İçeriğe Yönlendir

hTC OneX Detaylı İnceleme (Kullanım Tecrübeleri)

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Tırt HaTiCe :D

Allah çarpar :D

Senin Tırtsung, hTC 'den günler hatta bazı modeller için aylar önce güncelleme çıkarır, malum S3 konusunda gördüğümüz gibi o güncelleme telefonun tüm düzenini bozar, bunu düzeltmek için hTC'den sonra 1 güncelleme daha çıkarırlar :D Güncellemenin güncellemesi olur :p S2'de de aynı şey olmuştu. ICS ile ilgili.

Bizde kural belli: Taiwan atasözüdür; Geç olsun, temiz olsun :p:D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Allah çarpar :D

Senin Tırtsung, hTC 'den günler hatta bazı modeller için aylar önce güncelleme çıkarır, malum S3 konusunda gördüğümüz gibi o güncelleme telefonun tüm düzenini bozar, bunu düzeltmek için hTC'den sonra 1 güncelleme daha çıkarırlar :D Güncellemenin güncellemesi olur :p S2'de de aynı şey olmuştu. ICS ile ilgili.

Bizde kural belli: Taiwan atasözüdür; Geç olsun, temiz olsun :p:D

:hahahoho:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Türkay Gök

one x guzel telefon ahh birde wi-fi sorunu olmasa birde bluetoth kulaklık kullanıp cebindeki telefondan baglantı sorunu yasatmasa oyun oynarken yumurta pişirmeye yetecek sıcaklık uretmese tr ye kvk satısa sundugu gun yana yıkıla aldıgım one x bu sorunlardan oturu telefondan soguttu sogutmasına ama yinede servise gidip gelmesine alıssamda keşke o sorunları olmasa guzel guzel kullansam diye dort gozle turkcell platindeki cocukların telefonumu bana getirmelerini bekliyorum emenet verdikleri ayfonlar hatcemin sorunluda olsa ayfonlara 5 bastıgını öğretiyor .Sonuc olarak aynı telefonu kullanıp gul gibi gecinen arkadaslarımda var benden gorup alarak lakin ben aldıgım ay farkettiğim wifi sorunundan oturu bir turlu ısınamadım hatceme şimdi hatce one x+ alsam yine kvk yolu gozlermiyim diye dusunuyorum varmı one x+ alan deneyen tecrube eden

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

One X'te ben ne wifi problemi çektim ne BT bağlantısı hatası. Bir kaç kez gidip gelince cihazı yenisiyle değiştirmeleri gerekiyor. Dediğiniz gibi gidip geldiyse değişim talep edin.

Yorum bağlantısı
Türkay Gök

cihaz 1 kez swap yapıldı yapıldı yapılmasına ama sorun swaplana cihazdada devam ediyor bu durumda ne yapabilirim onu dusunuyorum suan swaplı cihaz serviste

Türkay bey,

Dikkatinizi çekmiştir, mesajlarımızda yazım kurallarına mümkün mertebe riayet ediyoruz.

Sizden de aynı hassasiyeti bekliyoruz...

yazımdaki hata nerede ?turkce ingilizce karısık kullanmamdan kaynaklıysa ofisteki klavyem farklı evdeki klavyem varklı telefondaki kalavyem farklı bende karısık klavye modundayım

Yorum bağlantısı
Türkay Gök

Yazı tarzınız bayağı varklı. :)

Yok yok ofis ortamındaki ciddi yazışma modelini 24 saat hayatımda tutamıyorum....Affola :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yok yok ofis ortamındaki ciddi yazışma modelini 24 saat hayatımda tutamıyorum....Affola :)

Evet işte aradığımız bu.

24 saat değilse bile forumdayken de bu modeli devam ettirin lütfen.

Yorum bağlantısı
Türkay Gök

Sonuç olarak benim One X son 1.5 aydır serviste .Kasa haric anakart tamamen değişti.Değişim taleb etmiş olsamda arkadaş biz zaten senin telefonunun kasası ve pili hariç değiştirdik diyorlar.Bende e kardeşim 2000 kusur lira ödedim değiştirdik diyorsunuz ama benim sorunum değiştirdik dediğinizde de devam ediyor dediğimde tıkanıp kalıyoruz .Bu durumda ben ne yapmalıyım :)

Yorum bağlantısı
Türkay Gök

Evet işte aradığımız bu.

24 saat değilse bile forumdayken de bu modeli devam ettirin lütfen.

İlginç.Türk dil kurumu forumuna hoşbulduk.Aradığınız buysa....

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

İlginç.Türk dil kurumu forumuna hoşbulduk.Aradığınız buysa....

Böyle söylemek istiyorsanız böyle söyleyin. Biz FCTR deriz kısaca. Yeter ki kurallara riayet edin.

