İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

6p fiyati anca dustu abi. Burada 650 euro civari cikis yapti simdilerde 400 euro civari. Telefon alacak olsam olabilirdi mesela. Lg nexuslar 450 eurodan cikis yapmisti sonra 300e kadar dusmustu. 6p huawei icin cok onemliydi. O yuzden baya iyi bir telefon olarak cikti piyasaya. Bence alinacak telefon ama pixeli bekle. Piyasaya ciksin bi kac ay gecsin hem ne oldugunu anlariz hem yuksek cikis fiyati kirilmis olur biraz

:good1:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Misafir
(düzenlendi)

Abi az önce prova yaptım, basınca flash'ı yakıp çekti direk Evren abi. belki yazılımsaldır. Lolipop'a downgrade yaptım ve Lolipop kullanıyorum şuan.

Gece zifir karanlıktaki bir kaç fotoğraf örneğini paylaşmak istiyorum.

Şöyle bir karanlık ortamda;

Böyle bir çekim yapıyor (tripodsuz 4sn pozlama iso 150 idi sanırım)

Yine zifir karanlıkta 2sn pozlama

8sn Pozlama

Zifiri karanlık, 2 sn pozlama, bolca el titremesi.. :D

5171fcda60d0a6b216c1cc9afd8a2b2d.jpg

Orjinal halide bu..

93486af68d6a7810e415ca94ff8aa623.jpg

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Foto eklendi.
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Zifiri karanlık, 2 sn pozlama, bolca el titremesi.. :D

Orjinal halide bu..

Bu hangi cihaz abi G4 mü? 

ben telefon tutacağı ile sabitleyip öyle çekiyorum artık. :) bu alanı 4 veya 8 saniye sabit odaklasan efsane çıkar :)

Yorum bağlantısı
Misafir

ben telefon tutacağı ile sabitleyip öyle çekiyorum artık. :) bu alanı 4 veya 8 saniye sabit odaklasan efsane çıkar :)

Evet. G4. Sadece 1 defa denedim. Öyle çekicem diye uğraşmadım. Standlı kılıf aldım. Onda denerim bir ara..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bulutsuz gökyüzünü çek, 30 saniye pozlama iso 50 olsun. Sonra konuşalım :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Biri note5 mi dedi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Abi uzay fotoğrafçılığı için yanlış bilmiyorsam iso yu yüksek tutmak lazım. ikisinide deneyeceğim :)  Geceleri caddeyi çektiğimde farların oluşturduğu çizgisel şeritlere bayılıyorum. Temsili foto:

LG-G4-Night-AF-Zion-National-Park.jpg

Evet. G4. Sadece 1 defa denedim. Öyle çekicem diye uğraşmadım. Standlı kılıf aldım. Onda denerim bir ara..

Kerem abi batarya ile aran nasıl?  Ben youtube da bir video izledim. %100 de şarjdan çekip ekran ışığı %100 youtube videosu açıyor. 30 DK'da %95 elde ediyor. 

Android 6 da (1 yıllık eski pil)  %89-90 elde ettim

Android 5 de (1 yıllık eski pil) %93- 94 elde ettim

Android 5 de (yeni pil )          %95-96 elde ettim.

Bu nedenle yeni pil + Android 5'i tavsiye ederim.

temperli Cam olarak   http://www.hepsiburada.com/lityus-lg-g4-cam-ekran-koruyucu-aklgplgg4-p-TELKILLITYUS04 fiyatına göre çok güzel bir cam. 

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semih telefon daha yeni. Cuma günü aldım. Deneme fırsatım pek olmadı ama sürekli kurcalama falan derken sabah 06:30 da şarjdan çekiyorum (%100) akşam 21:00 gibi %10 lara düşüyor şuanda.. İlerledikçe yazarım deneyim ve performansını. Bozulmazsa tabi..  :D Camı aynısından aldım. Kılıf ise bu: http://www.hepsiburada.com/spigen-sgp-lg-g4-kilif-capsule-ultra-rugged-sgp11516-p-TELKILSGP11516

Kılıf çok güzelmiş. Fotoğrafta çok kalın ve zırhlı duruyor. Gerçekte nasıl acaba.?   Başka cihazdan çekebilirsen fotoğraf isterim :)

Telefonun orjinalini ne renk aldın abi?   Benim orjinal siyah deriydi, aynı gün favorim olan taba deri aldım :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Kılıf çok güzelmiş. Fotoğrafta çok kalın ve zırhlı duruyor. Gerçekte nasıl acaba.? Başka cihazdan çekebilirsen fotoğraf isterim :)

Telefonun orjinalini ne renk aldın abi? Benim orjinal siyah deriydi, aynı gün favorim olan taba deri aldım :)

Spigen Slim Armor olarak bu 3. telefon kılıfım. (Asus, Note 4, G4) Asus hariç orjinal Spigen hepsi. Asus ta birebir aynı ama çakması idi. Asus a ait orjinal üretmemiş sanırım Spigen.

Asus ve Note 4 tekiler sert plastik içinde yumuşak plastik mevcuttu. Birbirlerinden ayrılabiliyorlardı. Ciddi sağlamlık kazandırıyorlar telefona.

Bunda ise sert kısım yok. Tümü yumuşak. Daha ince yapıya sahip. Sağlamlığı neredeyse aynı gibi. Yaklaşık 3 mm kalınlaştırıyor telefonu tüm yönlerden.

