İçeriğe Yönlendir

Samsung Note II (N7100) Detaylı İnceleme (Kullanım Tecrübeleri)

Engin Deniz

Recommended Posts

Misafir

yoo arkadaşta var 4,3 geldi ona :D nasil oluyo o zaman :D resmi sürüm güncelleme ile geldi cihaz yurt dışı değil bildiğmi kadarıyla

Evet gelmis haklisiniz. Ben uzun suredir kontrol etmedigim icin sizinti surumunde kalmisim. Uyari icin tesekkurler Necati Bey.

Saygilarimla.

Note 2 yi satmadan önce ben sammobile'dan sızan sürümleri yüklemiştim. 

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Evet gelmis haklisiniz. Ben uzun suredir kontrol etmedigim icin sizinti surumunde kalmisim. Uyari icin tesekkurler Necati Bey.

Saygilarimla.

Guncelleme sorguluyorum hala birsey yok. Resmi olarak ne zaman gelicek acaba.

Sinir oldum gercekten....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Resmi olarak 4.3 yılbaşından önce geldi zaten ama şebekelerden fark ediyor demişlerdi bana güncelleme sanırım o sebepten güncelleme gözükmüyor daha.

Yorum bağlantısı
Misafir

Guncelleme sorguluyorum hala birsey yok. Resmi olarak ne zaman gelicek acaba.

Sinir oldum gercekten....

Zamzung her zamanki gibi TR ye en son verecektir.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Note 3e 4.4.2 kitkat geliyor.

yoo arkadaşta var 4,3 geldi ona :D nasil oluyo o zaman :D resmi sürüm güncelleme ile geldi cihaz yurt dışı değil bildiğmi kadarıyla

Kendi yukseltmistir abi. Su an tr cihazi ise yapmasi zor.

Bu arada alıntı yapılıyor, ama hala haberim yok.

Aynen bildirim alamıyorum.
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Note 3e 4.4.2 kitkat geliyor.

Kendi yukseltmistir abi. Su an tr cihazi ise yapmasi zor.

Aynen bildirim alamıyorum.y

yok mert :D babası yapmış :D :D anlamaz bu işlerden bilmeden yapmış :D :D 

Yorum bağlantısı
Onur Demir

yok mert :D babası yapmış :D :D anlamaz bu işlerden bilmeden yapmış :D :D

vay arkadas Ben bilerek bile yapamiyorum.
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Uğur Çınar

Yalnız değilsin Abi. :D

mert kendime de aldım sonunda güncelleme işi ne oldu bende 4,1,2 de cihaz illa rootlamak mı lazım :D 

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

mert kendime de aldım sonunda güncelleme işi ne oldu bende 4,1,2 de cihaz illa rootlamak mı lazım :D

Hayırlı olsun Abi. Güzel cihaz.

Abi root'a gerek yok. Yurtdışı yasal sürümler var. Odin ile yüklenir. Türkçe desteği de var. Henüz tr için yok. S3 güncelledim dün bi tane. Harbiden çok güzel olmuş. 

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Hayırlı olsun Abi. Güzel cihaz.

Abi root'a gerek yok. Yurtdışı yasal sürümler var. Odin ile yüklenir. Türkçe desteği de var. Henüz tr için yok. S3 güncelledim dün bi tane. Harbiden çok güzel olmuş. 

nasil yapılıyor merak ettim :D yardımcı olursan sevinirim :D 4,1,2 neymiş benim cancincon tablet bile 4,2,2 şu ana :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

hangi sürümü yükledin belki bende yüklerim   :D :D yardım cı olda hiç bilmediğim birşey :D

Valla abi s3'e kendi geldi. Ama bu da aynısıymış. :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bence bekle Abi. Çok yakında gelecekmiş öyle diyor samsung. 

söyle bi durum var güncelleme ile gelen ozellikler diye bi video vardı izledim :D neredeyse 4,3 teki çoğu var gelen güncelleme ile bekliyeceğiz artık riske girmmek :D için

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

söyle bi durum var güncelleme ile gelen ozellikler diye bi video vardı izledim :D neredeyse 4,3 teki çoğu var gelen güncelleme ile bekliyeceğiz artık riske girmmek :D için

Bu hafta gelir diye tahmin ediyorum. :)

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Bugün video kaydı yapıyordum. Yer doldu dedi ve telefon kilitlendi. Bende pili söktüm taktım.ancak şimdide tam açılırken tekrar restart oluyor. Telefonun açılmasının format atmadan bir yolu var mı ?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Bugün video kaydı yapıyordum. Yer doldu dedi ve telefon kilitlendi. Bende pili söktüm taktım.ancak şimdide tam açılırken tekrar restart oluyor. Telefonun açılmasının format atmadan bir yolu var mı ?

Geçmiş olsun Abi. Bilgileri bilgisayara yedekleyip formatlamaktan başka çözüm yok galiba. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...