İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2013 Sezonu Değerlendirmeler, Sonuçlar

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Lotus pilotu Iceman Raikoennen, Röno motoru ile 1. sırada bitirdi, berbat yağmurlu bir sıralama turu sonrası, gündelik kullanılan asfalt üstünde gelen bir başarı.

Malezya haftaya, gerçek formula pistinde,

Bu sene en büyük yenilik lastiklerde, daha hızlı aşınacaklar, viraj çıkışı daha hızlı, viraj içi daha yanlayarak gidilecek, arabalar 1-2 mm. yükselecek

:f1:

http://www.formula1.com/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Şifreli kanallara geçtiğinden beri seyretmeyi bıraktım, birde okay karacan anlatmıyor artık.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Şifreli kanallara geçtiğinden beri seyretmeyi bıraktım, birde okay karacan anlatmıyor artık.

Çok uğraştı, ilgi çeksin diye arada futbol muhabbeti bile yaptı ama nafile, Trt tutmadı elinde, zaten İstanbul PArk bile terk edildi Türkiye de, kimse yollarda gazlamaağa gidenleri kınamasın, yer altına inerse böyle olur motorsporları.

D-Smart'ımız yok ki izleyelim :)

Hd lütfen; Hd......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Serhan Acar'ın bilgisi, sunumu Okay Karacan'dan kat ve kat iyidir bence. Ayrıca Serhan Acar tercümanlığı da kendi yapıyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Karacan, bir de f1 sevgisi aşılamaya çalışıyordu, PR tarafı da var. Bilgi olarak Acar daha üst seviyede.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Karacan çok abartıyor. Şu video kendisiyle dalga geçiyor. Bu kadar abartmaya böğürmeye ne gerek var. Sanki milli bir mücadele.. Özentilik bence.

Serhan Acar olduğu gibi ve çok yerinde tespitler ile anlatıyor. Çok tarafsız. Çok güzel bilgiler veriyor(du) Ben vipbox tv den skyf1 yayınını kaçak izliyorum. Bu sabahda öyle izledim :good1:

2002den bu yana favorim olan Webber yine aracı yerinden kaldıramadı. Start anında lpg'de unutuyor sanırım :D Sıradaki yarış Sepang Kuala Lumpur GP. Bu pist Webber'in en iyi olduğu 2. pist. (1.si Monaco) Eminim podyum görecektir. Aracı düzgün kaldırırsa da 1. bitirir diyorum :good1:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hangi kanalda?

Dsmartta 77 Hd, Hd olmayan kanalı da vardır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Evet arkadaşlar çok fazla forumumuzda ilgi görmese de konuyu açayım dedim.

2013 sezonu açıldı.İlk yarış Avusturalya ile açıldı.İlk yarış oldukça keyifli idi.Lastikler en büyük etken gibi duruyor bu sene.Geçen seneye göre bütün hamurlar bir kademe daha yumuşatıldı.Bu durumda daha çabuk aşınmaya sebeb olduğu için pitstop sayısı biraz daha artacak gibi görünüyor.İlk yarışta görünen o ki lastiklere en iyi davranan takım Lotus oldu.(İddalı takımlar arasında) Bu durumuda çok iyi değerlendiren takım ,diğer takımlar 3 pitstop yaparken Kimi Raikonen ile 2 Pitstopla yarışı bitirmeyi başardılar.7 sırada başlayıp yarışı 1. olarak bitirdi.

Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim.Ben de bir Raikonen hayranıyım.Hatta onun yarışmayı bıraktığı dönemde bile sadece f1 seyretmek için seyretmiştim.

Bu da 2013 sezonunun yarış takvimi.Hafta sonu yeniden yarış var.Canlı olarak yayın yapan kuruluş Ülkemizde D-smart.Geçen sene sırf bu yüzden üyelik almıştım mecburen.Serhan Acar artık sesiyle de Formula1 in tam olarak içine oturdu.Ben beğeniyorum.İyi hazırlanıyor yarışlara.Boşluk olabilecek durumlarda bile bu hazırlıklarının meyvesini veriyor ve sıkılmıyorsunuz.

Bu sezonun paylaşımlarını burdan devam edebiliriz.Keyifli seyirler.

