İçeriğe Yönlendir

Yeni Mercedes A180 Testi

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Evren Erakçora

Bmw e saygı duyuyorum, arkadan itişle devam ediyor, dar mar. Önemli olan sürüştür diyor.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Motoru 1.5 dizel mi?

yes :) dci motor muş .. .

amtosferik 1.5 lt benzinli motorlu kasaya 80 bin tL? Röno motorlu kaputunda parlayan yıldızlı araba almaya gidiyorum... Bu cümleleri 2 sene önce söyleyeni yaşatmazlardı herhalde :rofl: Muğlaya çok satar bunlar

atmosferik değil abi turbo 1,6 sadece dizel olan motor renodan ...

Hocam test için teşekkürler bende cumartesi sabahtan 1,16d yi teste öğleden sonrada dizel a serisini testi gidicem bostancıya bende bol bol fotoğraf çekip eklerim buraya ...

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

amtosferik 1.5 lt benzinli motorlu kasaya 80 bin tL? Röno motorlu kaputunda parlayan yıldızlı araba almaya gidiyorum... Bu cümleleri 2 sene önce söyleyeni yaşatmazlardı herhalde :rofl: Muğlaya çok satar bunlar

Muğla ne alaka abi :) renonun satış rekoru mu var muğlada :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

abi yazdıkların hepsi yanlış :( 1.6 turbo benzinli, diesel 1.5 72bintl ;)

evet Sani diesel...

Kasım Ayında satışa başlanacağı söylendi,.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Sanırım önden çekişli araç yapmak daha mantıklı...

Yarış için ise 4x4.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy
(düzenlendi)
http://www.sahibinde...102183425/detay Böyle bir canavar varken 68 bin e merso a serisi ancak yıldızla iş yapar, ben bunları real madridle barcelonaya benzetiyorum bmw barça, merso real :) Ayrıca bmw de şuan çok iyi kampanyalar liste fiyatlarına bakmayın tarihinde Tuğrul Ersoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Sanırım önden çekişli araç yapmak daha mantıklı...

Yarış için ise 4x4.

Mantıklı hocam doğru. Daha hafif, geniş oluyor. Ama ben o kadar para vereceksem keyfe bakarım.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

http://www.sahibinde...102183425/detay Böyle bir canavar varken 68 bin e merso a serisi ancak yıldızla iş yapar, ben bunları real madridle barcelonaya benzetiyorum bmw barça, merso real :) Ayrıca bmw de şuan çok iyi kampanyalar liste fiyatlarına bakmayın

Bmw ne olduda birden bire fiyatları aşağı çekti ? Özellikle 1.16d yi ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

eyro düşük gidiyor. Fabrikaların çalışması çalışır tutulması lazım. 116 d boş bir araç. Servisten kazanacaklar herhalde.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

abi yazdıkların hepsi yanlış :( 1.6 turbo benzinli, diesel 1.5 72bintl ;)

evet Sani diesel...

Kasım Ayında satışa başlanacağı söylendi,.

bizim yolun başındaki Has daydık bugün, atmosferik dedi, aksesuarlı idi 88 bin TL etiketli, söle müdürlerine eğitsinler satıcıları, yalnız ben de şöel sordum, Seat değil di mi bu, yan ütü çizgisi çok andırıyor dai yok ebeyfendi MErcedes dedi, kibarlar :D

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Bmw ne olduda birden bire fiyatları aşağı çekti ? Özellikle 1.16d yi ?

Tamamen kasa olayı bence yeni a ve a3 gelince 1 serisinin güncellik kozu bitti 316 larda şuan 4 bin euro indirim var.Ben en son 1750 euro indirim alıştım eylülde ki üstelik dolu bir araç içindi.Şimdi ise artan ötv nin üstüne 4 bin indiriyolar yani toplamda 5 bin euro az değil.Danışıklı dövüş diyebilriz aslında 2011 sonlarına 320d fiyatına a4 tfsi vardı, şimdi 316 fiyatına a4 2.0 tdi var :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Güncellikle alakası yok yeni 1.16 hepsinden sonra çıktı... Birden fiyatları aşağı çekti.. Çünkü o seğmentte Mercedes gelmeden, ses getirdi.. Satılacağı fiyat az çok belli oldu.. Bu rakamlara işim zor dedi.. Bakın görün Ford dahil hepsi fiyat düşüp kampanya üzerine kampanya yapacaktır..

