İçeriğe Yönlendir

Cruze - Hb 2.0Lt 163Hp 47Bin

Mert Yeldan

Recommended Posts

Süha Demirtaş

Yani 220 üzerine çıkmıyor mu, yoksa çıkıp göstermiyor mu hesapsız mı :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

abi aslında güzel olur bu araç, podyum işlerinde getir götür yapılır ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Dışı güzel içi çok basit be Murat :i-ih:

9:29 u geç, motor kapalıyken benim fiestada aynı :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu fiyata böyle araba varken 301 alınır mı yahu? :)

Murat bi konuda haklısın, 301'e ve yeni sınıfa göre kaliteli olabilir belki ama 2.0'ın vergisi ne olacak?

Sende nereden doğdu bi anda cruze aşkı?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yok tatmin olmadım, benim fiesta nın motoru saymazsak ses durumu aynı, ben robot kullanmadım, elle yaptım daha kaliteli malzeme kullandım, şimdi motor üstünde çalışıyorum, şov bunlar mayk diyorum sana :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Kuvvet ve sürüş zevki istesem muhtelemen benzinliye yönelirim. Ama hangisi?

Yeni golf muhtemelen bu cruze dan daha zevkli sürüş verir.

Tabi birinci faktör ise "tipi".. Beğenilen araç alınmalı. Bütçe elverdiği ölçüde.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sene eski: 2 komuşuyuz apartmanda ben en altta O en üstte, biz aşağıdan pink floyd basardık, el yapımı hoparlörlerimiz + Technics anfi ile, O da yukardan Nad sistem ile, fena bastırırdık sesini :dance:

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Sene eski: 2 komuşuyuz apartmanda ben en altta O en üstte, biz aşağıdan pink floyd basardık, el yapımı hoparlörlerimiz + Technics anfi ile, O da yukardan Nad sistem ile, fena bastırırdık sesini :dance:

Çağlar abi eski bir Hİ-Fi cı galiba? :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hi-fi bizden sorulur :dance3: eski mondeom 25 mm alçaktı, yaylar orjinalken, anfi ile düşürüm arabayı, karda da iyi yol tutar

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Yok tatmin olmadım, benim fiesta nın motoru saymazsak ses durumu aynı, ben robot kullanmadım, elle yaptım daha kaliteli malzeme kullandım, şimdi motor üstünde çalışıyorum, şov bunlar mayk diyorum sana :D

tırt bunlar tırt :beee:

:)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Her bayide var bu fiberler, 2 farklı test aracı sürdüm, başkası da sürdü, gidiyor :f1:

ecoboost vardı, atmosferik 1.6 sandığımız, onun gibi bozuk olabilir başka test arabası gitmiyorsa...

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Sürdüm, gideri var arabanın. 163 gibi gitmese de 150 bg gibi gidiyor. Ah bir de üzerinde Kumho Solus olmasa...

Yorum bağlantısı
İlker Yalçın

Araç son yıllarda tasarımını çok beğendiğim araçlardan ancak chevy olması her zaman kafamda soru işaretleri oluşmasına neden oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Sürdüm, gideri var arabanın. 163 gibi gitmese de 150 bg gibi gidiyor. Ah bir de üzerinde Kumho Solus olmasa...

13 bg için kırmayalım cruze'ün kalbini... :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...