İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Nuri Güngör

Neden görmesinki. Bence bunu http://www.hepsiburada.com/general-mobile-gm5-plus-p-TELCEPGM5PT-Syada http://www.hepsiburada.com/casper-via-m1-32gb-p-TELCEPCASVIAM13-B bununda düşünebilirsiniz hemen hemen aynı özellikteler. Ama en doğru seçim bence bu olurdu :)http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GR-DS3+

fiyat olrak birbirlerine yakın modelleri seçtim...

Teşekkür ederim abi mesajın için g4 düşündüm ama ithalatçı garantiliymis ve nette g4 olacaksa mutlaka lg Türkiye garantili olsun gibi yorumlar okudum ve biraz kararsız kaldım
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Eşim için General Mobile gm 5 plus modelini almayı düşünüyorum. Fiyat performans açısından iyi gibi duruyor. Yeni yeni satılmaya başlanıyor. İlk alanlardan olup kobay olacak gibiyiz ama 1000 tl nin altındaki fiyatına göre özellikleri çok iyi.

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

GM almayin! Is arkadasim Teknosa'dan aldigi Discovery Air telefon 6 ay sonra kendiliginden restartlanmaya basladi sonunda sondu ve birdaha acilmadi. Servis telefona disardan mudahale edilmia diyerek garantiyi saymadi. Oysa arkadasim teknoloji cahili, hergun beraberiz ve telefonda tek yaptigi clash of kings oynamak.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

one m8 de karar kıldım gibi yarın Zenfone 2 ile birebir canlı karşılaştırıp karar vereceğim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

one m8 de karar kıldım gibi yarın Zenfone 2 ile birebir canlı karşılaştırıp karar vereceğim

Htc M8 tabiki.

Bütçe varsa kıyaslama hiç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Zenfone 2 de çok güzel cihaz ama fiyat/performans cihazı. Bütçe varsa m8 kesinlikle
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Htc M8 tabiki.

Bütçe varsa kıyaslama hiç.

Zenfone 2 de çok güzel cihaz ama fiyat/performans cihazı. Bütçe varsa m8 kesinlikle

m8 mi note 4 mü desem peki :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

M8 derim ben. Ama ihtiyaç meselesi tabiki.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

daha büyük ekran ve kamera diyorsan note 4 :)  stabilite, en iyi andro uyumu ve 3 sene arkana bakmama (3 seneden sonra sıkılırsın o yüzden, yoksa sıkıntı olmaz :) ) dersen m8, yok beni kesmez über seri olsun alayını duman edeyim dersen...

bulabilirsen Nexus 6p (avrupada 1450 tl. civarı ve harbiden iyi alet, m7-8-9 falan hikaye) yada bekle ve parayı bas hTC 10 (nexus 6p de S810 işlemci ve aynı kamera sensörü var, bu haliyle ses dışında birçok testte htc 10 dan daha iyi, (tabii htc10 daha yayılmadı, yazılım güncelleme ile gücü artacaktır) zamzung s7 den de öyle, ama bulmak dert)    :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

M8 derim ben. Ama ihtiyaç meselesi tabiki.

daha büyük ekran ve kamera diyorsan note 4 :)  stabilite, en iyi andro uyumu ve 3 sene arkana bakmama (3 seneden sonra sıkılırsın o yüzden, yoksa sıkıntı olmaz :) ) dersen m8, yok beni kesmez über seri olsun alayını duman edeyim dersen...

bulabilirsen Nexus 6p (avrupada 1450 tl. civarı ve harbiden iyi alet, m7-8-9 falan hikaye) yada bekle ve parayı bas hTC 10  :D

stabil olsun nete uygulamalara girerken takılmasın yeter oyun vs oynamam kamera foto ile çok işim olmaz büyük ekran dersem note 4 değilse m8 o zaman fiyatlar hemen hemen aynı

Ali abi M10 mutlaka iyidir ama telefon için 2000+ fiyat vermek mantığıma pek yatmıyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

o zaman hTC tek seçenek :)

htc 10 dediğim gibi, para varsa canın isterse vs..  yoksa 3000 lira harbiden fazla, 1500 ü geçmeyecek fiyatlar, nexus6p almak lazım esas...

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

Bu ara bende değişikliğe gideceğim. Şimdiki cihazım discovery. 2 yılı aşkın idare etti ve hala çok iyi. Kullanılmaya da devam edecek. F/p ürünü istiyorum. Aklımda 3 cihaz var. Zenfone laser 5.5 850 TL. Lenova p 70 850 TL. Ve GM 5 plus 1000 TL. Fiyat olarak 5 plus a çıkmak istemiyorum ama bu fiyata mutlaka bu derseniz olabilir. Başka tavsiyeniz varsa alabilirim. Birde ek olarak zenfone laser 2 lerde 3g olanlarda mi var. Yoksa hepsi 4g mi. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Nuri Güngör

Bu arada biraz daha büyük ekran olsun diye note 4 aldım şimdilik güzel :)

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

GM 5 plus alan olmadı mı acaba.

