İçeriğe Yönlendir

Lastik Fiyatları (Gerçekleşen Alımlar)/ Sektörde Tek Bilgi Kaynağı

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Koray Demir
Evren Erakçora yazdı:

175 65 14 snoways lassa lar 800tl e geliyor. nasıl sizce fiyat? 

Snoways 3 mü 4 mü? Yeni tarihli 4 ise uygun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Doğan Arşiray yazdı:

3 ise al, 4 ise kaç.

Niye abi ben yanılmıyorsam bu sene 4. sezon olacak Snoways 4 kullanıyorum gayet memnunum hiç şikayetim olmadı.

Ne şikayetler var ki?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ıslak yerde, 3 e göre daha kontorlsüzce davranıyor, iş yerine sürekli kış lastiği aldığımız için deneyimimiz bu yönde oldu. zaten lastikçinin kendisi de aynısını demişti.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Anladım abi. Ben genelde şehir içinde ve araçta çocuk varken kullandığım için aracı zaten limitlerin altında geziyorum o yüzden sorun teşkil edecek bir durumla karşılaşmadım demek ki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Alptuğ Özcan yazdı:

Anladım abi. Ben genelde şehir içinde ve araçta çocuk varken kullandığım için aracı zaten limitlerin altında geziyorum o yüzden sorun teşkil edecek bir durumla karşılaşmadım demek ki

bende bu şekilde düşünürken yokuş aşağı kayıp zar zor durmuştum hızım 30 km filandı ve kırmızı ışık yandı.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Fatih Mehmet Uslu

Geçen sene 2 tane kışlık laufen almıştım, diğer iki lastik lassaydı eski sahibinden kalan, lassalar baktım yarık şeklinde çatlamış, 2 laufen daha aldım.

185 65 15 laufen i fit modeli 750 tl tanesi, 6 taksit konya hankook bayiinden aldım. Böylece yazlık kışlık tüm lastikler laufen oldu. Laufeni satan dükkan sahiplerinin 8 adet laufen lastiği yoktur belki 😃

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
Hakan Yavaş
(düzenlendi)

Continental TS 870 Kışlık lastik

205/55/19 gibi değişik bir ölçüde

Tanesi 4800 den 19.200 TL 7 taksit.

Çok üzdü çok:(

Önceki aracıma 4 kışlık lastiği 1 taksit fiyatına almıştım neredeyse:(

tarihinde Hakan Yavaş tarafından düzenlendi
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Hakan Yavaş yazdı:

Continental TS 870 Kışlık lastik

205/55/19 gibi değişik bir ölçüde

Tanesi 4800 den 19.200 TL 7 taksit.

Çok üzdü çok:(

Önceki aracıma 4 kışlık lastiği 1 taksit fiyatına almıştım neredeyse:(

19 janta 205 taban pek ince kalmış

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Oğuzkan Erışık yazdı:

19 janta 205 taban pek ince kalmış

Benim Faocus'un 16 jantı bile 215 tabandı.

Gerçi o da öyle saçma ara bir ölçekti ki

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Geçen ay bende 245/40/18 4 adet aldım 7800TL maalesef.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hanımın arabasına (2023 Corsa 1. 2T Edition) Bridgestone Blizzak LM 005 aldım 4 adet kışlık lastil. 195/55/R16 boyutunda. 12000 TL tuttu. Hanımın pert olan polonun yazlık lastikleri vardı 15 inç. Onları  5000 TL'ye sattım. Kalan 7000 TL farkı 7 taksitte ödeyeceğim. Henüz lastikleri taktırmadık. Bakalım performansı nasıl olacak? 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Hanımın arabasına (2023 Corsa 1. 2T Edition) Bridgestone Blizzak LM 005 aldım 4 adet kışlık lastil. 195/55/R16 boyutunda. 12000 TL tuttu. Hanımın pert olan polonun yazlık lastikleri vardı 15 inç. Onları  5000 TL'ye sattım. Kalan 7000 TL farkı 7 taksitte ödeyeceğim. Henüz lastikleri taktırmadık. Bakalım performansı nasıl olacak? 

Hayırlı olsun hocam. Babamın arabası da 195 55 16 ama daha uygun fiyatlı olduğu için 205 55 16 kullanıyoruz hem yazlık hem kışlık için. Hiç bir olumsuz yanını görmedik. 205 tabana geçmenizi tavsiye ederim hem henüz taktırmamışsınız.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

225 45 17 94h Falken kışlık lastik 4 adet.

6050TL 

tarihinde Doğan Arşiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Doğan Arşiray yazdı:

6050TL 

Epey ucuzmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Oğuzkan Erışık yazdı:

Hayırlı olsun hocam. Babamın arabası da 195 55 16 ama daha uygun fiyatlı olduğu için 205 55 16 kullanıyoruz hem yazlık hem kışlık için. Hiç bir olumsuz yanını görmedik. 205 tabana geçmenizi tavsiye ederim hem henüz taktırmamışsınız.

Aldık artık...

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Evren Erakçora yazdı:

Epey ucuzmuş.

patlamasa alışveriş bari... :) kargoya verilmiş.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

İlk defa Continental harici bir lastik aldım. Goodyear Eagle Sport2 yeni desen 175/65/14 ebat 1100 TL. 4 yeni sibop ve orjinal 2004 üretimli stepne verildi, yerine 1 yıllık boyası üzerinde stepne alındı. Lasikler depoya kaldırıldı. 2024' te takılacak.

Maslak' a bir süredir uğramıyordum. Sivaslı hemşehrimin çayını içtik, sohbet ettik.  

image.png.8c1413ee3625982063ee1a2b1c25162c.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Doğan Arşiray yazdı:

epey süredir bu kadar ince bir lastik görmemiştim.

Canlı halinden insan korkuyor. Bisiklet lastiği gibi. Desenden dolayı daha da ince görülüyor.

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

6050TL 

şimdi ona bakıyordum sesi nasıl kulanıldı mı

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

şimdi ona bakıyordum sesi nasıl kulanıldı mı

bunlar sıfır lastik. son 4 adet 2021 sonu üretimi. sesi önemli değil. aradaki farka sesi 1 tık açarım. jantları da boyadım zaten ...mis.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...