İçeriğe Yönlendir

Yakıt Seçimi - Lpg

Gökhan Bora Yıldız

Recommended Posts

Mahmut Şahin
Güncel...

Son aldığım gaz Milangaz 2.13TL/L. Çekişten çok memnunum,eğer menzilimde iyi olursa demeyin keyfime... :lol2: :crazy:

Sivas'ta BPet'te lpg 2,12 TL/L. ve gayet memnunum. hile hurda olmadığına da kesin garanti veririm.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
milangaz üzmez semih :D

Şuan gözüm menzil'de :p Çekişten çok memnunum. Umarım sonuç dediğin gibi olur abicim.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
Sivas'ta BPet'te lpg 2,12 TL/L. ve gayet memnunum. hile hurda olmadığına da kesin garanti veririm.

Selam Mahmut hocam,Sivas'dan bir üye görmek güzel :p

Bpet'de bizimgaz satılıyor, fiyatlar yüksek iken en ekonomik yer burasıydı fakat hiç cesaret edip de almadım. Tavsiyeniz üzerine deneyeceğim :pufpuf::good1:

Karşı çaprazdaki Milangaz'dı son aldığım yer

Semih yıllardır test ederim..

Milangaz en iyisidir..

Açıkcası ben Sivas'da yok sanıyordum :D Erzincan karayolunda bir baktım kocaman tesisleri var adamların fabrika gibi,yanına da otogaz pompası kurmuşlar birtane. Ekmeği bakkaldan değilde fırından almak gibi birşey oldu bu :pufpuf:

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

güvenal gaz var balıkesir de istasyon müdürünü tanırım.

bpgaz ile aynı gaz diye söylüyor.

fiyat bpgaz a göre 15 kuruş ucuz.

karışık iş bu gaz işi...

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Genelde ipragaz alıyorum bende.Yolumun üsüt olduğu için son verilerim karışık geneli duble yolda 85 litre gaz ile 820 km yaptı sanki biraz düşük gibi geldi bana ama.Yol bilgisayarı 8 gösteriyor ortalama tüketimi.Semih milangaz verilerini bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Genelde ipragaz alıyorum bende.Yolumun üsüt olduğu için son verilerim karışık geneli duble yolda 85 litre gaz ile 820 km yaptı sanki biraz düşük gibi geldi bana ama.Yol bilgisayarı 8 gösteriyor ortalama tüketimi.Semih milangaz verilerini bekliyorum.

Ben olsam 85 litre ile 1200 km yapardım herhalde :nazar:

Yorum bağlantısı
Akan Belen
(düzenlendi)
Ben olsam 85 litre ile 1200 km yapardım herhalde :nazar:

Bir darbede emmiden geldi.Zaten sürekli ben fazla yakıyorum diye içimde kurt dolaşıyor şimdi iyice kurt yuvası oldu içim iyimi :D

Valla Emmi 2.0 motorla nasıl yapacaksın bunu ki :p

tarihinde Akan Belen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir darbede emmiden geldi.Zaten sürekli ben fazla yakıyorum diye içimde kurt dolaşıyor şimdi iyice kurt yuvası oldu içim iyimi :nazar:

Valla Emmi 2.0 motorla nasıl yapacaksın bunu ki :p

En son uzun yol ortalamam, 7,2 litre idi.. Var sen hesapla.. :D

105 km'si şehir içi olmak üzere Nevşehir-Ankara-Nevşehir gidip gelmiş 655 veya 665 kilometre yol yapmıştım.. 47 litre lpg almıştım...

Forumda bir yerde kesin rakamlar olacaktı..

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Bir gün paraya kıyıp benzinde de deneyeceğim.. 5,5 falan olur herhalde :nazar:

http://www.otoclubturkiye.com/forum/index.php?...t&p=1127877

Pöööhh.Kimse şöyleydi böyleydi demesin yakıyorum işte :D

Emmi birşey sorayım gerçi mengende Çağlar Beyde sesi duydu araba çalışırken stop edince motor durdukten sonra biryerden hava çekiyor gibi bir ses geliyor.Huuup diye :p 1 saniyelik mevzu bu.Tam motor çalışması duruyor en son bu ses geliyor.Normalde içerden duyulmuyor kaput açıkken motor kısmını dinlersen duyabiliyorsun.Çalışırkende gaz pedalına basınca da önce bir hışırtı sesi gibi bir ses geliyor ve sonra motor sesini duyuyorsun yine 1 saniyelik bir mevzu buda.Performans yada başka bir sıkıntım yok.Ne dersiniz

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Kaputu açma derim... :)

Sen niye kulüp üyeliği istemiyorsun ya...

:D

E Emmi çaktırdık o kadar sana başka konularda.:D Kulüp'ün önüne kırmızı halı serilsin gelirim o zaman :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
:D

E Emmi çaktırdık o kadar sana başka konularda.:) Kulüp'ün önüne kırmızı halı serilsin gelirim o zaman :rolleyes:

Serkan halıyı temizletmeye göndermiş.. Halı yok ama Hakan elinde çiçekle bekliyor. Gel hadi :D

(Not: Eski kulüp üyeleri açık vermeyin, bu geceye nöbet tutacak kimse yokmuş.. Bulduk birini :D )

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu
arkadaşlar herkse merhbalar yni kullanıcılardanım bende arcıma lpg taktırdım ama hangi marka gaz kullanacağımı tama olarak şuan bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum...

opet aygaz euro lpg kullanıyorum bi problem yaşamadım

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Enee Kulüp üyesi olmuşum :):D

Daha eve yeni geldim misafirliğe gitmiştim.

Demek bekçi arıyordunuz ha. İzinsiz kimseyi koymam içeri :nazar:

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
Enee Kulüp üyesi olmuşum :) :)

Demek bekçi arıyordunuz ha. İzinsiz kimseyi koymam içeri :lol2:

Hayırlı olsun Akan abi :):rolleyes: Milangaz ile ilgili değerleri depom bitince yazarım abicim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Enee Kulüp üyesi olmuşum :D:)

Demek bekçi arıyordunuz ha. İzinsiz kimseyi koymam içeri :)

Bekçi kulübesini hala bulamamışsın ama :p

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu

69 litre lpg = 160 lira ile ş.içi - dışı karışık 820 km

yakıt nasıl sizce...

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

Milangaz kullanıyorum. Çekişi diğerlerinden daha iyi geliyor bana. Birde ucuz 1.97 idi.

Yorum bağlantısı
Bülent Dindar

Ben % 99 Petrol ofisinden alıyorum. Temiz ve de yanma kabiliyeti fazla gibi geldi bana, yine de her bayiye göre değişir. Adam içine hava doldursa ancak yolda farkedebilirsin zaten o da marka filan dinlemez vicdanla ilgili sonuçta.

Yorum bağlantısı
Akan Belen
69 litre lpg = 160 lira ile ş.içi - dışı karışık 820 km

yakıt nasıl sizce...

Bana göre çok iyi ben daha çok yakın tarihte 85 lt ile yaptım 820 km yol

Bugün milangazdan fulledim 33 lt aldı.Ama burda milangaz daha pahalı diğerlerine göre.Mesela ipragaz 2.31 milangaz 2.34

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...