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ford ne sanıyor kendini Allah aşkına,çok nadir görüyorum ben şirket aracı dışında yeni kasa focusları,neden alıyımki o kazık fiyata ?

Dci motor gayet güel ve ekonomik,birde merco ile birleşince dehşet birşey olmuş :)

Oralarda pek yoktur Mehmet, buralar kaynıyor... İç Malzeme kalitesi ve tasarım olarak rakiplerinden bence ileride...

F3 kendi segmentinde çıktığı günden bugüne rakiplerine göre ortalama olarak çok iyi bir satış grafiği yakaladı..

O paraları hakeder mi dersen kesinlikle haketmez...

F3 Titanium tdci 63.750tl

Yeni A180 CDI Prime 68.900tl

Yeni A180 CDI Syle 74.900tl

Oturup ciddi ciddi düşülmesi gereken bir tablo... :unsure2:

Benim değil Ford'un düşünmesi lazım... Üstelik Syle Donanım Titanium'a göre çok daha fazla kalite ve Donanım sunuyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

109 hp 260n/m tork, herşey iyi güzelde motor keşke azıcık daha performanslı olsaymış, bu konuda c segmenti birçok arabayla rekabet edemeyecek A200cdi tam olmuş ama onunda fiyatı belli değil yada ben bulamadım. Şüphesiz piyasada çokca göreceğimiz bir araba.

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Güzel araba yapmışlar , yıldız'a yakışır bir işçilik . Fiyat olarak ta gayet mantıklı . Şimdi olmasada 2 sene içerisinde alınabilirler listesinde :)

Bmw'de kampanya vardı , 320i ile 320d aynı fiyat şuan .

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Oralarda pek yoktur Mehmet, buralar kaynıyor... İç Malzeme kalitesi ve tasarım olarak rakiplerinden bence ileride...

F3 kendi segmentinde çıktığı günden bugüne rakiplerine göre ortalama olarak çok iyi bir satış grafiği yakaladı..

O paraları hakeder mi dersen kesinlikle haketmez...

F3 Titanium tdci 63.750tl

Yeni A180 CDI Prime 68.900tl

Yeni A180 CDI Syle 74.900tl

Oturup ciddi ciddi düşülmesi gereken bir tablo... :unsure2:

Benim değil Ford'un düşünmesi lazım... Üstelik Syle Donanım Titanium'a göre çok daha fazla kalite ve Donanım sunuyor...

Düşünecek tek şey var, o da servis maliyetleri, bunu saymaz isek Ford un hiç şansı yok bence, diğer markaları zaten saymaya gerek yok :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Güzel araba yapmışlar , yıldız'a yakışır bir işçilik . Fiyat olarak ta gayet mantıklı . Şimdi olmasada 2 sene içerisinde alınabilirler listesinde :)

Bmw'de kampanya vardı , 320i ile 320d aynı fiyat şuan .

her ikisinide tokatlarım :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

AudiÖver duymasın :biggrin:

Edit: audi övmüyormuş, şimdilik sadece ....Över diyelim :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

3.20d tamamda 3.20i yi bilmiyorum alet turbolu sonuçta 1500kg ama hızlanınca iş değişir ;)

AudiÖver duymasın :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

her ikisinide tokatlarım :D

Gaza fazla basma kanka . Benzin farklıdır , depodan uçarrr gideeerr :p

3.20d tamamda 3.20i yi bilmiyorum alet turbolu sonuçta 1500kg ama hızlanınca iş değişir ;)

320D'İ geçtinmi ? :shok:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Gaza fazla basma kanka . Benzin farklıdır , depodan uçarrr gideeerr :p

320D'İ geçtinmi ? :shok:

1.20D ye tecavüz ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

1.20D ye tecavüz ;)

Aynı teknolojimi 1 - 3 serisi bilmiyorum ama . Bana imkansız gibi geliyor :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

3.20D daha da ağır bro ;) Varsa imkansızı gerçekleştirelim kardeşim 0-100 veya 0-200 dahasına karışmam güvenli bulmuyorum ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

3.20D daha da ağır bro ;) Varsa imkansızı gerçekleştirelim kardeşim 0-100 veya 0-200 dahasına karışmam güvenli bulmuyorum ;)

320D cabrio olurmu 2010 model :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...