İçeriğe Yönlendir

Clio 4 Test

Tuğrul Ersoy

Recommended Posts

Sani Gerşon

Cebini düşünenler için tasarlanmış bi araç lafımız yok ama konfor ve güvenlik açısından tercih edilmeyecek araçların başında Renault gelir değil clio 4, clio 14 olsa bile Renault renaulttur...

Güvenlik derken?

Renault, tüm modelleri ile Ncap'ten 5 yıldız alabilmiş tek markadır. Ön yargılarınız ile yazmayınız lütfen...

Yorum bağlantısı
Oktay Temiz

Güvenlik derken?

Renault, tüm modelleri ile Ncap'ten 5 yıldız alabilmiş tek markadır. Ön yargılarınız ile yazmayınız lütfen...

Kaza yapmış Renault araçlarından başlarsanız ne demek istediğimi anlarsınız ülkemizde insanların Renault'u bu kadar çok tercih etmelerinin sebebi sizce 5 yıldız almış olmasımı yoksa yakıtının az oluşu veya parçasının daha ucuz oluşu mu hangisi bu araçların içinde ben kendimi güvende hissetmiyorum şahsi fikrim sizin fikrinizi bilemem Allah kaza bela vermesin

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kaza yapmış Renault araçlarından başlarsanız ne demek istediğimi anlarsınız ülkemizde insanların Renault'u bu kadar çok tercih etmelerinin sebebi sizce 5 yıldız almış olmasımı yoksa yakıtının az oluşu veya parçasının daha ucuz oluşu mu hangisi bu araçların içinde ben kendimi güvende hissetmiyorum şahsi fikrim sizin fikrinizi bilemem Allah kaza bela vermesin

Benim fikrim, eldeki belgelerdir.

Kaza yapmış renault'lardan insanlar gayet sağlam çıkıyor. Siz Çin arabaları ile falan karıştırıyorsunuz herhalde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...