Ölçü olarak:

Kılıfsız: 76,2 x 149 x 10,6 mm

Kılıflı: 80 x 152,4 x 13 mm

Renk olarak tabayı tercih ettim. Birazda zorunluluktan. Elinde başka renk yoktu çünkü.  :biggrin: 

Kılıf siyah renk gerçi. Kapak rengi pek önemli olmuyor bu durumda. :) Kaldı ki 25-30 Tl ye orjinal farklı renk kapak alabiliyorsun.

eb9256b6804f6056e968e01a04f9e1d5.jpg

9e7acc0fbf8d411cdff54c598083e870.jpg

443770dd6f1850953f2c9be3bdba24f1.jpg

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Ben de kendi telefonumda silikon hafif kalinca bir kilif kullaniyorum. Diztronic marka. Bir ara ince sert kilifa gecis yapmistim, telefon görüntü ve elde tutma hissi acisindan mükemmel olmustu ama bir kac kere düstükten sonra kenarlari kirildi hep. Ben de silikon kilifima geri döndüm. Odun gibi oluyor bence bu kiliflarla ama mecburen kullanmak zorunda kaliyoruz :(

Telefon üreticileri de yok su kadar ince yaptik, kamerasi iceride, gorilla glas888 var diye övünüyorlar. düstü mü az dayanikli birsey yapsalar da zevkle kullansak

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Spiegen slim armor Samsung Notebook 3 telefonumda kullandım.Çok memnun kaldım.Mükemmel koruma sağlıyor.Telefon düşünce çokta korkmaya gerek kalmıyor. Şu anda General mobile gm 5 plus kullanıyorum adam akıllı bir kılıf yok piyasada

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi uzay fotoğrafçılığı için yanlış bilmiyorsam iso yu yüksek tutmak lazım. ikisinide deneyeceğim :)  Geceleri caddeyi çektiğimde farların oluşturduğu çizgisel şeritlere bayılıyorum. Temsili foto:

İso yükselince yakın planda havada uçuşan toz zerrecikleri işi bozuyor. O çizgilerin oluşumunu Herr Toker Safranbolu şenlğinide öğretmişti bana. Sağ olsun ufkum açıldı :flowers:

Biri note5 mi dedi

Acımaz olur bu karşılaştırma

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Spigen Slim Armor olarak bu 3. telefon kılıfım. (Asus, Note 4, G4) Asus hariç orjinal Spigen hepsi. Asus ta birebir aynı ama çakması idi. Asus a ait orjinal üretmemiş sanırım Spigen.

Asus ve Note 4 tekiler sert plastik içinde yumuşak plastik mevcuttu. Birbirlerinden ayrılabiliyorlardı. Ciddi sağlamlık kazandırıyorlar telefona.

Bunda ise sert kısım yok. Tümü yumuşak. Daha ince yapıya sahip. Sağlamlığı neredeyse aynı gibi. Yaklaşık 3 mm kalınlaştırıyor telefonu tüm yönlerden.

Ölçü olarak:

Kılıfsız: 76,2 x 149 x 10,6 mm

Kılıflı: 80 x 152,4 x 13 mm

Renk olarak tabayı tercih ettim. Birazda zorunluluktan. Elinde başka renk yoktu çünkü.  :biggrin: 

Kılıf siyah renk gerçi. Kapak rengi pek önemli olmuyor bu durumda. :) Kaldı ki 25-30 Tl ye orjinal farklı renk kapak alabiliyorsun.

Beğendim bende alayım abi çok teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Spigen candır, birde Case Mate var, buda bayağı iyidir...

Yorum bağlantısı
Arda Kurban

Günaydın arkadaşlar abiler,

Şuan iphone 4s kullanıyorum babam istiyor benim telefonumu sen kendine yeni bak diyor da sorum şudur; İki model arasında düşünüyorum 1. Samsung Galaxy Note5 2. ise, İphone 7 Plus siz olsanız hangisini alırsınız? yada tavsiye edeceğiniz başka bir model var mıdır acaba yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 

İyi günler.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
(düzenlendi)

şu an z3 kullanıyorum. ama bir daha telefon alırsam çok paralar vermeyi düşünmüyorum. şu an aklımda 3 model var.

başarı 

vestel

casper

(model isimlerini bilmiyorum)

sonuçta akıllı telefonu TÜRK milleti olarak kullanmayı bilmiyoruz

tarihinde Fevzi Göktaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Demir

Ben lg den baska almam su anda g2 kullaniyorum 2 yildir cok memnunum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Günaydın arkadaşlar abiler,

Şuan iphone 4s kullanıyorum babam istiyor benim telefonumu sen kendine yeni bak diyor da sorum şudur; İki model arasında düşünüyorum 1. Samsung Galaxy Note5 2. ise, İphone 7 Plus siz olsanız hangisini alırsınız? yada tavsiye edeceğiniz başka bir model var mıdır acaba yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 

İyi günler.

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Misafir

S7 ve diğerleri,.. Su geçirmezde

Su geçirmez telefon yapılalı yıllar oldu.

Reklamı izledin mi ? Su geçirirse mesuliyet kabul edilmezmiş. Garanti kapsamına girmezmiş :D:p

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Su geçirmez telefon yapılalı yıllar oldu.

Reklamı izledin mi ? Su geçirirse mesuliyet kabul edilmezmiş. Garanti kapsamına girmezmiş :D:p

Geçsinler onu, tuzlu suda 1 metreyi geçti girdiğim yer :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...