İçeriğe Yönlendir

Lastik Fiyatları (Gerçekleşen Alımlar)/ Sektörde Tek Bilgi Kaynağı

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Metin Uzunoğlu

Bugün n11.com sitesinde Demirtaş otomotiv satıcısından 2021 üretimi Nokian Powerproof 235/45 r18 98 y xl lastik takımı aldım 4693.20 tl ödedim. Geçen haftadan 100 tl fazla ödedim.

• Şaşkın 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Mehmet Göktürk yazdı:

Ben artık kış lastiği tavsiye etmiyorum. 

Aslında 5 gün kar durmuyor iyi bir yaz lastiği de iş görür de fiyatlar onemli

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Fikri Keleş yazdı:

Aslında 5 gün kar durmuyor iyi bir yaz lastiği de iş görür de fiyatlar onemli

değişime de para veriyorsun vs vs. 

Yorum bağlantısı
Mücahit Erdem
Petlas kışlıklar İstanbul için bence kullanışlı değil hava sıcaklığı biraz yükselince patatese bağlıyor hep kar kış olsa kullanılabilir
Çok haklısınız. Muş'ta Petlas kullanıyorum, kar Aralık 15 te başlıyor Marta kadar kalkmıyor merkezde. Kardaki performansı çok güzel, geçen sene hiç kalmadım ama hava biraz ısınınca ve yağmurda kullanınca kendini bırakıyor. Özellikle yağmurda çok kötü
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Bir ürünü eskiden aldığımız ya da baktığımız fiyata bulamayacağımız ayan beyan ortada. özellikle lastiklerdeki bu çılgın fiyatlar. İhtiyacınız varsa hemen alın. Seneye değiştiririm derseniz saklama imkanınız varsa yine alın. Kısacası "ortalık karışacak vaziyet alın"

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Mehmet Göktürk yazdı:

değişime de para veriyorsun vs vs. 

Arabanın altındaki lastikler bitik,mecbur yenileyeceğim o yüzden soruyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay

110/70/11 ve 120/70/11 Michelin city grip 1250 tl.

2021 11.hafta üretimi.

** Vespa lastiği..

• Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Kormoran 4 mevsim aldım.550 tl 

Ilk izlenim güzel yumuşak lastik.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

lassa'da kampanya var sanırım:  

Her 500 TL'lik Alışverişe 100 TL İndirim!

Kampanya 15 Ekim 2021 - 31 Aralık 2021  tarihleri arasında, 17.5 jant lastikler hariç Lassa markalı Kış ve Dört Mevsim lastiklerde geçerlidir.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Yunus Gökhan Ay yazdı:

110/70/11 ve 120/70/11 Michelin city grip 1250 tl.

2021 11.hafta üretimi.

** Vespa lastiği..

Nokian Powerproof 235/45r18 lastik daha ucuzmuş...

Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay
Metin Uzunoğlu yazdı:

Nokian Powerproof 235/45r18 lastik daha ucuzmuş...

Yazdığım 2 adetin fiyatı ama yinede ucuz değil :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Koray Demir yazdı:

Petlas 700 TL civarı aynı seviye lastik sayılır. Çekle falan 675’e gelir üstelik melez değil %100 yerli ve milli. Petlası daha çok seveceksiniz bence.

Kullanmayan bilemez o sevginin nelere malolacağını :) Parasına göre karda iyi ama o bile artık 600 lira benim ebat için.650 liraya Sava satılıyordu.

Ben kullandım bir daha kullanır mıyım kullanmam başkasının arabasında falan denk gelmedikçe. 

Evren Erakçora yazdı:

Petlas,Kış lastiğinin sonuncu olduğunu gördük 50 lastikte. Yazlıkları çok kötü değil en azından ömür uzun.

Petlasta şöyle bir kaç yorum okumuştum. Yazın kışlıkları yazlıktan daha iyi yol tutuyor :)

Metin Uzunoğlu yazdı:

Bugün n11.com sitesinde Demirtaş otomotiv satıcısından 2021 üretimi Nokian Powerproof 235/45 r18 98 y xl lastik takımı aldım 4693.20 tl ödedim. Geçen haftadan 100 tl fazla ödedim.

Hayırlı olsun. Fiuvv. 17 jant bile artık lüks.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cavit Çırakoğlu
(düzenlendi)

Hankook Dyanpro 225 75 16 AT 2   kış lastiği logosu var. Yük endeksi 108 ticariyi karşılıyor.

4x1250 

6 taksit. 

