İçeriğe Yönlendir

Cruze - Hb 2.0Lt 163Hp 47Bin

Mert Yeldan

Recommended Posts

Saygın Can Oğuz

Araç güzel hakkikaten. Biraz basık, gömülü gibi oturma durumu benim hoşuma gitmemişti. Bir de ilk baktığımda kumaş kaplı kokpit vardı, o basit duruyordu. Ama şimdi satılanlar makyajlı galiba.

Bunu 47'ye alsak 1 yıl sonra aldığımız paraya satabilirmiyiz yoksa MTV sebebi ileçok kayıp olurmu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Linki düzeltip yazıyı açtım da öyle bir ifadeye rastlamadım hocam :unsure2:

ben okudum yahu. ordan daldığım başka yerde olabilir. india olacak.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

linki açtım, laptopum ilk defa kitlendi :s mavi ekranla

Araç güzel hakkikaten. Biraz basık, gömülü gibi oturma durumu benim hoşuma gitmemişti. Bir de ilk baktığımda kumaş kaplı kokpit vardı, o basit duruyordu. Ama şimdi satılanlar makyajlı galiba.

Bunu 47'ye alsak 1 yıl sonra aldığımız paraya satabilirmiyiz yoksa MTV sebebi ileçok kayıp olurmu?

kokpiti hala kumaş, delikli acaip bir şey, bunu nasıl silerzi diye sorduydum.

54 binlerden girdi piyasaya, listesi 66 oldu, şu anda 47bin TL , sanırım 1 yılsonra 77bin olur, karmaşık, bence çok adetli satmaz, tanınmaz , yolda tam şaka makinesi olur, H4 halojenden selektör yapınca, yol vermeyenin yanmışız haline :crazy:

3 yıl sonra mtv düşünce altın gibi de olabilir :spiteful:

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Süspansiyon sertliği nasıl? Focus kadar sert mi? Azıcık salınan arabayı özledim :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kısa bir sürüştü, Röno gibi yığılmıyor, focus kadar iddialı sert değil, bence bizim yol için kararında bir yapısı var, her zaman döndüğümüz 2-3 yer var, alıştığımz bir yol, dikkat çekici bir zaafiyet göremedim

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
(düzenlendi)

Özelliklere bakıyorum da, 1455 kg ağırlık var otomatiğin. D sınıfı ağırlığı yakalamış. Motordan ötürü herhalde.

Otomatikte tüketim de uçmuş. Büyük geminin dalgası da büyük anlaşılan. Ş.içi 8.7 lt, benzinli mübarek...

edit:imla

Motor ve ESP hariç bir artısı yok gibi Focus TDCI'dan. Fazladan tüketim ve MTV cabası.

Bir de teste göre sessizlik artısı olabilir.

tarihinde Saygın Can Oğuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

çağlar abi otoparkta seyretmek için güzel araba derdin bu bahsi olan araç için. fikrini değiştiren fiyat mı oldu ben çok beğeniyorum bu aracı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çağlar abi otoparkta seyretmek için güzel araba derdin bu bahsi olan araç için. fikrini değiştiren fiyat mı oldu ben çok beğeniyorum bu aracı.

1.6 benzinlisi ayrı konu, ama gelinen rakamlar belli, pedalın altındaki güç de belli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Vay be buna cruz ST diyebiliriz değil mi :) En sonunda bana rakip çıktı ;) Görelim şu 8sn olan 0-100km yi

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Benim accordu alırlarsa , bende alırım . Ş.içi 8-9 lt yakıyor ise uzun yolda ekonomik olur ...

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir
Listesinde "Yeni Cruze" da görünüyor. Cruze yenilenmiş anlaşılan. Bu fiyatlar stokları tüketmeye yönelik olabilir...?
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yeni cruze burada, ön tampona facelift geliyor ki zaten wtcc tamponu var opsiyon listesinde :seytan:

Chevrolet-Cruze-Facelift-4-2.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

otomatik şanzımanda 1650 d/d civarı 100km/h ye denk geliyor, oranları buldum, tam hesaplarını yaptım, manuel şanzıman, aynı devirde daha düşük km yapıyor, bu yüzden daha atak olacaktır, otomatik şanzımanlısı bayağı bildiğin uzun yol arabası.

MAnuel şanızmanı F40 kodlu.

Buick - Saab 9-3 / 9-5 ile ortak kullanıyor, geçen sene revize edilmiş 400Nm torka dayanacak şekilde, 4. viteste rollde St bile dayanamaz bu güce :pilot:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Çağlar abi hayırlı olsun yeni aracın :) Çiftkurtlardanmı alacaksın? Satış temsilcileri Murat ve Fahri 2. aveoyu alırken kankam oldular. Son fiyat soralımmı yarın? Bu durumda sen "mondeo tdci jatco"'yu satacakmısın :s

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mamül aynı, her bayi bana sempatik gelecektir, verdikleri rakam doğrultusunda, focus+mondeo gitti gidiyor hatta gitti gibi, 2-3 günde belli olacak herşey

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Hayırlısı. Çok güzel araç olacak. Aile ne diyor?

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

biz bemeve 3.20 ye bakardık, bunlar chevy arayacaklar 18 ine gelince, ne desinler, bumbılbiii diyorlar

Battle-Ops-Bumblebee-Box.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Beni düşündüren şimdi ABD ile ipler gerilir halk isyan ederse ortalıktaki chevy arabaları dağıtabilir çeteler. Ona dikkat etmek lazım. "Aldın mı volvo alıcan" tarafsız ülke...

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...