İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere

Bi ara da nasıl "küfür etmeden sadece kornaya bastığınızı" da paylaşırsanız seviniriz :p

Eşim, annem, küçük oğlum vardı arabada, oldu mu? Ayrıca o kornanın ne anlama geldiğini tartışmayalım şimdi. :seytan:

Abi geçmiş olsun. Cop, Haydar neyin bişey yok muydu yanında da durmadın :p

Cop var Ali, ama konvoy gidiyorduk. Ayrıca hanım, annem falan varken elimi Denizliliye bulamayayım dedim. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bi ara da nasıl "küfür etmeden sadece kornaya bastığınızı" da paylaşırsanız seviniriz :p

Artı Bir.. :D

Son iki gündür, tam paylaşımlık şeyler yakalıyorum ama hep küfür içerdiği için yayınlayamıyorum :D

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Eşim, annem, küçük oğlum vardı arabada, oldu mu? Ayrıca o kornanın ne anlama geldiğini tartışmayalım şimdi. :seytan:

Cop var Ali, ama konvoy gidiyorduk. Ayrıca hanım, annem falan varken elimi Denizliliye bulamayayım dedim. ;)

hiç bulaşmaya gerek yok o korna yeter ona

ne bu kangolardan çektiğimiz bizim ben de giriyodum ya hatırlarsanız

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Son iki gündür, tam paylaşımlık şeyler yakalıyorum ama hep küfür içerdiği için yayınlayamıyorum :D

Olm YouTube'da sesi vermeden ya da oradan bir sesi görüntüye bindirip yükleyebiliyorsun ki. ;)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Sen öyle videoları bana pasla abi, ben sansürlerim onu :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Olm YouTube'da sesi vermeden ya da oradan bir sesi görüntüye bindirip yükleyebiliyorsun ki. ;)

Bunu yüklerken mi yapıyoruz... ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ses ve görüntü konusunda uzmanız bakıyorum Sn. DEre, vesile ile bu ne acele, ailecek, nereye böyle, mp idares, Ankara da mıydı?_

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bunu yüklerken mi yapıyoruz... ?

Evet tatlişkom. ;)

ses ve görüntü konusunda uzmanız bakıyorum Sn. DEre, vesile ile bu ne acele, ailecek, nereye böyle, mp idares, Ankara da mıydı?_

Akyaka'ya janiim. ;)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Dere

Murat bey, bu kameranın marka ve modeli nedir? Ben de almak isterim.

GS1000 diye geçiyor.

Bende yok hocam.. :p

Hallederiz. ;)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Murat bey o model kameranın saat ve hız göstergesi sizinki gibi değil?

Birincisi; şu "bey"i geçelim Emre. ;) İkincisi; o gösterdiğin eski model GS1000, mavi menülü olan. Benimki yeni model olan turuncu menülü olan. Eski modelde hız ve saat göstergesi biraz daha biçimsiz olmuş. Zaten o yüzden de yenisi biraz daha pahalı. :)

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Birincisi; şu "bey"i geçelim Emre. ;) İkincisi; o gösterdiğin eski model GS1000, mavi menülü olan. Benimki yeni model olan turuncu menülü olan. Eski modelde hız ve saat göstergesi biraz daha biçimsiz olmuş. Zaten o yüzden de yenisi biraz daha pahalı. :)

kaç kuruş mesela :rolleyes: .SAYIN DERE,MURAT BEY,MURAT HOCAM,MURAT ABEY,FORUMUN DELİSİ ABİ

benyinekaşınıyomdamuratabeybenikaşısanasimayli

Yorum bağlantısı
Murat Dere

kaç kuruş mesela :rolleyes: .SAYIN DERE,MURAT BEY,MURAT HOCAM,MURAT ABEY,FORUMUN DELİSİ ABİ

benyinekaşınıyomdamuratabeybenikaşısanasimayli

Biraz önce emmi ile de konuştuk; dashcamtalk diye bir yer vardı değişik sitelerde kimden alınacağına kadar yazmış adam. Ben, 123 dolores vermiştim şu anda kullandığıma. Daha ucuzu vardır, pahalısı vardır ama bilemem çakma mıdır değil midir. Çünkü piyaşa şey dolu, ee neydi? :crazy: Ben aldım, noktayı koydum. Kaşınmayın, beni uğraştırmayın aynı sitiresle yeniden. Gelir mi, gelmez mi, doğru ürün mü gelecek, çakma mı, adam harbi mi, sahtekar mı falan diye düşünemicem bu saatten sonra. Gidin oraya alın, şansınıza ne gelirse. :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Yuh, diyorum başka da bir şey demek istemiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Yuh, diyorum başka da bir şey demek istemiyorum.

ben anlamadım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Otobüse mi yuh, Toros'a mı yuh ben de anlamadım.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

ben anlamadım :)

Otobüse mi yuh, Toros'a mı yuh ben de anlamadım.

Minibüsün yolcu indirdiği yere baksanıza kardeşim. :p Üç araba o ...ın kapattığı yola dönmek için bekliyor. Herifin umrunda değil. :angry:

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Minibüsün yolcu indirdiği yere baksanıza kardeşim. :p Üç araba o hıyarın kapattığı yola dönmek için bekliyor. Herifin umrunda değil. :angry:

yahu bunda ne var hergün çok daha beteri ile karşı karşıyayız :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Toros, ona çalıyorsun zannetti, minibüs oralı bile değil..

yazana kadar cevap vermişsin, birde arada soru önergeleri gelmiş, .çok yavaşım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Toros, ona çalıyorsun zannetti, minibüs oralı bile değil..

Toros, sinyalimi görmüştür. Bence minibüstekine küfrü basıp dönmekten vazgeçti adamcağız. Yolun girişine durmuş ... yolcu indiriyor ya. Ölür müsün, öldürür müsün? "Ne öküzler var." diyeceğim bunu adama sayıp hakaret kabul edecekler. O yüzden demeyeyim şimdi. Çok kızdım ama ya. Siz olsanız kızmaz mısınız abiler? Adamın kimseye saygısı yok demek ki. İşte buna "Yuh" dedim. Yuh yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Otobüsçüye kızmız.. torosçu kendi üstüne alınmış... Bence... dee.. senin gps niye çalışmıyor.. ben alırsam benimki de mi çalışmayacak...

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Otobüsçüye kızmız.. torosçu kendi üstüne alınmış... Bence... dee.. senin gps niye çalışmıyor.. ben alırsam benimki de mi çalışmayacak...

Hava muhalefeti... 10 saniyede bağlandığı görüntüyü yukarılardan buldurtma şimdi bana. :p

Ohoo abi sen Adanaya bir gel istersen.Her yer yolcu bırakma yeri :D Ne varki bunda

Bu sürücü Adanalı çıkarsa bak gari sen. ;)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Küçük yer olunca,Böyle olaylar garip geliyor demekki :)

Alışık değiliz biz böyle şeylere karrdeşim. :) Alışmak da istemiyoruzz. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

iphone her şeye çare ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...