İçeriğe Yönlendir

Yeni Mercedes A180 Testi

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Anil Berke Kavraal
(düzenlendi)

C segmentini kızıştımaksa amaç; o segementteki eş donanımlı araca 20.000 TL ye yakın fark atıyor. Amaç aşılmış bence :i-ih:

liste üzerinden bakınca dediğiniz gibi değil durum ...

hepsi listedeki en full donanım fiyatı ...

Golf 1,6 tdi 68.900

Mercedes A 180CDI 74,700

Audi A3 1,6TDI 77.165

BMW 116d ED (tek model var listede) 70,067

tarihinde Anil Berke Kavraal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

2 haftaönce Alfa Romeo 1.6 dizel distinctive cam tavan+spor pakete (17 inch jant deri koltuklar elektrikli sürücü+yolcu koltuğu elektrikli katlanır ayna+spor amortisör- görüş paketi olarak adlandırılan pakette artık spor paket dahilinde- karartılmış arka camlar vs ) verilen fiyat 72.000 TL. Aynı donanımı style A serisinde almak istediğinizde fiyat 90.000 TL ;)

Sonuçta diğer araç da yabana atılmayacak bir marka :)

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

2 haftaönce Alfa Romeo 1.6 dizel distinctive cam tavan+spor pakete (17 inch jant deri koltuklar elektrikli sürücü+yolcu koltuğu elektrikli katlanır ayna+spor amortisör- görüş paketi olarak adlandırılan pakette artık spor paket dahilinde- karartılmış arka camlar vs ) verilen fiyat 72.000 TL. Aynı donanımı style A serisinde almak istediğinizde fiyat 90.000 TL ;)

Sonuçta diğer araç da yabana atılmayacak bir marka :)

ben Çağlar abi ye o araçla ilgili fikrini son sorduğumda bana : "bırak alıcak olan kişi dumanı yavaş yavaş çeksin içerisine" demişti :D

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Çağlar Bey dediğinizi ben de hatırlıyorum :) ama tam olarak ne dediğinizi anlayamadım :biggrin:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:rofl: nerden de hatırladın, ben bile unutmuşum , ama o zamanki tarihe de bak, o zamanlar da merso postunda kangoo lar gezmiyordu.... alfa bir hayranlıktır, otoparkta ayrıcalığı göstermektir, verilen meblağda bu da vardır.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

:rofl: nerden de hatırladın, ben bile unutmuşum , ama o zamanki tarihe de bak, o zamanlar da merso postunda kangoo lar gezmiyordu.... alfa bir hayranlıktır, otoparkta ayrıcalığı göstermektir, verilen meblağda bu da vardır.

bide eskişehir taraflarındaydı sanırım alfa evi diye bir dinlenme tesisi vardı ... balaban kebabı alfa sahiplerine indirimliydi :D :D

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik
(düzenlendi)

sigara öldürür, ölderimezse süründürür

Her gün ölmüyor muyuz, varsın Alfa öldürsün bizi :biggrin:

tarihinde Doğu Kemik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Golf 1,6 tdi 68.900

Mercedes A 180CDI 74,700

Audi A3 1,6TDI 77.165

Hangisi alınır, A3 ve Bmw

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Özgen

Golf 1,6 tdi 68.900

Mercedes A 180CDI 74,700

Audi A3 1,6TDI 77.165

BMW 116 dizel manuel, Golf highline civarı donanım, sunroof dahil, konfigürator fiyatı; 39666 Euro.

Mercedes A 180 CDI manuel, benzer donanım, sunroof dahil, konfigürator fiyatı; 89073 TL.

Golf highline manuel, sunroof dahil liste fiyatı; 64600 TL.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yeni pug301 veya citroen elize (tercüme ettim) ye de bakmalı, 1.6 tdci ile 38bin TL olacakmış, focus II ebadında

Yorum bağlantısı
Misafir

yeni pug301 veya citroen elize (tercüme ettim) ye de bakmalı, 1.6 tdci ile 38bin TL olacakmış, focus II ebadında

Abi 301'i yolda gördüm gerçekten çok tipsiz. O araçta o tip varken mondeo ebatında olsa bile alınmaz. Kaldı ki 208 o fiyatlardayken 301'i naylonlar o paraya satmaz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Pug vs. nerden çıktı, onlar zaten sıralamada bile olmamalı :D

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

BMW 116 dizel manuel, Golf highline civarı donanım, sunroof dahil, konfigürator fiyatı; 39666 Euro.

Mercedes A 180 CDI manuel, benzer donanım, sunroof dahil, konfigürator fiyatı; 89073 TL.

Golf highline manuel, sunroof dahil liste fiyatı; 64600 TL.

Benim hesaplarımla da bu fiyatlara ulaşılıyor:(

Yorum bağlantısı
Misafir
nerde gördün :s daha satılmadı?

Yolda bizim banaz'a test aracı getirmişler yanımdan geçti. Çok çok tipsiz bi araç özellikle arkasına baktım 301 yazıyordu.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Golf 1,6 tdi 68.900

Mercedes A 180CDI 74,700

Audi A3 1,6TDI 77.165

Buradaki A3 ve Golf Otomatik şanzıman ama Bmw, Mercedes Manuel,birde A3 full gözüksede çokta donanımlı değil,kaydadeğer miktarda opsiyon sunulan donanım eksikleri var... Bmw 1.16ED Zırboş sayılır, sanırım A180 de de pek fazla donanım yok... Golfte de Hİghline donanımda bile Bixenon, fotoğraflarında gözüken 8" multimedia sistemi, navigasyon, keyless entry, panaromik cam tavan v.s. gibi donanımlar ayrıca satın alınıyor...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...