İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Murat Dere

Recommended Posts

Ali Gürsoy

Güzelmiş bende buna benzer bir şey yükledim . deniyim akşam .

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Alışık değiliz biz böyle şeylere karrdeşim. :) Alışmak da istemiyoruzz. ;)

Boşuna büyük şehir yapmıyorlar :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Boşuna büyük şehir yapmıyorlar :p

Olm hem "siyaset yasak" diyorsunuz hem de kaşıyorsunuz. Başlatma len büyükşehirinden de yapandan da... :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Murat abi iki aydır bir türlü görüşemedik ya.Aracını nereye park ediyorsun.Bİr ara gelip araç kamerana yansıyım en azından:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Murat abi iki aydır bir türlü görüşemedik ya.Aracını nereye park ediyorsun.Bİr ara gelip araç kamerana yansıyım en azından:)

Bizim hat belli kardeşim; evden okula, okuldan eve. Özlem 2 Pastanesi'nden yukarı Tarım'dan sağa dön, okul; aynısını tersten yap, ev. :p

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Bugün bir çocuğun hayatını kurtardım (biraz abartmış olabilirim, herkes yapabilir, NE VAR?)

Not: Siz de buraya araç kayıt cihazlarınızdan çıkan ilginç görüntüleri koyabilirsiniz. Kayıt cihazınız yoksa buluruz. ;)

:bi: (aslındaparmakkaldıranöğrencismileyiolacaktıamabunubulabildim) Ben, ben ben kamera isteyebilir miyim öğretmenim?

Ama, aracımın çakmağından çıkan cereyandan beslenecek, motorun çalışmasına duyarlı olacak motor çalışınca çekmeye başlayacak, ben sağa sinyal verince o da sağı gösterecek, sola sinyal verince o da solu gösterecek, hiç bir yere sinyal vermeyince ön tarafı gösterecek.(dörtlüleri yakınca nereyi gösterecek daha karar veremedim :unsure2: )

üzerinde hız göstergesi olacak ama hızı telefon vericilerinden almayacak, akıllı cihaz çektiği görüntünün hızını bilmez mi? Daha yazacam, biraz düşüneyim de. :good1:

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere

:bi: (aslındaparmakkaldıranöğrencismileyiolacaktıamabunubulabildim) Ben, ben ben kamera isteyebilir miyim öğretmenim?

Ama, aracımın çakmağından çıkan cereyandan beslenecek, motorun çalışmasına duyarlı olacak motor çalışınca çekmeye başlayacak, ben sağa sinyal verince o da sağı gösterecek, sola sinyal verince o da solu gösterecek, hiç bir yere sinyal vermeyince ön tarafı gösterecek.(dörtlüleri yakınca nereyi gösterecek daha karar veremedim :unsure2: )

üzerinde hız göstergesi olacak ama hızı telefon vericilerinden almayacak, akıllı cihaz çektiği görüntünün hızını bilmez mi? Daha yazacam, biraz düşüneyim de. :good1:

Bağlantı vereyim; http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-Now-Car-dvr-Full-HD-1920-1080P-30ftp-with-GPS-G-sensor-and-H/506967087.html

Sağa sola dönmez ama bu. :unsure2: Artık bi zahmet... :p

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

ooooo :hohoho:

Yorum bağlantısı
Hadi Küçükoğlu

vouw iyiymiş bu android de ki. capture yöntemiyle de kayıt alıyor. sevdim.

Yorum bağlantısı
Hadi Küçükoğlu

yarın bi araç içi telefon tutucu alayım video paylaşmaya başlayayım bende :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Serdal Soysal

Murat abiden almış olduğum kamerayı kullanmaya başladım, Teşekkürler

Beyaz minübüs önündeki taksiye sanki bağlı soluna bakmadan onunla beraber çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Bir kameram bile yok :(

Vahhh vaahh benim canım emmim. :( ..Senin arabaya ben çok gizli kamera ayarlarım...Şöyle en FBI tarzlısından... :D

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

En az senin kadar sevdiğim bir abimizde vardı ama sattı, yoksa sana alırdık abi :p

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Murat abiden almış olduğum kamerayı kullanmaya başladım, Teşekkürler

Beyaz minübüs önündeki taksiye sanki bağlı soluna bakmadan onunla beraber çıkıyor.

Ses ve Görüntü için bir ayar varmı Kamerada Serdar ?

Benim Kamera 5dk.lık Part Part olarak kayır yapıyor.. Bu partlardan belirli bölümleri alabileceğim Video Kesme Proğramı lazım Boilsoft'ta videoyu kesince ekranda Reklamı çıkıyor bunu istemiyorum..

MovieMaker'da bunu yapmayıda beceremedim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Üzüldüm şimdi :tongue:

Bu partlardan belirli bölümleri alabileceğim Video Kesme Proğramı lazım

Banada lazım kullanımı kolay bir program..

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

bende kamera istiyorum. Banada ayarlayın bende alayım. Ben çok ekşın yaşıyorum bazen abartıyorum veriyorum kornanın gözüne :) eve geldiğimde bakarım gerçekten abarttığım kadar varmı anlarım. Mehmet abi ne alacaksan bana da söyle ben de alayım ama çok pahalı olmasın

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Üzüldüm şimdi :tongue:

Banada lazım kullanımı kolay bir program..

Piyasada okadar çok Video Kesme Proğramı var ki en az 10 adet indirdim.. Hiçbiri bekleneni veremedi, aksine bazıları kesmeyi bile beceremiyor...

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Piyasada okadar çok Video Kesme Proğramı var ki en az 10 adet indirdim.. Hiçbiri bekleneni veremedi, aksine bazıları kesmeyi bile beceremiyor...

Ben hiç araştırmadım,referanslı olanı indiririm diye,sen sormuşsun,cevabı bekliyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Burda çocuk ne kadar rahat.Adam yolu satın almış.... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Gunaydin

bende internetten bir kac tane imdirdim fakat hepsi deneme surumu cikti. Moive maker dan yaptim su an sirketteyim eve gidince bir maker anlatimi hazirlarim en kolayi maker.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...