İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mklll Arka Koltuk Ayak Aydınlatma

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Emmi bak bi daha söylüyorum yollayayım mı sana da ;) Son kararın mı? :biggrin:

Yok yaa zahmet etme, keserim ben. Almıştım zaten.

Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Yok yaa zahmet etme, keserim ben. Almıştım zaten.

Sen bilirsin.

Estağfurullah, ne zahmeti.

Yorum bağlantısı

Evren bey elinize sağlık. Çok güzel olmuş. Bende el atacağım ama .....

Bizde tampon altı olmayınca :(

Güzel olmuş Evren.Benimkileri saolsun Serkan kendi elleri ile yapıştırmıştı aracım Karabük'te iken.Daha foto çekmek nasip olmadı ama ;)

Arka tampon altı ek aklında halen daha umarım.Aklında birşey daha olsun ön ızgara :D

Mehmet Bey, o tampon altını bir de ilk başta aracın orjinallii bozulmasın diye istememiştim. Hatta hazır olduğu hafta gitmedim aradıla niye gelmedin diye. Zaten oparça ile beraber bizim Hacı Ustamız sağolsun hemen parçacıları arayıp nikelajlı stopların orjinlini sorup, beraber gidip aldırmıştı bana. Mondeo'ya yaptırdığım tek değişikliğe ilave bugünkü eflektör bantlar oldu. Üstadın kapılarda görünce fikri çok beğenmiştim, Serkan Bey'in ince işçiiğine de mest olmuştum. Sağolsun Serkan Bey gönderdi hazır olarak bana sadece yapıştırması kaldı.

Akan senin parçayı he gittiğimde soruyorum ama denk gelmedi henüz. Ön ızgara ile ilgili fikrimi biliyorsun artık:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
İrfan Aşcıoğlu

Mehmet Bey, o tampon altını bir de ilk başta aracın orjinallii bozulmasın diye istememiştim. Hatta hazır olduğu hafta gitmedim aradıla niye gelmedin diye. Zaten oparça ile beraber bizim Hacı Ustamız sağolsun hemen parçacıları arayıp nikelajlı stopların orjinlini sorup, beraber gidip aldırmıştı bana. Mondeo'ya yaptırdığım tek değişikliğe ilave bugünkü eflektör bantlar oldu. Üstadın kapılarda görünce fikri çok beğenmiştim, Serkan Bey'in ince işçiiğine de mest olmuştum. Sağolsun Serkan Bey gönderdi hazır olarak bana sadece yapıştırması kaldı.

Akan senin parçayı he gittiğimde soruyorum ama denk gelmedi henüz. Ön ızgara ile ilgili fikrimi biliyorsun artık:)

Saygılarımla.

Evren bey acaba etrafınızda o tampon altı ek parçanın fiyatını sorabileceğiniz yerler var mıdır?

Benimde çok hoşuma gidiyor...

Çıkmacılarda falan varsa... size zahmet yolunuz düştüğünde bi sorarsanız sevinirim...

Saygılar.

Yorum bağlantısı

Maalesef çıkmacılarda parçayı bulamadık İrfan Bey. Bu gibi parçalarda denk gelmek önemli. İlginin fazla olduğu bir parça. Her hafta sanayide soruyorum gittiğimde, hatta hurdacıda bulursanız haber verin dedim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
İrfan Aşcıoğlu
(düzenlendi)

Maalesef çıkmacılarda parçayı bulamadık İrfan Bey. Bu gibi parçalarda denk gelmek önemli. İlginin fazla olduğu bir parça. Her hafta sanayide soruyorum gittiğimde, hatta hurdacıda bulursanız haber verin dedim.

Saygılarımla.

teşekkürler evren bey..

siz nerden bulmuştunuz sıfır mı aldınız?

teşekkürler evren bey..

siz nerden bulmuştunuz sıfır mı aldınız?

yani sıfır bulabilmek gibi bir şansımız var mıdır?

tarihinde İrfan Aşcıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Benim 3 sene oluyor sanırım o parçayı alalı. Sanayide arkadaşım çok cüzi bir ücretle vermişti bana. Kendi aracı için almıştı aracı bu parçayı takmaya fırsat bulamadan satınca nerdeyse bana hediye etmişti diyebilirim.

0'ı vardır tabi ama 200 civarı plastik parça, 160tl'de reflektörleridir. Bir de boya masrafı olacak. Güncel fiyatlarını bilmiyorum ama yine de pahalıdır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Evet 180 tl civarında görmüştüm ama reflektör dahil mi değil mi bilemiyorum bu rakama.Ayrıca boya masrafı illa ki var zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Reflektör dahil değildir.

O zaman fena maliyet çok yükseliyor.Anca denk gelecek çıkma falan o şekilde olur.Evren saolsun ilgileniyor sürekli benim için denk gelirse halledeceğim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

180+85+85+100 boya... Bence bu parçaya değer...

Benim eski arabadakini Çağlar Garantiden göndermişti...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

180+85+85+100 boya... Bence bu parçaya değer...

Benim eski arabadakini Çağlar Garantiden göndermişti...

Yahu bu reflektör denilen merek neden bu kadar pahalı.400 tl tutuyor abi yahu çok valla.İlla denk gelir çıkmacılardan falan bence sabretmek lazım :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben 300 tl'ye maledebiliyorum ama çok para. Birgün siyah bir mondeoda sahibi konu açarsa uzakta aramayın :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...