İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Guest Misafir
(düzenlendi)

Şimdi elimizde bulunan bu 4.5 G ye uyumlu olmayan telefonlar şebeke değişimi sonrası çalışacaklar mı?

Yoksa bize yeni telefon kastırmak için verimsiz hale mi düşürülecek.

Turkcell her gün telefon satmaya ugrasıyor kafam karıstı.

Mecbur kalırsak 1000 TL altında ne alabiliriz?

Bu 4.5G isinden ben birsey anladiysam n'oluyum. tarihinde E. Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Asus zenfone 2 laser düşünebilirsiniz, kısaca 4.5G yüksek hızlı download diyebiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

Mecbur olacak bi şey yok, cihazınız 4 desteklemiyorsa 3 g hızında bağlanmaya devam edersiniz, kullanım alışkanlığınız videoları vs çok hızlı indirilmesini gerektirmiyorsa gerek yok. Bence çok takılacak bi şey değil, benim operatör 3g de bile doğru düzgün çalışmıyor 4,5 g olsa ne olur? Evdeyken 2G denen en düşük bağlantı ile bağlanıyor ama veri almıyor, şikayet maili attım şebekeniz çekmiyor diye, kısaca biliyoruz gibi bişey yazmışlar, ah onu 12 ay taahhüt vermeden önce diyeydiler bi..  İkinciside benim paketim 1 GB, zaten yetmiyor.. Allahtan windows phone kullanıyorumda fazla güncelleme gelmiyor :)

Şimdi elimizde bulunan bu 4.5 G ye uyumlu olmayan telefonlar şebeke değişimi sonrası çalışacaklar mı?

Yoksa bize yeni telefon kastırmak için verimsiz hale mi düşürülecek.

Turkcell her gün telefon satmaya ugrasıyor kafam karıstı.

Mecbur kalırsak 1000 TL altında ne alabiliriz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpaslan Aksoy

Babama general Mobile 4g aldık 700 tl şimdilik memnunuZ

Bende hanıma aldım.Fiyat performansı en iyi cihaz bence.Hepsiburada dan 650 tl ye aldım.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Lg g4 aldik bi yakinima 1259₺ 100₺ world puan verdi ykb ye baya uyguna geldi gittigidiyordan

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Şu sıralar alınacak en iyi f/p telefonu Lg g4. Hesaplı bir şey isteyenler içinde GM 4g.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Babamda yaklaşık 2,5 - 3 aydır kullanıyor GM Android One 4G'yi baya memnun. Çok akıcı cihaz. 

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

iPhone'den öteye telefon tanımıyorum.

Neden bilmiyorum samsung uçan telefonda yapsa ,yok abi iPhone tek geçerim :) :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

iPhone'den öteye telefon tanımıyorum.

Neden bilmiyorum samsung uçan telefonda yapsa ,yok abi iPhone tek geçerim :) :)

Senin hatan ayponla samsungu karslastirman, Htc sony vs. Bunların yanında ayponun şansı yok, tek geçtiğin yani da yaz da ona göre konuşalım :)
Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Senin hatan ayponla samsungu karslastirman, Htc sony vs. Bunların yanında ayponun şansı yok, tek geçtiğin yani da yaz da ona göre konuşalım :)

Abi dediğim gibi artık teknoloji gelişti. Hangi telefonun özelliği kime yetmiyormuş son modellerde ?

Böyle bir dünya yok.  BENCE Artık tamamen kişinin zevkine kaldı telefon piyasası .

Her markanın diğer telefondan üstün kıldığı özellik tabikide var. Ama bana çokta önemli olmayan özellik gibi geliyor bunlar.

Görsellik ve kullanım rahatlığına bakıyor artık herkes yada markasına bakıyor.

APPLE daha çekici geldiği için herkes iphone kullanıyor. Yoksa kim derki şu özelliği daha iyi. Hiçbir özellik yok aslında iphonelerde :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi dediğim gibi artık teknoloji gelişti. Hangi telefonun özelliği kime yetmiyormuş son modellerde ?

Böyle bir dünya yok.  BENCE Artık tamamen kişinin zevkine kaldı telefon piyasası .