17/03 AUS Avustralya

24/03 MYS Malezya

14/04 CHN Çin

21/04 BHR Bahreyn

12/05 ESP İspanya (Barcelona)

26/05 MCO Monako

09/06 CAN Kanada

16/06 USA New Jersey (New York) *

30/06 GBR İngiltere

14/07 DEU Almanya

28/07 HUN Macaristan

25/08 BEL Belçika

08/09 ITA İtalya

22/09 SGP Singapur

06/10 KOR Kore

13/10 JPN Japonya

27/10 IND Hindistan

03/11 UAE Abu Dhabi

17/11 USA ABD (Austin)

24/11 BRA Brezilya

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yanlız konu neden motorsporları bölümünde değil.Ben o yüzden kaçırmışım bu konuyu

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yanlız konu neden motorsporları bölümünde değil.Ben o yüzden kaçırmışım bu konuyu

Nasıl değil abi ? Orada ya işte :p

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Nasıl değil abi ? Orada ya işte :p

Veredeyim mi şimdi cazırtıyı benim konumu neden taşıdınız da haber vermiyorsunuz diye.hııı :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Veredeyim mi şimdi cazırtıyı benim konumu neden taşıdınız da haber vermiyorsunuz diye.hııı :biggrin:

Tecrüben yetmez abi :p:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İzleyemiyoruz ki yaa..

Ama girişimlere başladım.. Bugün itibariyle D-Smart iptal başvurusu yaptım... Beni aramalarını ve size şu kadar indirimle şunu bunu da verelim demelerini bekliyorum :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Akan Belen

İzleyemiyoruz ki yaa..

Ama girişimlere başladım.. Bugün itibariyle D-Smart iptal başvurusu yaptım... Beni aramalarını ve size şu kadar indirimle şunu bunu da verelim demelerini bekliyorum :)

D smartın olup nasıl izleyemiyorsun ki anlamadım.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

formulayı bırakan trt nin gözü kör olsun :angry:

trt sayesinde bir sürü ilgisiz insan bile f1 seyretmeye başlamıştı.artık ben de izleyemiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
İzleyemiyoruz ki yaa.. Ama girişimlere başladım.. Bugün itibariyle D-Smart iptal başvurusu yaptım... Beni aramalarını ve size şu kadar indirimle şunu bunu da verelim demelerini bekliyorum :)

Abi aman diyeyim sözlerine kanma, eğer indirim falan yapacağız derlerse yazılı olarak iste, beni o şekilde 3 ay kandırdılar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

D smartın olup nasıl izleyemiyorsun ki anlamadım.

Giriş paketinde Dsport kapalı... :(

Abi aman diyeyim sözlerine kanma, eğer indirim falan yapacağız derlerse yazılı olarak iste, beni o şekilde 3 ay kandırdılar.

Hımm. tamam..

Valla çok ciddi bir taahhütte bulunmazlarsa devam etmeyeceğim zaten... almak istersem yeni bir kampanya yapmalarını beklerim.. yeniden alırım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben 40 tl gibi bir rakam ödüyorum sanırım :D Spor paketi belgesel kanalları dizi kanallarım açık.Ayrıca diğer ıvır zıvırlar :)

Nerdeyse 1 yıldır dijiturk beni deli etmeye devam ediyor.Halen daha sürekli arıyorlar kapattırana kadar resmen canım çıktı ödediğim paranın haddi hesabı yok. :angry: O kadar gıcık oldum ki bu duruma asla ve asla dönüş yapmayacağım.Geçen hafta yine aradılar o kadar çok cazip teklifler de bulundular ki üyeliğim boyunca hiç öyle davranmadılar.Şimdi çıkınca değerli olduk.Müşteri hizmetlerine de söyledim bunları.Bir daha aramamalarını da sıkıca !! tembihledim bakalım ne olacak :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Bu siteden yarışları izleyebilirsiniz. Keşke Serhan Acar'ı dinleyebilsek. Neyse artık bizde ingilizce takip ediyoruz yarışları. Petronas'ın evi Malezya yarışını heyecanla bekliyorum. :) Bastır Web.

http://www.viponlinesports.eu/

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...