İçeriğe Yönlendir

hTC OneX Detaylı İnceleme (Kullanım Tecrübeleri)

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Sani Gerşon

IMEI sırasına göre geldiğine emin misiniz?

Bir de benimkiyle karşılaştıralım?

Sen de bi ÖM atsana bakalım?

Zafer'in cihazından şüphelendim şimdi. Bi kaç tane farklı üretim HTC one x var diye okumuştum, senin imei ile kesinleştiririz

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Telefonda sıkıntı yok Sani. İnternetten 2 gündür araştırıyorum. Benle birlikte yurtdışından da 044'üne güncelleme alamayanlar var. Hatta 27'sinde 044 cihazına JB almış kişiler de var. xda-developers'ta onlarca üye var halen JB alamamış :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Telefonda sıkıntı yok Sani. İnternetten 2 gündür araştırıyorum. Benle birlikte yurtdışından da 044'üne güncelleme alamayanlar var. Hatta 27'sinde 044 cihazına JB almış kişiler de var. xda-developers'ta onlarca üye var halen JB alamamış :D

Valla şimdi bilemedim ki, bi arkadaşımda daha var. Bu saatte aradım CID'yi netten baktı nasıl bulunur diye, onunki de 044'müş. IMEI'i de senden sonra.

Senin imei falan değiştirilmiş olmasın?

YSB'nin IMEI bambaşka. Ne oluyor bu X'lere, çakmamı hepinizinki anlamadım ki?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Çamur at izi kalsın :D Allaaan tırtsungcusu böyle konuşma sağda solda ayponcular var gerçek sanacaklar :p:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çamur at izi kalsın :D Allaaan tırtsungcusu böyle konuşma sağda solda ayponcular var gerçek sanacaklar :p:D

Heh, neyse az biraz geçen gecenin intikamını aldım.

AYFON'cular üşüşsün yeter zaten :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Heh, neyse az biraz geçen gecenin intikamını aldım.

AYFON'cular üşüşsün yeter zaten :D

Baştan desene ben "eyvah, tüh" falan derdim :p

Yorum bağlantısı
Ahmet Özdemir

bu telefon ile çekilmiş fotoğraflarınızdan bir iki örnek görebilirmiyiz

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aaa ayfonu hala hatırlıyormusunuz, en son tv kumandası işine girip bu defteri kapadı diye duymuştum :D

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Zafer Ayvacı

hTC One X için HTC__044 cidnum için OTA güncellemesi çıkmış. An itibariyle indiriyorum :D GalaxyKiller is coming! :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

hTC One X için HTC__044 cidnum için OTA güncellemesi çıkmış. An itibariyle indiriyorum :DGalaxyKiller is coming! :p

:hahahoho:

Yorum bağlantısı

hTC One X için HTC__044 cidnum için OTA güncellemesi çıkmış. An itibariyle indiriyorum :D GalaxyKiller is coming! :p

Hadi hayırlısı bakalım. Pil performansı düzelirse, çok can yakar:)

Saygıalrımla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hadi hayırlısı bakalım. Pil performansı düzelirse, çok can yakar:)

Saygıalrımla.

Teşekkür ederim abi. :) Pil performansını yarın anlarız ancak çok da bir beklentim yok açıkçası. Alıştım artık 1 güne. 2 güne çıkmadıktan sonra çok da mühim değil biliyorsun.

İlk izlenimlerim olarak;

- Ses seviyesi ve doygunluğu artmış,

- Kamerada hissedilir derecede iyileştirme olmuş,

- Menüler arasında ani geçişler yaptım, daha akıcı bir görüntü oluşuyor, milisaniyelik o bazı takılmalar artık yok gibi,

- Galeri uygulaması biraz daha gelişmiş, görünüm olarak değişmiş, klasörlere giriş çıkış hem hızlanmış hem akıcılık burada da iyileşmiş,

- Sense ayarları hızlanmış, Sense 4+ ile temalarında da seçenek fazlalaşmış diyebilirim.

Bunlara ek olarak Google arama geliştirilmiş, sesle arama çok harika çalışıyor ve komple bir uygulama haline gelmiş, internet tarayıcıyı açmadan uygulama üzerinden haberler, görseller, web, haberler gibi eklentilerde aramalar yapılabiliyor.

Detayları aktarmaya devam etmeye çalışacağım. ICS sürümüyle çektiğim bir fotoğrafın aynısını JB ile çekmeyi deneyeceğim becerebilirsem, farkı daha iyi farkedebiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

htc desire hd için bişey yok hala :angry:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

htc desire hd için bişey yok hala :angry:

Bildiğim kadarıyla DHD için gelmeyecek zaten. hTC blog'dan duyuru beklemek lazım.

Dün akşam itibariye benim one x'in ekranı kırıldı. :)

Hayda... :(

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Geçmiş olsun. Zamzung alaydın kırılmazdı.

Samsungların hiçbiri mi kırılmıyor?

Geçmiş olsun Yavuz Bey.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Bilmem? Hiç s2'im s3'üm olmadı :) Ama hep öyle derler. Üstelik de ben samsung değil zamzung dedim :p

Ha, tamam o zaman :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Geçmiş olsun. Zamzung alaydın kırılmazdı.

S3'lerin en ufak düşüşte ekranları çatlıyor malesef :(

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Samsungların hiçbiri mi kırılmıyor?

Geçmiş olsun Yavuz Bey.

Yüzüstü düşmediği sürece kırılmadığı söylenir.

Şurada biraz dayanıklılık testi mevcut.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

İsimsiz çin malı markaların da var aynı işi gören. Hoparlörlü, hoparlörsüz. Ancak o dandik olanlardan bir tane hTC Desire için kullanmıştım zamanında, bataryayı 2 ayda yedi bitirdi. O yüzden biraz pahalı da olsa orijinalini almak daha mantıklı.

Alper abi 3 oldu :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...