İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mklll Arka Koltuk Ayak Aydınlatma

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Akan Belen

Ayıp ettin Emmi yollayım hemen postayla, internetten aldım bantı 5 metre çok kaliteli mi tam anlayamadım ama iş görür gibi duruyor. Elimde yedek var kötü olursa diye hem de isteyen olursa kalıp olarak bulunsun dedim, keserim 2 dakka da en kolay kısmı kalıptan çizip kesmek ;)

Başka isteyen olursa da gönderirim arkadaşlar:)

Abovvv çok güzel olmuş.Kalıbı atma Serkan sakın.Bende isterim gerçi elden alırım ben ama kargoya gerek yok :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi arka ayak altı ledleri düzeltmeden gitti mi bu Mondeo :D

Satmış olmam önemli değil.. Gider düzeltirim, sorun yok.. Ama üçünü iptal etmiştim.. Şu anda sadece 3 led yanıyor ve ışık epey azaldı. güzel oldu.. Yeni aldığım arabada yoksa, tek led takarım... Bence üç de fazla..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Abovvv çok güzel olmuş.Kalıbı atma Serkan sakın.Bende isterim gerçi elden alırım ben ama kargoya gerek yok :good1:

Ayıp ettin Akan ben keseyim şimdiden hazır dursun madem, gelince yapıştırırız :good1:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ayıp ettin Akan ben keseyim şimdiden hazır dursun madem, gelince yapıştırırız :good1:

Tamam kardeşim sen hazırla.Hafta sonu Yenice'ye geleceğim zaten.Cumartesi akşamıda Safranbolu'ya amcamı ziyarete geleceğim bir aksilik olmazsa.O zaman görüşürüz müsait olursa kısa bir süre de olsa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Tamam kardeşim sen hazırla.Hafta sonu Yenice'ye geleceğim zaten.Cumartesi akşamıda Safranbolu'ya amcamı ziyarete geleceğim bir aksilik olmazsa.O zaman görüşürüz müsait olursa kısa bir süre de olsa

Sen beni Safranbolu'ya gelince ararsan iyi olur çünkü bizim denetlememiz var bugünden başlayacak, cumartesi hatta pazara da sarkabilir netlik yok henüz :angry: telefonla haberleşirsek daha iyi olur ;)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sen beni Safranbolu'ya gelince ararsan iyi olur çünkü bizim denetlememiz var bugünden başlayacak, cumartesi hatta pazara da sarkabilir netlik yok henüz :angry: telefonla haberleşirsek daha iyi olur ;)

Sıkıntı yok denk gelirsek zaten.Telefonlaşırız :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Valla göndereyim özelden adres yazın, beğenmezseniz en fazla sökersiniz :) Ama güzel duracağına eminim. çünkü çok büyük değiller. Ayrıca bunları kalıp olarak kullanıp daha kaliteli bir reflektör bantla (3M marka sanırım) da yapabilirsiniz. Adresinizi bekliyorum ;)

Benimkiler de modacarın petekli reflektörü, ben safranbolu da baktım ama çok araştıramadım. Petekli yoktu baktığım yerde de hiç hoşuma gitmedi o yüzden internetten aldım. Hepsiorada'dan :D

Serkan Bey,

Kaliplarinizdan elinizde varsa ben de alabilir miyim?

Kullandiginiz reflektor bandi guzel. Daha iyisi 3m olanlar sanirim. Eger bir romorkun arkasi boydan boya gecilmeyecekse arada cok fiyat farki olmuyor kapilar icin dusunuldugunde.

Saygilarimla.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Serkan Bey,

Kullandiginiz reflektor bandi guzel. Daha iyisi 3m olanlar sanirim. Eger bir romorkun arkasi boydan boya gecilmeyecekse arada cok fiyat farki olmuyor kapilar icin dusunuldugunde.

Saygilarimla.

Bende bir el atabilsem ben de başlayacağım. :rolleyes:

Mehmet abi reflector vermişti. İnşallah bitince eklerim :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hemen bugün çıkıp, bu reflektörden bir metre alıp, yeni arabanın sağına soluna yapıştırmalıyım.. :)

Yaptıklarıma baktım da, ben de beğendim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Serkan benim araç orda zaten direk yapıştırıver yahu :D

Böyle yazmıştım sabahleyin.Saolsun Serkan aradı ustanın yanına gitmiş aracın durumu için.Gitmişkende yapıştırmış reflektörleri :blush::bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İrfan Aşcıoğlu

Benim sorum arada kaynamış. Bİr fikir verebilecek var mıdır acaba?

eğer 19cm lik eikenarlardan dediğiniz gibi araç içini deforme etmeden sağ ve sol iki tane yapabilirseniz bence güzel olur...

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Satmış olmam önemli değil.. Gider düzeltirim, sorun yok.. Ama üçünü iptal etmiştim.. Şu anda sadece 3 led yanıyor ve ışık epey azaldı. güzel oldu.. Yeni aldığım arabada yoksa, tek led takarım... Bence üç de fazla..

elimde çok güzel bir led var abi ikisini ben kullanıcam 2 tane artarsa hediyem olsun sana. direk 12v tek 5050 smd led. Servet abi çok beğenmişti gördüğünde.

Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Serkan Bey,

Saygilarimla.

Evren bey var elimde,size de gönderebilirim, Ankara'da Aşti'ye yolunuz düşer mi? Dilerseniz kargo yada postayla da gönderebilirim ama otobüse verirsem aynı gün alabilirsiniz.

