İçeriğe Yönlendir

Yakıt Seçimi - Lpg

Gökhan Bora Yıldız

Recommended Posts

Murat Akaloğlu
Bana göre çok iyi ben daha çok yakın tarihte 85 lt ile yaptım 820 km yol

Bugün milangazdan fulledim 33 lt aldı.Ama burda milangaz daha pahalı diğerlerine göre.Mesela ipragaz 2.31 milangaz 2.34

bilecik-bozüyükte 2,29 litresi....

yazmayı unutmuşum bu 69 litrenin yarısı aygaz,diğer yarısıda po gaz....

bujilerde 2000 cc focuslara takılan motorcraft platinium...

bu tüketimle lpg bujisi takmaya hiç gerek yok gibi

Yorum bağlantısı
Akan Belen
bilecik-bozüyükte 2,29 litresi....

yazmayı unutmuşum bu 69 litrenin yarısı aygaz,diğer yarısıda po gaz....

bujilerde 2000 cc focuslara takılan motorcraft platinium...

bu tüketimle lpg bujisi takmaya hiç gerek yok gibi

Benim 85 litrenin fazlası ipragazdan alınma geriside po olması lazım.

Bujiler ne kadar etkiler bilemiyorum ama benimkiler standart.aradada 16 lt fark var azda değil :lol2:

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
Benim 85 litrenin fazlası ipragazdan alınma geriside po olması lazım.

Bujiler ne kadar etkiler bilemiyorum ama benimkiler standart.aradada 16 lt fark var azda değil ;)

16 litre fark gerçekten çokmuş....belki düşer ilerde...

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Emrullah Aydoğdu

İyi günler,

bazı istasyonlar değişik kampanyalarla özellikle otogazı indirimli veriyorlar. Forumda çok eski olmadığım için bu konuda daha önce bir başlık açıldı mı göremedim. Açıkçası kampanyalardan herkesin haberdar olması için bölgemizdeki indirimli pompa fiyatlarını bir başlık altında yazıp arkadaşlarında yararlanmasını istedim. örneğin total beylikdüzü lpg 2.23 %5 teb indirimi ile 2.12'ye düşüyor. basın-expres milangaz 2.15 tl. bunlar kalitesiz denmeyecek ürünler ancak fiyatları çok iyi. belki yanlış yerde açılmış bir başlıktır ancak bir çok şeyi genelde bir sefer alıyoruz ancak yakıtı hemen hemen her zaman alıyoruz. buradaki fırsatlarında küçümsenecek fırsatlar olmadığı kanaatindeyim.

faydalı olması dileği ile keyifli sürüşler

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

bende sürekli fullden alıyorum geçen gün %12 indirim yaptılar 3.93 den benzin aldım depoyu fulledim yazın zaten buralarda olmayız dedim tüm yaz benzin almam diye düşündüm ankarada lpg de 2.19 şeytan kulağına kurşun otomatik focusla şehiriçi 25 kuruşu yakalamış durumdayım uzun yolda 20 kuruş yakıyor lpg den çok memnunum ama benim servisçi tanıdığımda fullu denedi mazotu ordan almıyor beğenmedi ama ne zaman gitsem boş pompa olmuyor özellikle ticariler fullden alıyor

bahtiyar bey ne marka lpg sisteminiz var size maliyeti ne oldu otomatik focusta

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Kahramanmaraş sanayide lpg 2,07 imiş doldurmak lazım...Bu arada şeytanın kulağına kurşun..

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

istanbulda da milangaz 2.15 le en ucuz gibi teb total kartı olanlara bahçeşehir ve beylikdüzü total 2,23*0,95=2,12

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

prins var ford servisi garantiyi bozmadan taktı geçen sene haziranda taktırdım araç 1650 km de iken 20 bin oldu maşallahı var bi sıkıntı yaratmadı 2150 e tek çekim bu aralar 2400 mu ne olmuş eğer şehiriçinde de sakin kullanılırsa 22 23 kuruşu görmek mümkün

ne güzel sizin sevisler garantili tüp takıyor bizim servislerde tüp takarsanız aracı servise almayız diyor. ilginize teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

rica ederim, otokoç almıyor da diğer servislere bakmak lazım aslında motor garantisi bozuluyor ama takan servis garanti veriyor montajlarıda çok gelişmiş focuslarda ekipmanları çok güzel saklama yeri bulmuşlar enjektörler dışında hiç bir parça gözükmüyor telefex takılırsa enjektörlerde gizli hiç bir şey anlaşılmıyor

cumartesi günü landirenzo marka tüp taktırdım dediğiniz gibi gayet güzel uyum sağladı sadece enjektörler görünüyor. benim aracın garantisi bitmişti zaten isterseler almasınlar servise bende özel servislere giderim maslakta güzel bir servis varmış zaten çok met ediyorlar biraz uzak ama olsun artk tüpümüz var

Yorum bağlantısı
Tamer Akkan

cumartesi günü landirenzo marka tüp taktırdım dediğiniz gibi gayet güzel uyum sağladı sadece enjektörler görünüyor. benim aracın garantisi bitmişti zaten isterseler almasınlar servise bende özel servislere giderim maslakta güzel bir servis varmış zaten çok met ediyorlar biraz uzak ama olsun artk tüpümüz var

Hayırlı olsun, seçiminiz gayet güzel :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Hayırlı olsun, seçiminiz gayet güzel :nazar: :nazar: :nazar:

teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Onur Eski

bahtiyar bey ne marka lpg sisteminiz var size maliyeti ne oldu otomatik focusta

Bende brc var 1550 tly yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Bende brc var 1550 tly yaptırdım.

onur bey bende cumartesi landirenzo taktırdım 1450 tl

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yukarıdaki rakamları görünce aynı ülkede değiliz sanıyorum.2.57 burda.Ama benim umrumda değil :tongue: 4.33 den benzine devam :biggrin:

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
(düzenlendi)

dün total ıspartakuleden 2.23 -%5 ile aldım. beylikdüzü 2.26 olmuş. 1.99 iyiymiş

tarihinde Emrullah Aydoğdu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emrullah Aydoğdu

lpg de muazzam indirim.

dün 2.16 dan fulldim. basın-expres milangazdan bugün 1.96

bidahaki sefere inşallah

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Süha Demirtaş

Amerikaya 1 ay once geldigimdeki fiyatlar

By memeterdo at 2012-06-12

Simdiki fiyatlar

Uploaded with ImageShack.us

1 Ayda bu kadar degisim oldu

Yani kısa bir hesapla benzin ve mazot'un litre fiyatı bizim paramız ile ne yapıyor yapar mısın ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...