İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Fatih Keskin
(düzenlendi)

Yarın İst a geleceğim ama ne tarafa gelirim bilmem.

tarihinde Fatih Keskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

üç gün önce yeni aldığım teyp i iki gün önce yeni aldığım stinger rca ları bağladım ama bu alpine nasil bi cihaz hala çözemedim :D :D

manuel şanzımanlı tdci gibi olması lazım, jatco şart

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bugün, bir bahçede hala kavun ve karpuz olduğunu, hatta orjinal domates ve biber olduğunu keşfettim.. Oraya gittim, lastikler çamur oldu.. Kuruyunca çamur lastikten zor temizlenir diye lastiklerini yıkadım :)

img4692002.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Aman çekirdeklere dikkat edin birisinin kafasına filan düşmesin Allah muhafaza :)

bu acıdan focus çok büyük siz de çok küçük kalmışsınız :)

buarada kaç o lastikler öyle :rolleyes:

hocam iyi pot kırdınız :) Arkadaşa küçük demişsiniz adam harbiden küçük çıktı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Uzun zaman sonra kaputu açtım, korna takılırken hava filtre giriş borusu sökülmüştü, onu buldum maalesef başka yerde :( O saatte gidersem normal, hata bende, yorgun argın iş yaptırdım, yine de sağolsunlar kırmadılar beni o saate ustalarım.

Yağmurdan tıkanan giderleri açtım, kuş pisliklerini ıslak mendillerle temizledim. Ön cam çok buğulanıyordu, cam sille temizledim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Önümüzdeki ay bırakacağım Osman usta'ya. Duruyor aynen öyle.

Servet abi dediki, kelepçedendir.

Çağlar abi de kaynak diyor, hayırlısı :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Atmosferik motorun gözünü seveyim ya hiç böyle sorunlarım olmadı :D

Sani bana sandero stepway 1.5 dci 90hp nin 5 vites 2000 devir de kaç km hızda gittiği bilgisi lazım. Yada vites oranları da olur oradan hesaplarım. Bunlar olmadı ise 5. vites herhangi bir devir ve hız bağlantısı lazım örneğin 3000 devir 150km gibi ? Yardımcı olur musun

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hiç 90'lık dacia kullanan tanıdığım yok.

Ancak istersen Clio öğrenebilirim? Şirketin 85'lik kangoo'su ile deneyebilirim bayram sonrası?

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

valla şanzımanlar nasıldır bilmem. Teknik verisi veya vites oranları olsa çözecem ;) Örneğin Mert Can'ın clio 2700 devir de 100km hız ile gidiyormuş bu çok kötü bir durum malesef

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Mert Can'ın clio yazılımlı biliyorsun. Farklı olabilir, bilemiyorum. Onunki 65lik.

Benim 65'lik clio 3100'de 130'u görüyordu 5. viteste.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Yazılım ile devir'in bir alakası yok kardeş ;) bak ikinizinde şanzımanı farklı imiş

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

bence clioya fren yazılımı atılmalı... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yazılım ile devir'in bir alakası yok kardeş ;) bak ikinizinde şanzımanı farklı imiş

Olamaz ki, ikimizinki de aynı motor şanzıman.

Mesela benim şanzımanla kangoo'nunki de aynı. Renult ford mu, sürekli değiştirsin :p

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Bunu Mert Can ile konuşmak lazım, ben anlamam bu fransız işlerinden

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

manuel şanzımanlı tdci gibi olması lazım, jatco şart

nasil çağlar abi anlayamadım :D :D :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

nasil çağlar abi anlayamadım :D :D :D

yani pioneerden sonra alpin daha kaliteli olabilir ama tuzu biberi eksik gelebilir

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
(düzenlendi)

yani pioneerden sonra alpin daha kaliteli olabilir ama tuzu biberi eksik gelebilir

tamam şimdi anladım çağlar abi hemde tuzu çok eksik bu kadar garip bi cihaz görmedim ama :D :D

tarihinde Uğur Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Kuzenin Fiestasına deri kaplama. Satıcı ben bunla uğraşmam demiş bana geldiler. Sağolsun yeni üyemiz Timuçin Alper başladı ufaktan, deseni o belirledi ben devam edip bitirdim. İş yoğunluğundan ara ara çalışmalarla 2 günde bitti. Siyah olmadığından bu renk almışlar. Tahminimden güzel oldu.

27102012042.jpg

27102012043.jpg

Ekstradan Ablamın 206'nın:

Esti müzik tesisat kablolarını söktüm, radyo anten bağlantısını düzelttim, eniştemin bir türlü bağlayamadığı koltuk kılıfı lastiklerini bağladım ve bir kaç ufak daha bişeyler yaptım

Ama bunlarla yetinmedim Actros'un ön iki tekerini değiştirdim. (1500 Tl)

Sonrasında hesap ettim gelen her araçtan 5-10 Tl ücret alsam başka iş yapmama gerek kalmadığını anladım :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Atak

2008 scenic in 5.yıl bakımını yetkili serviste yaptırım bugün.

Yağ,yağ filtresi,hava filtresi,polen filtresi,triger kayışı ve gergi rulmanı,alternatör kayışı ve gergi rulmanı değişti.Araç 41.500 km de ve ilkkez kayış ve bilyalar değişti.

% 30 indirim olduğu için işçilik ve kdv dahil 714 tl ödedim.

Muayene ve egzost emisyon işinide bu arada halletim,haftaya zorunlu trafik sigortası yapılacak...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

rot balansa girdik, depoyu fulledik, şimdi arabamı daha çok seviyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Atak

Motor kaput keçesini yıkayıp taktım,yaklaşık 4-5 saat süren çok detaylı iç-dış temizliği yaptım,babaj zemin hariç silinmedik yer bırakmadım :)

Yorum bağlantısı

Cumartesi günü kısa bir kontrol sonrası yıkattım ve tüv'de muayene'ye soktum,başarılı bir şekilde geçti. :nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Hala bayram tozu çamuru üstündeydi, yıkandı temizlendi, güzelleşti

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...