İçeriğe Yönlendir

Led Televizyonumuzun İçine Su Kaçtı.

Hasan Tahsin Şipit

Recommended Posts

Sercan Eskin

Abi geçmiş olsun.. Heyet meselesi zorlanırsa belki bir sonuç çıkar ama değiştirmeyebilirler.. İyonizerli vantilatörden sızan su kuzenimin S2 telefonunu pert etmişti gerantiden değiştirmemişlerdi..

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hasan çok geçmiş olsun, işin zor görünüyor.

Zamanında babamın aldığı zam farkıyla satın aldığımız 55 ekran filipis televizyonun üstüne çiçek koyan annem iki kez çiçekle beraber televizyonu da suladı. Ama uyanık davranıp hemen fişi çekmiş. Akşam gelince ikisinde de açıp kuruttuk ve tekrar çalıştı. Şimdi hala kasabada çalışıyor. Alalı 22 yıl oldu. :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Zamanında babamın aldığı zam farkıyla satın aldığımız 55 ekran filipis televizyonun üstüne çiçek koyan annem iki kez çiçekle beraber televizyonu da suladı. Ama uyanık davranıp hemen fişi çekmiş. Akşam gelince ikisinde de açıp kuruttuk ve tekrar çalıştı. Şimdi hala kasabada çalışıyor. Alalı 22 yıl oldu. :nazar:

Yani "Nerde eski çiçekler?" mi diyorsun, Mahmut? :crazy:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Yorumlama sanatına hayranım hocam :biggrin:

Geçmiş olsun Hasan, gerçekten işin zor ama inşallah lehine sonuçlanır.. :unsure2:

Zafer'in de fazla gazına gelme :p

Yorum bağlantısı
İbrahim Ersin

geçmiş olsun

maalesef hakem heyeti de tüketici hatası der diye düşünüyorum sonuçta montaj hatası yok montaj yerinde sıkıntı var

klimanın akıta bileceğini öngörömezdik diyeceklerdir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Htş işin zor :p

Evin sigortası var mı?

Sonuçta yaşanan bir kaza ve sigorta bunu karşılıyor olmalı?

Evin sigortasının suçu ne ?

Ani ve beklenmedik olaylar sigortalanır, Klimanın altına tv takınca su kaçırabileceği beklenesi bir olaydır diyecektim ki.. Benim ofistekide öyle valla :D

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Teşekkür ederim Abi.

Geçmiş olsun Hasan, gerçekten işin zor ama inşallah lehine sonuçlanır.. :unsure2:

Zafer'in de fazla gazına gelme :p

İnşAllah Abi. Elden ne gelirse yapacağız artık.

geçmiş olsun

maalesef hakem heyeti de tüketici hatası der diye düşünüyorum sonuçta montaj hatası yok montaj yerinde sıkıntı var

klimanın akıta bileceğini öngörömezdik diyeceklerdir.

İyi de montajı biz yapmadık yetkili servis yaptı.

Htş işin zor :p

Hayırlısı Abi. :(

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hiç bir elektronik cihaz klima gibi su üretebilen cihaz altına, yanına, yöresine monte edilemez. Tüm servis bültenlerinde vardır. Tv ile verilen kullanım kitapçığında da vardır. Aç oku Hasan, montaj bilgilerinde gösterir.

Paşa paşa garantiye girecek cihaz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Hiç bir elektronik cihaz klima gibi su üretebilen cihaz altına, yanına, yöresine monte edilemez. Tüm servis bültenlerinde vardır. Tv ile verilen kullanım kitapçığında da vardır. Aç oku Hasan, montaj bilgilerinde gösterir.

Paşa paşa garantiye girecek cihaz.

Abi içimi rahatlattın. Çok teşekkür ederim.

Geçmiş olsun HTŞ, inşallah istediğiniz gibi çözülür bu sorun.

İnşAllah Hocam teşekkürler.

Hasan geçmiş olsun.

Teşekkür ederim Abi. :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Nerde eski televizyonlar diyeceğimi mi düşündün yoksa.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Nerde eski televizyonlar diyeceğimi mi düşündün yoksa.

Asla! 2. seçenek, "Nerde o eski sular?" olacaktı. :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ona gözün gibi bak abi, kaybedince bulması çok zor.

Elimden geleni ardıma koymuyorum da Mahmut, ama hepimizin sonu belli. Allah'ın takdiri gelene kadar bakarım kardeşim.

Allah, forumdaşların yaşayan annelerinden uzun ve kaliteli bir ömrü, vefat edenlerinden de rahmetini esirgemesin.

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Ani ve beklenmedik olaylar sigortalanır, Klimanın altına tv takınca su kaçırabileceği beklenesi bir olaydır diyecektim ki.. Benim ofistekide öyle valla :D

Peki su tesisatındaki borunun patlayıp evi su basması ile klima borusunun patlayıp evi su basması arasında kasko açısından fark var mı abi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Elimden geleni ardıma koymuyorum da Mahmut, ama hepimizin sonu belli. Allah'ın takdiri gelene kadar bakarım kardeşim.

Allah, forumdaşların yaşayan annelerinden uzun ve kaliteli bir ömrü, vefat edenlerinden de rahmetini esirgemesin.

Amin abi. Televizyon gelip geçer, çiçek büyür solar, su zaten akıp gider ama annelerimizin bize olan sevgisi asla. İnşallah bizim onlara olan saygımız da asla bitmez.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Amin abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Peki su tesisatındaki borunun patlayıp evi su basması ile klima borusunun patlayıp evi su basması arasında kasko açısından fark var mı abi ?

Klima borusu patladığında evi su basmaz, damla damla içine kaçacak cihaz arar, bulamazsa çin işkencesi yapar. Klima kapatıldığında da suyu kesilir.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Şu olabilir tesisat çok ulu orta olmadığı için beklenmedik durum olabilir kontrol şansın çok daha az ve ani oluşan bir durum ama kllima daha yavaş oluştuğu ve kontrol şansın kısmen olduğu için arada ki fark bundan kaynaklanıyor olabilir.

Bana kalırsa klima durumunda da sigortanın ödemesi lazım diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emin, evdeki borunun patlayıp evi su basmasının poliçede yeri var, onun adı dahili sudur..

Bu hasarı sigortanın ödeyeceğini sanmıyorum... Tabi bu benim fikrimdir..

Evren ve Fatih beylerin de görüşünü almak lazım...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...