Geçen hafta sipariş vermiştik. Şimdi versek 4x1500 gibi bir rakama çıkıyor . 

tarihinde Cavit Çırakoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

lasitkborsası.com diye bir siteden iki adet

245 65 17 ölçüsünde Competus AT lastik aldım.

tanesi 1100 tl ve 2019 üretimi. az önce geldi. attım depoya. stok sayılırmı? :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Marutiye 145 70 12 lastik hiç bir yerde bulamıyoruz sadece 1 yerde var o da tanesine 650 lira diyor

Sorum şu 155 12 alsak sıkıntı olurmu hem gidiş hemde muayene de ??

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
(düzenlendi)
Doğan Arşiray yazdı:

lasitkborsası.com diye bir siteden iki adet

245 65 17 ölçüsünde Competus AT lastik aldım.

tanesi 1100 tl ve 2019 üretimi. az önce geldi. attım depoya. stok sayılır mı? :)

lastikborsası güzel sitedir, geçen yaz lastik tarihleri pek yazılmıyorken atmıştım zarları, kumarım orada bitmişti. bu arada stok için biraz eski değil mi abi 2019? 50. hafta olsa 2 yıllık

Fikri Keleş yazdı:

Marutiye 145 70 12 lastik hiç bir yerde bulamıyoruz sadece 1 yerde var o da tanesine 650 lira diyor

Sorum şu 155 12 alsak sıkıntı olurmu hem gidiş hemde muayene de ??

145/12'de bile %5,2 fark çıkıyor abi, %3'ün üstü sorun demek. denklikler şöyleymiş

145R12     165/70R12        
155R12     175/70R12
tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Umut Taşlı yazdı:

145/12'de bile %5,2 fark çıkıyor abi, %3'ün üstü sorun demek. denklikler şöyleymiş

145R12     165/70R12        

165 70 12 olacak o zaman ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fikri Keleş yazdı:

@Çağlar Bayur sen ne dersin abi 

145 70 12 yerine 165 70 12 için muayene sorun olurmu

muayenede bu tip arabalarda o lastik farkına bakmazlar, zenci işi 20 inchler falan kaldı bir ara. .Ka da aşağı yukarı aynı, orijinalini kullanan hiç yok hepsi geçiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

Tarih cok onemli degil. 2012 olarak aldigim hankook lastigi parcalanmaya baslayana kadar kullandim, aldigimda 5 senelikti, yani kaucuk kaliteli ise 4 5 senelik olsa bile alirim. Ucuz lastik ise eski model asla alinmamali. Omurleri maks 4 sene. Uzun sure takili duracaksa yeni uretim almali. Duruma gore degerlendirmeli.  Bu arada iki ay once iki tane daha almisim depoda buldum iyimi (:(: stok oldu tam. 

tarihinde Doğan Arşiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mücahit Erdem yazdı:
Fatih Keskin yazdı:
Petlas kışlıklar İstanbul için bence kullanışlı değil hava sıcaklığı biraz yükselince patatese bağlıyor hep kar kış olsa kullanılabilir

Çok haklısınız. Muş'ta Petlas kullanıyorum, kar Aralık 15 te başlıyor Marta kadar kalkmıyor merkezde. Kardaki performansı çok güzel, geçen sene hiç kalmadım ama hava biraz ısınınca ve yağmurda kullanınca kendini bırakıyor. Özellikle yağmurda çok kötü

Petlasin kaucuk kalitesi cok dusuk bence, o nedenle yagmurda tutmuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Eskişehir'e bugün gittik geldik. Bazı yerlerde kar vardı, 7 yaşında Lassa snowways vardı. Tereddüt ettim ilk başlarda ama sonra yeterince tuttuğunu gördüm. 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Evren Erakçora yazdı:

Eskişehir'e bugün gittik geldik. Bazı yerlerde kar vardı, 7 yaşında Lassa snowways vardı. Tereddüt ettim ilk başlarda ama sonra yeterince tuttuğunu gördüm. 

7 yaş lastik için oldukça iddialı. Beklenti düşük olunca memnuniyet o denli artıyor herhalde.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Koray Demir yazdı:

7 yaş lastik için oldukça iddialı. Beklenti düşük olunca memnuniyet o denli artıyor herhalde.

Kış lastiği fazla güneş ve sıcak  görmediği için uzun süre dayanabilir. Bir de saklama koşulları iyi, poşet içerisinde dik olarak bodrumda tahta kasaların üzerinde duruyor. 2,3 yıllık yaz lastiğinden daha temiz görünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

Petlasin kaucuk kalitesi cok dusuk bence, o nedenle yagmurda tutmuyor.

Kalite mi düşük yoksa çok mu yumuşak?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...