Yorum bağlantısı
Türkay Gök

Bir yazı yazdık , hay yazmaz olaydın dedirttiniz.Tebrikler.Kişisel yorumunuz FCTR deriz kısaca demişsiniz.Benim kişisel yorumum da sizin cevabınıza olsun.Egolar havalarda uçuşmuş gerek varmıydı ? Profilde Moderatör yazmasıyla eşdeğer olarak müdahale hakkınızı kullandınız.Herhalde şöyle yakın biryerlerde olsam kulağımdan çeker .Bir daha yaparsan şöyle olur böyle olur diye tembihlerdiniz. Bende böyle hissettim.Konu nerden nereye taştı...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Konu bir yere taşmadı, kurala uymayan ve gördüğümüz her üyeye yaptığımız gibi sizi de uyardım sadece. Alınganlık etmişsiniz.

one x guzel telefon ahh birde wi-fi sorunu olmasa birde bluetoth kulaklık kullanıp cebindeki telefondan baglantı sorunu yasatmasa oyun oynarken yumurta pişirmeye yetecek sıcaklık uretmese tr ye kvk satısa sundugu gun yana yıkıla aldıgım one x bu sorunlardan oturu telefondan soguttu sogutmasına ama yinede servise gidip gelmesine alıssamda keşke o sorunları olmasa guzel guzel kullansam diye dort gozle turkcell platindeki cocukların telefonumu bana getirmelerini bekliyorum emenet verdikleri ayfonlar hatcemin sorunluda olsa ayfonlara 5 bastıgını öğretiyor .Sonuc olarak aynı telefonu kullanıp gul gibi gecinen arkadaslarımda var benden gorup alarak lakin ben aldıgım ay farkettiğim wifi sorunundan oturu bir turlu ısınamadım hatceme şimdi hatce one x+ alsam yine kvk yolu gozlermiyim diye dusunuyorum varmı one x+ alan deneyen tecrube eden

Sonuç olarak benim One X son 1.5 aydır serviste .Kasa haric anakart tamamen değişti.Değişim taleb etmiş olsamda arkadaş biz zaten senin telefonunun kasası ve pili hariç değiştirdik diyorlar.Bende e kardeşim 2000 kusur lira odedim değiştirdik diyorsunuz ama benim sorunum değiştirdik dediğinizdede devam ediyor dediğimde tıkanıp kalıyoruz .Bu durumda ben ne yapmalıyım :)

Yukarıda alıntıladığım iki mesajınızı tekrar bir gözden geçirin, sizce de 2.mesajınızı daha olması gerektiği gibi yazmamış mısınız?

Evet bir yazı yazdınız, ben de yardımcı olmak adına cevap yazdım, moderatörlüğüm gereği de Türkçe kullanımınız ile ilgili uyarı yaptım. Hatta şimdi keşke bilgisayarımı görebilseniz, sizin için tüketici kanununu araştırıyordum, bu mesajınızı görünce kapattım. İnanıp inanmamak size kalmış tabi.

Uymanız gereken kuralı en sade haliyle tekrar yazayım ve bu meseleyi kapatmış olmayı umayım; imla kurallarına, noktalama işaretlerine azami önem göstermenizi rica ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Zafer ve Yavuz Selim. Bu arkadaşlarımızın tarafsızlıkla ve mütevazı davranışları forumda örnektir. Moderatorlerden beklenen de bu olduğu için görevlerini gayet güzel yaparlar Türkay Bey. Forum kuralları nedeni ile burası diğer forumlardan farklı. Keyif almaya bakın, rutin uyarılarını yapmış arkadaşlar. Eşitlik ilkesi:) Bu da forumumuzda gayet güzel uygulanır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Zafer,

Bir arkadaşım HTC OneX'ine 4.1.1 i aldı. Sana ulaştı mı?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Şimdi kontrol ettim henüz gelen giden yok. IMEI numarası ve CID 'e göre geliyor güncellemeler. Sanıyorum o yüzden 1-2 gün gecikmeli oluyor.

Arkadaşının CID'i kaç? Benim HTC__044

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şimdi kontrol ettim henüz gelen giden yok. IMEI numarası ve CID 'e göre geliyor güncellemeler. Sanıyorum o yüzden 1-2 gün gecikmeli oluyor.

Arkadaşının CID'i kaç? Benim HTC__044

Sordum şimdi, onunki de 044 müş?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Sordum şimdi, onunki de 044 müş?

O zaman IMEI sıramızı bekliyoruz demektir :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

O zaman IMEI sıramızı bekliyoruz demektir :)

IMEI'ni özelden paylaşsana? Bakalım ne kadar var

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

ÖM'de.

Allah allah...

Baktım, onunki senden sonraymış.

Senin telefon sıkıntılı olmasın? Ne üretimi?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Allah allah...

Baktım, onunki senden sonraymış.

Senin telefon sıkıntılı olmasın? Ne üretimi?

Büyük ihtimalle arkadaşınla aynı yerden/yöntemle satın almışız. Yurtdışı cihaz benimki. TR içinden almadım.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

IMEI sırasına göre geldiğine emin misiniz?

Bir de benimkiyle karşılaştıralım?

IMEI sırasıyla geldiği kesin ama IMEI numarasının ardışık takip edip etmediğinden emin değilim.

CID kaç çıktı senin?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...