İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Yeni ustama 125bin bakimini yaptirdim bugun..mobil super 3000 tam sentetik yag , yag filtresi , hava filtresi , motorfraft bujiler 110 tl tuttu.20tl de işçilik verdim.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Dün kasabaya gittim geldim, çamur olmuştu, bugün çamurlarını temizledim.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

güzelce yıkattım, sağ stop patlamıştı değiştirdim,far ayarı yaptırdım kimseden kalay yemeyeyim diye :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sağına soluna baktım, sonra gaza gelip kil+srp+collinite 915 siparişi verdim, gelsin, boyaya kış bakımı yapacağım, kol kaslarımı güçlendireceğim :)

Yorum bağlantısı
Uğur Sürgit

50 tl lik Gaz 20 tl lik benzin aldim :-)

Gecerken sanayde ön cam sol köşesine silikon yaptirdım, son yagmurda hafif bir nem olmustu

İcini temizleyip sitenin otoparkina birakip Anahtari esime verdim. Yarin işe gidecek :-)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Sabah karnını doyurdum, 34,5 litre gaz aldı, 95 lira verdim, içim gitti. Sonra da gidip kaldığımız muayeneyi tekrar yaptırdık.

Yorum bağlantısı
Engin Murat Ünal

Ford kış bakımı kampanyasından yetkili serviste kontrollerini yaptırdım bir güzel de yıkandı temizlendi. Sorun problem yokmuş.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Neresini boyattın arabanın ?

sağ ön kapı gökhan sağolsun bende önce boyatan berbat etmiş çıta altı komple pastı :D

Yorum bağlantısı
Guest Levent Akg&#246z

kış lastikleri takıldı...çamurluk sinyali solmuştu yenisi ile değişildi..sırada fren hidroliği var..sonra....buluruz yapacak bi şey :D

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

K&N filtresini söktüm. Kendi temizleme spreyini sıktım ve kirlerinin çözülmesi için bekliyorum. Birde maf sensörünü söküp temizledim. Baya bir kirlenmiş. :)

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Bugün özel birşey yapmadım ama çarşamba kış lastiklerim orjinal jantları ile gönderildi; henüz takma fırsatımız olmadı. :(

Cuma günü -her ne kadar satılık desek te- Cupra R lip siparişi verildi. :)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Yan aynalara yapmış olduğum led sinyallerden bir grubu çalışmıyordu onunla uğraştım şimdi güzel oldu. Yakıt tüketimi kontrolü yaptım 6,1 Lt / 100 Km. yeter dedim ayrıldım yanından.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Akşam çalıştırdım farları yaktım,birde sisleri yakayım dedim ve patttt .....sol sis farımı patlattım,aferim dedim kendime :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter
(düzenlendi)

kapı önünde 4 gündür yatıyor işe giderken nasılsın diyorum iyiyim diyo sonra hadi eyvallah diyorum :yes:

tarihinde Mutlu Kanter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

Akşam çalıştırdım farları yaktım,birde sisleri yakayım dedim ve patttt .....sol sis farımı patlattım,aferim dedim kendime :biggrin:

Ellememek lazım selamlaşıp bırakıcan ki özlesin :biggrin:

Yorum bağlantısı

Ellememek lazım selamlaşıp bırakıcan ki özlesin :biggrin:

Bir dahamı töbe diyorum,uzaktan vericem selamı :biggrin:

Yorum bağlantısı
Seçkin Kaçar

hafta sonu halini sordum,sarmalı direksiyon kılıfı aldım taktım. güzel oldu eskisine göre :)

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...