Her markanın diğer telefondan üstün kıldığı özellik tabikide var. Ama bana çokta önemli olmayan özellik gibi geliyor bunlar.

Görsellik ve kullanım rahatlığına bakıyor artık herkes yada markasına bakıyor.

APPLE daha çekici geldiği için herkes iphone kullanıyor. Yoksa kim derki şu özelliği daha iyi. Hiçbir özellik yok aslında iphonelerde :)

çekicilik ve zevk, tamam kardeş o zaman sözüm yok  :) yalnız şuna var, herkes dediğin kimselerin çoğu diyelim (söz meclisten dışarı), çekicilik ve zevkin yanısıra gözü kapalı bu daha iyi diyor, halbuki değil, neyse sen anlamışsın durumu, dediğin gibi hepsi acaip oldu artık...

Not: tabii çekici gelir, nede olsa tip olarak hTC den ders aldılar. :) o tasarım nereden geldi sanıyorsun  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Şuan hTC m10 u merak ediyorum, acaba nasıl olacak, m7 tasarımına  ve boomsounda geri dönüş varmış, donamım zaten fena...

son teasar da boomsound a atıf var, hele şükür söz dinlediler sanki, inşallah düzgün gelirde en iyi Android deneyimini veren cihaza yeniden alırız, malum 3.5 senelik M7 hala sıfır hata ile devam ediyor ama insan biraz değişiklikte istemiyor değil hani  :rolleyes:

CePp0cyXEAIOvOF.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bunu dün ben de gordum buraya koyacaktim ekran goruntusu aldım unuttum :)

Boomsound olmadan One serisi olmaz yav. Olmasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bunu dün ben de gordum buraya koyacaktim ekran goruntusu aldım unuttum :)

Boomsound olmadan One serisi olmaz yav. Olmasın.

açıklasalarda görsek, bakalım alınabilitesi nasıl olacak :)

resimde sanırım üst ve alt hoparlörleri koymuşlar, üst boş olduğundan uzun, altta barnak izi sensörü sebebiyle kısa tutmuşlar diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Misafir

2016 serisi A7'yi 2000TL alti model aryanlar bence incelemeli. Ele oturus, zariflik, saglamlik ve tokluk bir arada bu modelde. Eger note ve s serilerini hic gormemis biri gelse Samsung'un en ust modeli diyerek rahatca alabilir.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Note serisi dışındakilere o kadar para verilmez. Piyasa doydu bence artık. Radikal değişiklik yapanlar daha çok kazanacak. Bakalım 4g işe neler değişecek. Işınlanabilcez mi bakalım :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Note serisi dışındakilere o kadar para verilmez. Piyasa doydu bence artık. Radikal değişiklik yapanlar daha çok kazanacak. Bakalım 4g işe neler değişecek. Işınlanabilcez mi bakalım :)

Note 4'e bir guncelleme gelir, verdigin parayi helal mi edersin haram mi edersin bilmem artik:))

2016 edition demek bir sure guncel telefon kullanacaksinin tercumesi:)

Bu arada Note4 benim icin de cok degerli ama gercekler de kendini hissettiriyor artik.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben hiç sıfır telefon almam. Biraz beklerim ikinci el alırım. Ederi zaten ikinci eli kadar anca eder. Note serisi parasını sonuna kadar hakeden seri bence.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Nuri Güngör

Telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum note 4-5 iphone 6 arasında kaldım hangisi daha mantıklı olur

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Note serisi ile plus kıyaslanır bence, boyut farkı çok böyle.

Ben büyük sevmediğim için ip6, ios sevmedigim için note 5 derim[emoji14]

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Neden görmesinki. Bence bunu http://www.hepsiburada.com/general-mobile-gm5-plus-p-TELCEPGM5PT-Syada http://www.hepsiburada.com/casper-via-m1-32gb-p-TELCEPCASVIAM13-B bununda düşünebilirsiniz hemen hemen aynı özellikteler. Ama en doğru seçim bence bu olurdu :)  http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GR-DS3+

fiyat olrak birbirlerine yakın modelleri seçtim...

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...