İçeriğe Yönlendir

Otomatik Şanzımanın Sürücüye Etkisi

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

ülkede birkaç yer olmalı bu işi garantili yapan. Servis siparişi vermeli sıfır rebuilt geri gelmeli. Eskisini de geri göndermeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

929 u bilmem de 626 mondeo ile ortak blok kullanıyor olabilir :D

2 litre 626, 2.4 litre 929 ( forklift için grank yapıları farklı bir tek )

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

sonuç olarak 1.6 dizel civic satar. ve fakat sedan'a da gelmesi gerek. otomatiği ise powershift gibi birşey bekler.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

satar da, rakama bakmalı, ev parasına 1.6 diesel veriyorlar bazı markalarda, ona benzemesin

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

sonuç olarak 1.6 dizel civic satar. ve fakat sedan'a da gelmesi gerek. otomatiği ise powershift gibi birşey bekler.

Hocam, yeni kasa civic kasa olarak ( yaşam alanı, arka koltuklar ) facia imiş.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Nephan Bey bu mesajınızı görmemiştim. Şimdi görüyorum.

Yine söylüyorum, biz üyelerin ÖM'lerini görmüyoruz, silmiyoruz, düzenlemiyoruz. Böyle bir yetkimiz yok. Diğer üyeleri de yanlış yönlendirmemek adına bunu yazmak istedim.

Ayrıca, sizin ve tartışmaların yaşandığı diğer üyelerin ilgili konu ve mesajlarını belli bir süre arşivde saklayacağız. Yani olası bir savcılık şikayetinizde, resmi makamdan talep gelmesi halinde elimizdeki tüm mesajları, mesaj sahiplerinin elimizde bulunabilecek tüm bilgilerini ve ip adreslerini ilgili makama teslim edeceğiz. Silmeye denememize gerek yok. Foruma kayıt olurken onaylamış olduğunuz formda ve forum kurallarında zaten bu konu açıkça bellidir. Üyenin ve forumun sorumlulukları açıktır. Bu konuda şüpheniz olmasın.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Şimdi size cevap verelim Çağlar bey.Hayırdır moderatör arkadaşınız (sarı aslan) bana vicdansız derken siz bu kadar meraklı değildiniz?Üstelikte hiçbirşey olmamış gibi normal konuda yazıyordunuz.Daha da üstelik ben size cevap verirken başta o arkadaşa olan tepkimi de dile getirmeme rağmen yine o merakınız ortada yoktu?Ama sizinle hiç alakası olmayan bir forumda üstelikte kapanmış bir konuda birden merak sahibi oldunuz.Kırmızı aslan da bana neptün diyen arkadaşmı?Mehmet bey voltranı anlayamamış ama siz şıp diye anlamışsınız.Burdaki düzeni bu çok iyi tarif ediyor çünkü değilmi?İ"şine geldimi göm kafanı kuma.Aslanlardan birine en ufak bir itiraz oldumu ölümüne saldır" doğru tanımlarmışım değilmi?Bu forumda Başbakan için "mercedesin yıldızını ...."yazanlar var.Şikayet de ettim.Niye merakınızı celbetmedi acaba ?Hakaretin kötü birşey olduğunun kafanıza dank etmesi için yukarıdaki gibi örnekleri savcılığa mı şikayet etmem gerekiyor?Ha diyeceksinizki "Moderatör olan sarı aslandan sana atılmış hakaret öm lerini sildiğimiz gibi onları da sileriz".Bir deneyin isterseniz.Kıytırık bir yağ meselesinden bana taktınız unutamadınız gitti ya.Samimiyetle takdir ettiğim şu parlak zekanızı birazda adalet duygusu üzerinde yorsanız ne olur?Günaha mı girersiniz?Hayır anlamadığım siz çoklu voltranı oluşturup ölümüne voltran savunuculuğu yapınca insanlar adaleti,hakaretin ne olduğunu,insan onurunu,hakkaniyeti unutuyorlarmı?Bu yaşa gelmişsiniz,bu kadar parlak bir zekanız var.Bu davranış tarzı size yakışıyormu?

Not:Diğerlerine yazmıyorum çünkü yakışıyor.Yakışmak ne gelime cuk oturuyor.

Benimde size bir sorum var, dizel ralli arabası olmaz dediniz iki tane örnek verdim o konuya neden cevap vermediniz ? Foruma daha dün gelip bağcıya saldırmak neyin nesi bende bunu anlamadım ?

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

kaderde varmış.

bence otomatik evet stresi alır özellikle dur kalk trafikte saldırganlığı azaltır. ama acemilerin trafiğe çıkmasına neden olur. fren yerine gaza basan çok olur kaza artar. manuelde bu tip sürücüler arabayı yürütemez evde oturur.

