İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Benim kullandıklarımın aynısı.. Kalwax'dan 50 liraya mı ne almıştım.. bir benzerini Bim 40 liraya sattı galiba..

Çok kullanışlı eski arabamda da bundan kullandım ben..

http://www.hepsiburada.com/liste/modacar-gri-halikaucuk-4-mevsim-kullanim-oto-paspas-seti-90b103/productDetails.aspx?productId=otm90b103&categoryId=20036444&SKU=OTM90B103#Gorseller

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Bosch kendini aşmış. Nerden biliyorlar acep benim çayı çok sevdiğimi :D

"Çaylar Bizden"

img20121107185319.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

35 tl ye aldım.Şu an dışardayım yarın gündüz gözü ile çeker yüklerim... :p

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

"Çaylar Bizden"

Bana bak. Beyaz ışık bekleme demiştim dimi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ergin Keçeci

malum kış geliyor kapıya dayandı antifiriz koydurdum kırmızısından :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

"Çaylar Bizden"

img20121107185319.jpg

Çok güzel bir firma yaa :)

Tebrikler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Bana bak. Beyaz ışık bekleme demiştim dimi :)

Yok yok farkındayım durumun. Beyaz ışık istemiyom da. Sana bişey soracam. Bu benimn mondilerde bir şey var anlamadım. Bunun da şarj da akımı 15.14 ile 15.16V arasında gidip geliyor nedir sıkıntı?

Bir de bu far ampullerinin bir bir geçmesinin nedeni bu olabilir mi?

O bujilere nescafe ısmarlasa az bile

istmem abi. çay bana kuzu etinden bile daha değerli :D

Çok güzel bir firma yaa :)

Tebrikler...

Aynen abi. Hatta başlık açacaktım bu firma ile ilgili ama reklama girmesin çok da abartmayım diye buraya yazdım. Önce ne olduğunu anlamadım bujilerin kutusu sandım. Ulaş ın uyarısı ile uyandım :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

İşten gelirken yanından geçtim, telefonla iki fotoğrafını çektim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Atak

triger seti,devirdaim ve V kayışı aldım bugün,bagajda duruyorlar,haftaya Ankara'da değişecekler inşallah...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yok yok farkındayım durumun. Beyaz ışık istemiyom da. Sana bişey soracam. Bu benimn mondilerde bir şey var anlamadım. Bunun da şarj da akımı 15.14 ile 15.16V arasında gidip geliyor nedir sıkıntı?

Bir de bu far ampullerinin bir bir geçmesinin nedeni bu olabilir mi?

Benzinli araçlar 13.8 volt, dizeller 14.4 voltu geçmemeli. Acilen alternatör kontrol edilsin, yoksa 1 aya kalmaz ampüllerin gider

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Benzinli araçlar 13.8 volt, dizeller 14.4 voltu geçmemeli. Acilen alternatör kontrol edilsin, yoksa 1 aya kalmaz ampüllerin gider

:flowers: :flowers:

He benim alternatörlerde bir sorun var ama anlamadım. yoksa bende mi :D

yeni apmulleri bu şüphem nedeni ile takmadım :D tek gözle gezmeye devam :D bu gün yarın baktırayım :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bana bak hele. Eğer dijital ölçü aleti ile ölçtüysen %90 pili bitiktir ve fazla ölçüyor olabilir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Bana bak hele. Eğer dijital ölçü aleti ile ölçtüysen %90 pili bitiktir ve fazla ölçüyor olabilir :)

Böyle bir ihtimale karşın yeni pil aldım, hemen bu makineye takıp ölçüm yaptım.

boşta iken de aküyü 13V olarak ölçtüm

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

yerin 7 kat yukarısından kendilerine bakarken acaba yıkasam mı diye bir an düşündüm. :i-ih: ama o kadar şiddetli yağmur yağıyordu ki, köpük üzerinde durmaz diye vaz geçtim :D

Haber vereydin ya beraber yıkardık ıslak ıslak olmazmıydı ? :yika:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Son bir kaç gündür yaptığım gibi bugün gene kendisine uzaktan bakıp el salladım.

"Bitecek aramızdaki hasret yakında, sabret beyaz güvercinim, bekle beni" de dedim :)

Demek ki sadece ben değilmişim bu işi yapan :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

şöyle direk üstü apartmanın altında şahsa özel otoparkımız yok ki keyfe keder yıkayalım :fiuw: ne güzel; hortum hazır, güneş derdi yok, ter yok, yağmur yok, dolu riski yok. yukarıdan üzerine cigara düşme riski yok, balkondan saksı düşme ve hatta üzeriene enerji uçma riski de yok. :D :D :D Allah'ım Esirgesin :tap2:

Her zaman dediğim gibi yıkamacıya 15 - 20 TL vereceğine bana gel bedava hallederiz, :D hemde iç, dış ve cilalı yıkama artı olarakta virüs ( led ) işlerini hallederiz arkadaşım. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Aslan

Atatürk'ü saygıyla anarken tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.

Ön fren diskleri ve balataları,termostat,hava filtresi,arka silecek değişti.Soğutma suyu değiştirilip 4 lt. antifriz eklendi.Arka diskler tornacıda işlem gördü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

3 gündür yağan yağmurlardan sonra açan yalancı güneşi :sunny: görünce boş durmayım dedim,kapıları açıp havalandırdım ve fiber bezlerle güzelce sildim, kuruladım. maşallah Işıl ışıl oldu. :nazar: komşum yukarıdan seslenerek imrendiğini söyledi. :good1::nazar::nazar: :nazar: ama akşama doğru yeniden yağmur yağınca bütün emekler uçtu. :sanssiz::)

Abi havalar nasıl pazartesi günü annemler gelecek mersin'e

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...