Böyle yazmıştım sabahleyin.Saolsun Serkan aradı ustanın yanına gitmiş aracın durumu için.Gitmişkende yapıştırmış reflektörleri :blush::bravo:

Ayıp ettin Akan, Bugün dışarıda işlerim vardı görüşmüştük hatırlarsan, nete hiç giremedim senin ilk mesajını görmemiştim, yeni aldım elime bilgisayarı. Aslında ustanın yanına gittiğimde sürpriz olsun demiştim, dayanamadım söyledim son görüştüğümüzde. Umarım beğenirsin görünce de :) Ustalar sordu bunlar ne yahu diye :D Ben de Fordun eksikleri istedim gönderdiler dedim :D:biggrin: epey bi gülüştük :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Evren bey var elimde,size de gönderebilirim, Ankara'da Aşti'ye yolunuz düşer mi? Dilerseniz kargo yada postayla da gönderebilirim ama otobüse verirsem aynı gün alabilirsiniz.

Ayıp ettin Akan, Bugün dışarıda işlerim vardı görüşmüştük hatırlarsan, nete hiç giremedim senin ilk mesajını görmemiştim, yeni aldım elime bilgisayarı. Aslında ustanın yanına gittiğimde sürpriz olsun demiştim, dayanamadım söyledim son görüştüğümüzde. Umarım beğenirsin görünce de :) Ustalar sordu bunlar ne yahu diye :D Ben de Fordun eksikleri istedim gönderdiler dedim :D:biggrin: epey bi gülüştük :)

Saol Serkan.Beğeneceğime eminim zaten.Uzaktan modifiye bu olsa gerek :D

Sanada zahmet verdim valla.İlgileniyorsun oralarda.Geldiğimde bir manga yaparız artık müsait olursan :good1:

Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Saol Serkan.Beğeneceğime eminim zaten.Uzaktan modifiye bu olsa gerek :D

Sanada zahmet verdim valla.İlgileniyorsun oralarda.Geldiğimde bir manga yaparız artık müsait olursan :good1:

Lafımı olur Akan, senin iş çözülsün hayırlısıyla mühim olan o :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ancak, aynı reflektör şerit ile, benim yapmak istediğim başka bir ekleme için fikirlerinize ihtiyacım var. Aracımın bagaj kapağının 90 derecenin biraz üzerinde açıldığını görünce aklıma hemen Transporter filmlerinin birinde, bagaj kapağında görünen üçgen reflektör, geldi. Sorun şu ki; aracın bagaj kapağının düz zemin yüksekliği 19 cm. ve bu yüksekliğe göre bir eşkenar üçgen yaparsam, hesaplamalarıma göre çok küçük oluyor :( . Görünüşünü çok bozmadan böyle bir uygulamayı nasıl ve ne boyutta yapabilirim acaba??

Ben onu çok düşünmüştüm...

Bagaj iç kaplamasında kullanılan malzeme, yapıştırma yapmaya veya vidalaya uygun değil... Led takmaya da uygun değil..

Malesef bir şey yapmak çok zor...

Oraya uygun reflektör ben bulmuştum.. Siz de bulabilirsiniz ama saydığım sebepler ile takmamıştım...

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben onu çok düşünmüştüm...

Bagaj iç kaplamasında kullanılan malzeme, yapıştırma yapmaya veya vidalaya uygun değil... Led takmaya da uygun değil..

Malesef bir şey yapmak çok zor...

Oraya uygun reflektör ben bulmuştum.. Siz de bulabilirsiniz ama saydığım sebepler ile takmamıştım...

Sevgili abiciğim.Bu aracına ne yaparsan 2 tane yap :D Biri benim ;)

Herşey iyi güzelde aracı kurcalayabilecek bir durum yok yahu :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Akan sadece ampullerle oynayacağım.. Başka yapacak bir şey yok :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Akan sadece ampullerle oynayacağım.. Başka yapacak bir şey yok :D

Komplemi değişim yapacaksın.İç dış.Benimde el atmam lazım bu işe.Eğer sipariş falan verirsen haberleşelim abi :blush:

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/242546-konsola-neon-ambians-aydinlatmasi-tavsiye/page__fromsearch__1 Güzel iş çıkabilir mantık çerçevesinde kullanılırsa gibi geliyor bana

Yorum bağlantısı
Misafir

Sağolun Serkan Bey,

Aşti'ye uğramam biraz zor ama kargoyla gönderirseniz sevinirim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Komplemi değişim yapacaksın.İç dış.Benimde el atmam lazım bu işe.Eğer sipariş falan verirsen haberleşelim abi :blush:

http://www.fordclubt...__fromsearch__1 Güzel iş çıkabilir mantık çerçevesinde kullanılırsa gibi geliyor bana

Boş ver bunu... Ben ne alırsam, üçer beşer alayım o zaman... Aramızda paylaşırız..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Boş ver bunu... Ben ne alırsam, üçer beşer alayım o zaman... Aramızda paylaşırız..

Aynen abi.Ne alırsan iki kişilik al sen.Gerisini ayarlarız.Komple değişmesi lazım ampullerin :yes:

Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Arkadaşlar Bizim Mk3 mondeolar için reflektörleri taratıp bilgisayardan A-4 boyutunda yükledim.

Bazı arkadaşlar çekiniyor istemeye ben de hazır kesilmişi de var gönderebilirim diye yazmıştım, Linkteki resmi siyah beyaz çıktısını alarak kalıp olarak kullanabilirsiniz rahatlıkla.Bendekiler çok kalın değil ama iş görecek nitelikte(3 cm. enindeki reflektör şeritlere kolaylıkla sığmakta bu kalıplar).Aman aman da düzgün değiller, dileyen kıyısından köşesinden düzeltebilir :)

Link : http://i.imgur.com/NzKlzIG.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...