Bu nasıl bir önermedir hocam :)))

karikatur-abi-sana-bir-kiz-bulalim-2731-I3.jpg

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Şimdi size cevap verelim Çağlar bey.Hayırdır moderatör arkadaşınız (sarı aslan) bana vicdansız derken siz bu kadar meraklı değildiniz?Üstelikte hiçbirşey olmamış gibi normal konuda yazıyordunuz.Daha da üstelik ben size cevap verirken başta o arkadaşa olan tepkimi de dile getirmeme rağmen yine o merakınız ortada yoktu?Ama sizinle hiç alakası olmayan bir forumda üstelikte kapanmış bir konuda birden merak sahibi oldunuz.Kırmızı aslan da bana neptün diyen arkadaşmı?Mehmet bey voltranı anlayamamış ama siz şıp diye anlamışsınız.Burdaki düzeni bu çok iyi tarif ediyor çünkü değilmi?İ"şine geldimi göm kafanı kuma.Aslanlardan birine en ufak bir itiraz oldumu ölümüne saldır" doğru tanımlarmışım değilmi?Bu forumda Başbakan için "mercedesin yıldızını ...."yazanlar var.Şikayet de ettim.Niye merakınızı celbetmedi acaba ?Hakaretin kötü birşey olduğunun kafanıza dank etmesi için yukarıdaki gibi örnekleri savcılığa mı şikayet etmem gerekiyor?Ha diyeceksinizki "Moderatör olan sarı aslandan sana atılmış hakaret öm lerini sildiğimiz gibi onları da sileriz".Bir deneyin isterseniz.Kıytırık bir yağ meselesinden bana taktınız unutamadınız gitti ya.Samimiyetle takdir ettiğim şu parlak zekanızı birazda adalet duygusu üzerinde yorsanız ne olur?Günaha mı girersiniz?Hayır anlamadığım siz çoklu voltranı oluşturup ölümüne voltran savunuculuğu yapınca insanlar adaleti,hakaretin ne olduğunu,insan onurunu,hakkaniyeti unutuyorlarmı?Bu yaşa gelmişsiniz,bu kadar parlak bir zekanız var.Bu davranış tarzı size yakışıyormu?

1. merakın ne zmaan gelip gideceği benim keyfimdedir, başkasını alakadar etmemelidir

2. forumda ileti yazanların kim olduğuna, kimlikten sonra forumdaki görevine bakabilirsiniz, tercih meselesi, mesela ben üye isimlerini bile okumam, ileti okurken ki merakım O konu ile ilgilidir, dediğim gibi tercih meselesi, tercihleriniz farklı olabilir bence burada bir sıkıntı yok, ama sizce var olduğunu gözlemledim ki bu da ayrı bir tercih meselesi, bunun hakkında yorum yapmam

3. Soruma alıntı yapıp, cevabı hakkında tek kelam açıklama yapmamışsınız, Lunaparkta gibi hissettim kendimi :baby:

Hay aklıma tüküreyim, bi daha da teknik konuyu merak edenin....!

Fabrika arge mühendisleri de arada sırada eğlenir, onlar da bir Can, yazık değil mi

Yorum bağlantısı

Sarı, kırmızı aslanlar. voltranlar, anlayanlar anlamayanlar.

İsimler neden kullanılmıyor?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Nephan bey size cevap vermiyorum. Çünkü ceza almak istemiyorum. Bir arkadaşa çok söyledim cevap verme diye ceza alırsın diye ceza aldı. Haketti çünkü dayanamadı hakaret etmişti.Yanlış yapmıştı. Ben susuyorum. Sizin yüzünüzden ceza almak istemiyorum. Hatta sizin hiç bir mesajınıza cevap vermedim alıntı yapmadığım halde siz alıntı yaptınız. Size cevap vermekten çekiniyorum. Çünkü yanlış anlıyorsunuz ve tartışma çıkıyor.

Evet Voltran diye Kulüp bölümünde bize söylenmişti. (Hakan Erken-Mehmet Kaya-İlkay Başaran ve Ali Karadağ)

Size kolay gelsin. Bu mesajdan sonraki mesajınıza da cevap vermeyeceğim bilginiz olsun.

Sarı, kırmızı aslanlar. voltranlar, anlayanlar anlamayanlar.

İsimler neden kullanılmıyor?

Ben kullandım merak etme.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Nephan Bey Voltran derken bizi ima etmemiş. Yanlış bir anlaşılma olmuş.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Nephan bey size cevap vermiyorum. Çünkü ceza almak istemiyorum. Bir arkadaşa çok söyledim cevap verme diye ceza alırsın diye ceza aldı. Haketti çünkü dayanamadı hakaret etmişti.Yanlış yapmıştı. Ben susuyorum. Sizin yüzünüzden ceza almak istemiyorum. Hatta sizin hiç bir mesajınıza cevap vermedim alıntı yapmadığım halde siz alıntı yaptınız. Size cevap vermekten çekiniyorum. Çünkü yanlış anlıyorsunuz ve tartışma çıkıyor.

