İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Murat Dere

Recommended Posts

Olgu Erhan

Alışkanlık mı olmuş oralarda ters yöne girmek acaba Olgu?

Bilmemki arkadaşın kamerasına yansıyan bir görüntü. çok komik olmuşlar ama :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
(düzenlendi)

Saçma sapan bir sebepten dolayı olan kaza . Dikkatsizlik ve kaygan zemin .

http://www.youtube.com/watch?v=QDX9LOTCqwU

1.40. Saniyeden sonra oluyor kaza . Görüntü kalitesini sağ taraftan iyileştirmeyi unutmayın .

tarihinde Ali Gürsoy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu Video da sevgili 

Mehmet Özyürek Emmi kavşağa saatte 120 Km hızla girip zavallı karşı sürücüyü suçladığı çekim :) Fren basmasa neler olacaktı kimbilir kadıncağıza  :rolleyes: 

Ulen amma abartmışın he :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Ben Şimdi Bu adama Göbekten Patlatmış olsaydım ? suçlu kimdi harbi harbi

Dün Akşam hepsi bana denk geldi  :yes: 

Aslında ciddi birşey yok gibi görünüyor ama harbi tırstım göbekleme çıkıyor gibi oldu.

Bu arada Gs6000 Ses çekim kalitesi Kendini Aştı  :good1:  :fiuw: 

Duran, hatta yavaş akan araç, şerit yanından geçerken sürat farkı fazlaysa çok çok dikkat etmek lazım. Örneğin En sol şerit duruyor olabilir. Orta şeritte ilerlerken, dengesizin biri zınk diye önümüze atlar diye tedbirli olmalıyız.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Geçmiş olsun , iyi fark etmişsiniz . Frensiz çarpsanız iki araçta pert olabilirdi ...

Teşekkür ederim Ali Bey. O araca şoför bölgesinden çarpsaydım, aracı kullanan arkadaş çok ciddi zarar görecekti. Nasıl cesaret edebiliyorlar, anlamak zor...

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Refleksleriniz ve Frenleriniz çok iyi. Saatte 60 km hızla giderken bu kadar seri durmak kolay değil  :nazar:

Şanslıydım diyelim Olgu Bey :) Arkadaşın yaptığı tamamen hatalı ama ben bu olaydan kendime de biraz pay çıkardım. O noktaya gelene kadar bir sürü damperli kamyonun arasında daraldım ve oraya geldiğimde kamyonların ve halk otobüslerinin arasından sıyrılmak için biraz hızlandım. Bana da İstanbul'da her an her yerde risk olduğuna dair bir hatırlatma oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Ben kaydetmedim ama paylaşmak istedim. Bence artık emniyetin kendisi ile paylaşılan videolardaki araçlara ceza kesmesi gerekiyor, yoksa bazıları akıllanmayacak.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Ben kaydetmedim ama paylaşmak istedim. Bence artık emniyetin kendisi ile paylaşılan videolardaki araçlara ceza kesmesi gerekiyor, yoksa bazıları akıllanmayacak.

Hakatten nasıl bir şey bu . Motorcu milim ile kurtarmış , a4 kullanıcısı zaten emniyet şeridinden gittiği için ayılığını kabullenip kendini tescillemiş oluyor . Bir ara Nihat Sırdar sabahları programında emniyet şeridine giren araçların plakalarını veriyordu .

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Furkan Avcı

Günün öküzü, yaptığı öyle sarıda falan geçmek değil kırmızı yandıktan 3-5 sn sonra geçti, iyiki bakarım hep sola

[MEDIA]

[/MEDIA]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Günün öküzü, yaptığı öyle sarıda falan geçmek değil kırmızı yandıktan 3-5 sn sonra geçti, iyiki bakarım hep sola

Böyle bir öküz yüzünden karşı yolda ters şeride girmek zorunda kalmıştım. Benimki soldan değil sağdan geliyordu. Çok da hızlıydı. Hiç durmadan geçti kırmızıda. Karşıda araç olsaydı kafadan gomuştum. Peşinden gittim, plaka numarasını aldım, polise söyledim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bir dingil daha;

[MEDIA]

[/MEDIA]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Videoları açamıyorum nedendir.?
Aslında açılıyor sesi geliyor fakat görüntü yok...

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Mercedeslere araç kamerası takılmasın. Videoları izlerken sadece öndeki yıldıza odaklanıp kaldığımı farkettim :)

Ya da dizilerdeki gibi logo gizlensin :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Mercedeslere araç kamerası takılmasın. Videoları izlerken sadece öndeki yıldıza odaklanıp kaldığımı farkettim :)

Ya da dizilerdeki gibi logo gizlensin :)

Sana daha iyi yıldızlar nasip olsun inş. hocam :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

İki öküz birden. Videoda Öküz, Eşşek gibi geçen küfürler için özür dilerim .

[MEDIA]

[/MEDIA]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Otobüs sürücüsü nedense beni şaşırtmadı.. :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Can Demir

İki öküz birden. Videoda Öküz, Eşşek gibi geçen küfürler için özür dilerim .

[MEDIA]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=m7qfiKFjUW8[/MEDIA]

plakayi aldiysan goruntulerle sikayet et bu harbiden okuz milletin hayatini riske atiyor can tasiyo sozde kesin goruntuyu yolla trafige abi
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...