İçeriğe Yönlendir

Yokluğunun Üzerinden 1 Sene Daha Geçti, Babam

Furkan Avcı

Recommended Posts

Evren Barış Özbek

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Yine aynı şeyleri yaşattın bana furkan  :(  

Babalarımızın mekanı cennet olsun,nur içinde yatsınlar kabirlerinde.....

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Furkan Avcı

Bu saatlerdi belki nefesine nefes olmaya, canına can katmaya çalıştığım saatler...

Seninle karşıladığım son şafak, seninle aydın olan son gün. Nerden bilecektim sonraki günlerin hiç bir zaman bu kadar aydınlık olmayacağını.

Ciğerim yanıyor deyiminin ne manaya geldiğini sadece saatler sonra taa ciğerimin ortasından hissedeceğimi, koca hayatta kaptanı olmayan bir gemi gibi kalacağımı nereden bilecektim ki.

Zaman denen kavramın bizim için akmaya devam ederken seni 49 yaşında bırakacağını, ömrümün kalanını sana özlemle geçireceğimi bilemedim babam.

Seneler geçtikçe senden uzaklaşmıyor aksine sana yaklaşıyorum biliyorum. Koca 1 sene daha geçti sensiz, zaman acını azaltsa da yarayı kapatamıyor, ilaç olmuyor denildiği gibi her şeye, tıpkı senin içindeki o lanet hastalığa hiç bir şeyin ilaç olamadığı gibi...

Bunu neden buraya yazıyorum bilmiyorum ama sanırım sana muhtaç olduğum zaman soracağım soruları sorabileceğim senin gibi baba insanların olduğunu biliyorum burada, Allah senin için kısa tutuğu ömrünü onlar için için uzun tutsun... 

Mekanın cennet, kabrin nur olsun babam, bekle bizi bir gün elbet buluşacağız.........

• Beğen 17
Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Mekanı cennet olsun inşallah, Allah sizlere uzun ömürler versin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Kardeşim benim....

Bir Fatiha yolladım babalarımıza şuan,rabbim her baba'ya senin gibi bir evlat nasip etsin inşallah. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mekanı cennet olsun.

Ruhuna bir Fatiha OKUYALIM dostlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Ağlattın sabah sabah be Furkan :( Bende o lanet hastalık yüzünden 7 ay önce annemi koydum toprağa. Rabbim sabrını ve cümlemizin sabrını arttırsın. O'nun emridir, isyan edecek durumumuz yok, şüphesiz hepimiz o topraktan geldik ve tekrar o toprağa döneceğiz. Ebedi hayatımız olan ahiret hayatımızda ve Rabbim cennetinde bizleri yeniden onlarla buluştursun inşaallah.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Ağlattın sabah sabah be Furkan :( Bende o lanet hastalık yüzünden 7 ay önce annemi koydum toprağa. Rabbim sabrını ve cümlemizin sabrını arttırsın. O'nun emridir, isyan edecek durumumuz yok, şüphesiz hepimiz o topraktan geldik ve tekrar o toprağa döneceğiz. Ebedi hayatımız olan ahiret hayatımızda ve Rabbim cennetinde bizleri yeniden onlarla buluştursun inşaallah.

Allah rahmet eylesin toprağı bol mekanı cennet olsun teyzemizin Alper :(
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Allah razı olsun, sizlerde duasız kalmayın inşallah...

Mekanı cennet olsun inşallah, Allah sizlere uzun ömürler versin.

Kardeşim benim....

Bir Fatiha yolladım babalarımıza şuan,rabbim her baba'ya senin gibi bir evlat nasip etsin inşallah. 

Mekanı cennet olsun.
Ruhuna bir Fatiha OKUYALIM dostlar.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun :(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Kardeşim, tekrar sonsuz sabırlar diliyorum Rabbim mekanını Cennet ruhunu şad eylesin amcamızın.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Çolak

Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun bu acinin ne kadar keskin ne kadar aci verici oldugunu biliyorum. Allah savir versin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Her sene dilediğimiz gibi, Yüce Allah mekanini cennet eylesin, sizlere hayırlı, uzun ömürler versin inşallah.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Furkan ve Alper kardeşlerim, Allah gani gani rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Allah sizlere sabır, metanet versin. Aklımda bir sürü kelime, boğazımda koca bir düğüm... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

Mekanı cennet olsun Furkan ,O yattıkça senin ve ailenin ömrüne ömür katsın.

Biliyorsun ben de geçtiğimiz yıl babamı kaybettim ,ne başımı dayayacak omzum kaldı ne sığınacak gölgem.Babamın tüm acısını 1.5 yaşındaki oğluma olağanüstü sevgiye dönüştürerek verdim.

Oğluma her günün sabahında ettiğim dua : Allah seni bize bizi sana bağışlasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Kader ortağı can kardeşim benim. Yine gözlerimi doldurdun. Burnumu sızlattın. Rabbim senin de benim de babalarimiza Rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun İnşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Furkan ve Alper, mekanları Cennet olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Zaman cok hizli geciyor malesef. 

Allah rahmet eylesin.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Ben telefonunu silmedim hala, silersem hayatımın 36 yılını silecekmişim gibi hissediyorum... Mekanı cennet olsun inşallah, Allah baba annesini kaybeden herkese sabır versin. En önemlisi acılarını dindirecek çocuklar versin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayşin Korkmaz

Bu saatlerdi belki nefesine nefes olmaya, canına can katmaya çalıştığım saatler...

Seninle karşıladığım son şafak, seninle aydın olan son gün. Nerden bilecektim sonraki günlerin hiç bir zaman bu kadar aydınlık olmayacağını.

Ciğerim yanıyor deyiminin ne manaya geldiğini sadece saatler sonra taa ciğerimin ortasından hissedeceğimi, koca hayatta kaptanı olmayan bir gemi gibi kalacağımı nereden bilecektim ki.

Zaman denen kavramın bizim için akmaya devam ederken seni 49 yaşında bırakacağını, ömrümün kalanını sana özlemle geçireceğimi bilemedim babam.

Seneler geçtikçe senden uzaklaşmıyor aksine sana yaklaşıyorum biliyorum. Koca 1 sene daha geçti sensiz, zaman acını azaltsa da yarayı kapatamıyor, ilaç olmuyor denildiği gibi her şeye, tıpkı senin içindeki o lanet hastalığa hiç bir şeyin ilaç olamadığı gibi...

Bunu neden buraya yazıyorum bilmiyorum ama sanırım sana muhtaç olduğum aman soracağım soruları sorabileceğim senin gibi baba insanların olduğunu biliyorum burada, Allah senin için kısa tutuğu ömrünü onlar için için uzun tutsun... 

Mekanın cennet, kabrin nur olsun babam, bekle bizi bir gün elbet buluşacağız.........

İnsan okurken göz yaşlarına hakim olamıyor, kelimeler boğazında düğümleniyor. Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun :(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Hepimiz veya hepimizin babası elbet bir gun Hakka yuruyeceğiz inşallah. Allah babanın ve cümle geçmişlerimizin mekanını cennet eylesin inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Terzi
(düzenlendi)

Mekanı cennet, kabri nur olsun.

Rarabbim geride kalanlara uzun ömürler versin.

tarihinde Tamer Terzi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Allah gani gani rahmet eylesin. Nur içinde yatsınlar.. Mekanları cennet olsun inşallah..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...