Evet Voltran diye Kulüp bölümünde bize söylenmişti. (Hakan Erken-Mehmet Kaya-İlkay Başaran ve Ali Karadağ)

Size kolay gelsin. Bu mesajdan sonraki mesajınıza da cevap vermeyeceğim bilginiz olsun.

Ben kullandım merak etme.

mondeodan da anlamıyorsun, voltran senin neyine, bak Lunaparkta atlı karınca var, gel senlen orada oynayalaım :baby:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

mondeodan da anlamıyorsun, voltran senin neyine, bak Lunaparkta atlı karınca var, gel senlen orada oynayalaım :baby:

Çarpışan arabayada bindirecekmisin :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Mondeoyu adam etti tam keyif sürecekken satıyor adam.Verdiniz jatko vürüsünü adam ne yapsın :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mondeoyu adam etti tam keyif sürecekken satıyor adam.Verdiniz jatko vürüsünü adam ne yapsın :biggrin:

Sanki sen çok masumsun bu virüs olayında :D

Jatco jatco diye başımızın etini yediniz :D Alacam inşallah :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen
(düzenlendi)

Sanki sen çok masumsun bu virüs olayında :D

Jatco jatco diye başımızın etini yediniz :D Alacam inşallah :D

Benim suçum yok görmüyormusun aldığımdan beri ustalarda dolaşıyorum tırt bu jatkolar :p

Şu an kapının önünde 2 tane var mondeo.Biride bacanağın 2006 otomatik benzinli ghia sı.Jantları fena değil aslında farklı bir jant var üstünde 17' :spiteful:

tarihinde Akan Belen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Benim suçum yok görmüyormusun aldığımdan beri ustalarda dolaşıyorum tırt bu jatkolar :p

Şu an kapının önünde 2 tane var mondeo.Biride bacanağın 2006 otomatik benzinli ghia sı.Jantları fena değil aslında farklı bir jant var üstünde 17' :spiteful:

Senin sorunun ustasızlık :D Ben senin yerinde olsaydım şimdiye İstanbulun yolunu tutmuştum :D

Sadece Jantlarımı ya sunroof ve sessiz motor :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Senin sorunun ustasızlık :D Ben senin yerinde olsaydım şimdiye İstanbulun yolunu tutmuştum :D

Sadece Jantlarımı ya sunroof ve sessiz motor :D

Azimliyim burda da bulacağım az çok bir usta :D

Sunroof bende de var. :nargile:

Sessiz motor konusuna girmiyorum bile :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Azimliyim burda da bulacağım az çok bir usta :D

Sunroof bende de var. :nargile:

Sessiz motor konusuna girmiyorum bile :p

Arabayı satarsam tek üzüleceğim nokta suroof :( ve sessiz motor.

Traktör kucakta gezmek nasıl bir duygu :D

Dün arabanın arka koltuğuna oturdum çok rahatmış arka koltuk.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Arabayı satarsam tek üzüleceğim nokta suroof :( ve sessiz motor.

Traktör kucakta gezmek nasıl bir duygu :D

Dün arabanın arka koltuğuna oturdum çok rahatmış arka koltuk.

Şaka maka ısınınca o kadar rahatsız etmiyor.Taki yüksek hızlara çıkana kadar :D

Sony'i boşuna mı koymuş adamlar sanıyorsun :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Az önce Ali Karadağ aradı.

Muhammetin aracıyla 110km hız cc ile 4.3 ortalama yakalamış.

90 km hız cc ile 3.7 yakalamış :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Az önce Ali Karadağ aradı.

Muhammetin aracıyla 110km hız cc ile 4.3 ortalama yakalamış.

90 km hız cc ile 3.7 yakalamış :)

Ne kadarlık bir kullanımda yakalamış bunu.Muhtemelen tam düş kaymak gibi asfaltta görmüştür bu değeri.Geçen bende karabük'e gittiğimde kısa süreliğine 90 a sabitleyip düz yolda denedim.5 litre falan gösterdi devam etsem belki daha düşerdi ama.Dayanamadım sonra :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

hondanın dizeli , manuel şanzımanla gelemdi mi daha?

Abi bilirsin,eski accordlarda dizel var(manuel)

Civic 5kapıda çok yakında geliyor.

Dizel ve manuel olarak.

Hatta cr v dede var dizel.

tarihinde Hakan Kurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...