İçeriğe Yönlendir

Cruze - Hb 2.0Lt 163Hp 47Bin

Mert Yeldan

Recommended Posts

Ali Gürsoy

Alına bilir aslında , otomatiği . Benim accord'u kaça sayarlar acaba , otomatik sedan güzel olurdu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aklıma yattı sedanı ne kadar acaba.Mondeo yu verip bi tanede benmi alsam.

açıkçası aynı ataklığı bekleme ama 3 yıl garantili sıfır. galiba otomatik sedanı 52 bin TL

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Aldığım arabayı 3 sene kullanabilsem 1 dakika durmam.3-4 kişi toplanıp alalım filo indirimide yaparlar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bunu arıyordum bende, aklımda kalan yol hissizliği idi, kullandığınız oto bozuk olabilir mi? veya algı farklı. Konfor odaklı ama direksiyonda yol hissi var, virajda da stabildi. 47bin TL ye bu bile fazla dedim satıcıya :D Geçen aya göre 6-8000TL arası indirim yapmışlar, liste/kasko değeri 66bin TL otomatiğin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

galiba 52 bin Tl

Not: ikinci sıfır cruze için mesaj geldi, Crv takası da soracağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bunu arıyorsum bende, aklımda kalan yol hissizliği idi, kullandığınız oto bozuk olabilir mi? veya algı farklı. Konfor odaklı ama direksiyonda yol hissi var, virajda da stabildi. 47bin TL ye bu bile fazla dedim satıcıya :D Geçen aya göre 6-8000TL arası indirim yapmışlar, liste/kasko değeri 66bin TL otomatiğin

göreceli abi doğrudur. ama avensisle aynı parkurda test yaptık. benzinli ve 7 litre yakıyordu :D cruze dizel otomatik 10 litre yaktı. süspansiyon gürültülüydu ve salınımı fazlaydı. focustan inince öyle sallanan araba bulantı yapıyor. :p

yol hissizliğinden çok fren gaz tepkileri hoşuna gitmedi. dozlama zayıf gaz pedalı 2.0 motor hissini törpülüyor. sonradan gelen bi güç var. belkide turbo lag fazla. stabil hızda torku yeterli. ki sende demişsin mondeodan sonra güç hissi felan diye :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sizin Cruze bozukmuş anlaşıldı :rofl: aynısını ecoboost ta biz de yaşamıştık hatırlarsan

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
:p nerde test ettin abi maslakta mı :p biz gedizler diye bi yere gittiydik
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yokuş+viraj+360 derece ada dönüşü+kötü yol= Maslak-Derbent tabiki.

Çağlar abi tata alıcaktın hani? Onu test etmedin mi?

Vista test edilmez, gidip alınır........

Aveo'da 180 km/s ile bırakıyorum direksiyonu, bana mısın demiyor. Cruze'un toplaması Aveo kadar net değil, Aveo biraz daha sportif.

Chevrolet çok güzel, rafine sürüşlü araba yapıyor, tek sorun amortisörler bence.

bisiklet te bir spor dalı ise, doğrudur, Aveo kompakt ama aynı paraya , yarı performans :s

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

47.000TL ye 2.0 veya 1.6 diesel + 160 beygirlerde manuel vitesli önerinizi bekliyorum, hafta sonu gidip almadan önce.

Abi ciddi ciddi alıyor musun?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Abi ciddi ciddi alıyor musun?

telefonun elimde :seytan: 45.5 un bilgisi lazım bana, hangi bayii , görüşeceğiz :friends:

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

telefonun elimde :seytan: 45.5 un bilgisi lazım bana, hangi bayii , görüşeceğiz :friends:

Numarası yok, yarın adliye de sorarım :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çağlar Abi Cruze mu alıyorsun şimdi? Cruze'un Focus 3'ten daha iyi yol tuttuğunu gösteren video neredeydi ya :p

Onu bulamadım bari belgesel koyalım :p

Diyorki, 6milyon km denedik. Pug'da derki 301 için 4milyon km test ettik. Ulan benim meganı 40bin km test etmemişler be. KApı fitilleri ötüyor yine. Ne sıktıysam bana mısın demedi. Tek denemediğim, tüm fitilleri ılık sabunlu su ile yıkayıp tunap'ı sıkmak. O bayağı bir süre kesiyor.

Bu arada hangi şartlarda test ediyorlar cidden merak ediyorum. Yollarda olmadığı kesin de...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Kapıyı açınca GM Korea Company yazıyor hocam.

ha tamam. dayvu nubira. Neyse şaka bir yana abd de de çok satan bir model bu. piyasada halihazırda tipi en güzel araç. mekaniği de herhalde sağlamdır. Yoksa amerikaya sokamazlar.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vista'dan sonra Çağlar abi bizi yiyor anlaşılan :p

47.000TL ye 2.0 veya 1.6 diesel + 160 beygirlerde manuel vitesli önerinizi bekliyorum, hafta sonu gidip almadan önce.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...