Gm 5 plus aldık nihayet. Hanıma aldım. Tr de şuan sadece siyah renk bulunabildiğinden siyah renk aldık. Telefondan beklentimiz ise; yeteri kadar hızlı ve akıcı olsun, kamerası iyi olsun, şarjı uzun gitsindi. Telefonun hızı ve akıcılığı gayet yeterli,  6.0 marshmallow ile geliyor. Kamerası da sony lens ve 13 mp ön ve arka kamera sayesinde yeterli. Her yönüyle aslında çok hoşumuza gitti diyebilirim. Beklentimizi karşılamayan tek nokta şarjın çabuk bitmesi. Sabah şarjdan çıkarınca akşamı ancak çıkarıyor. ancak bunun yazılım güncellemesiyle giderilebileceğini düşünüyorum. Çünkü her ne kadar pil kullanımında ekran ilk sırada yer alsa da, ekran kapalıyken de fazla tüketiyor. Atıyorum gece saat 5 te şarjdan çıkarıyoruz, sabah 9 a kadar hiç kullanmamamıza rağmen batarya doluluk oranı % 80 lere düşüyor. Muhtemelen arka olanda gereksiz pil tüketen uygulamalar var. Bugün gereksiz uygulamaları durdurdum. 4.5 g yi kapattım. (genelde evde wireless kullanıyoruz çünkü) Bir de böyle deneyip sonuçlarını yazarım buraya.

Yorum bağlantısı
Ozan Kılıçaslan

Gm 5 plus aldık nihayet. Hanıma aldım. Tr de şuan sadece siyah renk bulunabildiğinden siyah renk aldık. Telefondan beklentimiz ise; yeteri kadar hızlı ve akıcı olsun, kamerası iyi olsun, şarjı uzun gitsindi. Telefonun hızı ve akıcılığı gayet yeterli,  6.0 marshmallow ile geliyor. Kamerası da sony lens ve 13 mp ön ve arka kamera sayesinde yeterli. Her yönüyle aslında çok hoşumuza gitti diyebilirim. Beklentimizi karşılamayan tek nokta şarjın çabuk bitmesi. Sabah şarjdan çıkarınca akşamı ancak çıkarıyor. ancak bunun yazılım güncellemesiyle giderilebileceğini düşünüyorum. Çünkü her ne kadar pil kullanımında ekran ilk sırada yer alsa da, ekran kapalıyken de fazla tüketiyor. Atıyorum gece saat 5 te şarjdan çıkarıyoruz, sabah 9 a kadar hiç kullanmamamıza rağmen batarya doluluk oranı % 80 lere düşüyor. Muhtemelen arka olanda gereksiz pil tüketen uygulamalar var. Bugün gereksiz uygulamaları durdurdum. 4.5 g yi kapattım. (genelde evde wireless kullanıyoruz çünkü) Bir de böyle deneyip sonuçlarını yazarım buraya.

gm android one projesiyle cihazlarına kalite ve performans kattı. Performansın çoğunu saf android kullanımına borçlu.

Şarj sorunu android 6 tam oturmadığından biraz sıkıntılı oluyor bir de batarya kaç mah buna bakmak lazım 

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

gm android one projesiyle cihazlarına kalite ve performans kattı. Performansın çoğunu saf android kullanımına borçlu.

Şarj sorunu android 6 tam oturmadığından biraz sıkıntılı oluyor bir de batarya kaç mah buna bakmak lazım

Batarya 3100 mah. İki tel var aklımda laser 2 ve GM 5 plus. Yorumlara bakmaya devam ediyorum bakalım. Ama batarya önemli. Başka yerde de çabuk bitiyor diye okumuştum.
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben de huawei g8 var, akşam yatarken arka plan uygulamalarını kapatıp yatıyorum. Sabah kadar %2 şarj tüketiyor. İki kez denedim.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Gördüğüm tüm LG ler 4.5G ye geçtikten sonra aşırı pil tüketmeye başladı. Hepsi 3G ye döndü.  Aklınızda olsun :good1:

Yorum bağlantısı

Gm 5plus aldı geçenlerde M9+ unu satan abim, sırf heves ve meraktan, şarj öğleden sonra bitince satılığa koydu bile tekrar, ama onun dışında herşeyi fiyatına göre süper

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Sarj cok hizli bitiyorsa ayarlarda da problemler olabilir. mesela nfc acik kalmis olabilir. Bazende yüklü uygulamalar sapitip sarji bitirebiliyor. 

4g olayinda ise söyle bir durum söy konusu: 4g her yerde cekmiyor ama telefon sürekli bir 4g arayisinda oluyor. mesela bina icinde ucundan 4g cekiyor ona bagli kalmak icin daha cok guc harciyor. bu arada mesela telefonu ele alinca 3g ye dönüyor. 3g 4g arasinda karar veremiyor.

Bende 4g yok ama ayni olayi 2g 3g arasinda yasiyorum. Telefonum oneplus one. is yerinde 3g iyi cekmiyor 3-4 saat ekran süresini zor cikariyorum ama evde yada 3g nin iyi cektigi yerlerde olursa 5-6 saat ve üzerini rahat görüyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...