İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2013 Sezonu Değerlendirmeler, Sonuçlar

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Engin Deniz

Bu arada 2013 takvimi:

17/03 AUS Avustralya

24/03 MYS Malezya

14/04 CHN Çin

21/04 BHR Bahreyn

12/05 ESP İspanya (Barcelona)

26/05 MCO Monako

09/06 CAN Kanada

16/06 USA New Jersey (New York) *

30/06 GBR İngiltere

14/07 DEU Almanya

28/07 HUN Macaristan

25/08 BEL Belçika

08/09 ITA İtalya

22/09 SGP Singapur

06/10 KOR Kore

13/10 JPN Japonya

27/10 IND Hindistan

03/11 UAE Abu Dhabi

17/11 USA ABD (Austin)

24/11 BRA Brezilya

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu siteden yarışları izleyebilirsiniz. Keşke Serhan Acar'ı dinleyebilsek. Neyse artık bizde ingilizce takip ediyoruz yarışları. Petronas'ın evi Malezya yarışını heyecanla bekliyorum. :) Bastır Web.

http://www.viponlinesports.eu/

Serhan'la yarışı izlemek keyifli gerçekten.Ben seviyorum.Ayrıca spontane gelişen boşluklarda da insanı sıkmıyor.Sesi de yakışıyor hani.

Bende Okay'ın anlatımını bir türlü sevmiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben 40 tl gibi bir rakam ödüyorum sanırım :D Spor paketi belgesel kanalları dizi kanallarım açık.Ayrıca diğer ıvır zıvırlar :)

Senin paketi bu aşamada bana 20 liraya verirler ama almam.. 15'e verip iki ay da hediye falan verirlerse belki.. :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Senin paketi bu aşamada bana 20 liraya verirler ama almam.. 15'e verip iki ay da hediye falan verirlerse belki.. :D

Seninkine öldürmem ama süründürürüm derler :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İyi hoş da Formula1 ile avcılığa neden spor derler anlamış değilim.

top koşturan 22 milyonerden daha fazla antreman yaptıkları, kondisyon tuttukları içindir belki?

dsmart , digi vs. de telefonda pazarlık ile fiyat iniyor mu? :s

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

top koşturan 22 milyonerden daha fazla antreman yaptıkları, kondisyon tuttukları içindir belki?

Hah sen neler vaad ettiklerini duysan kendi kulvarlarında şaşarsın.Sen istemiyorum dedikçe yanında birşey veriyorlar.Hani şu vapurlarda kalem satar ama yanında 10 parça daha ürün verirler ya onlar gibi :D

İyi hoş da Formula1 ile avcılığa neden spor derler anlamış değilim.

Avcılığı bilmem de F1 i spordan uzak tutan nedir diğer sporlara göre sence

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İnmemi.. süreci göreceğiz hep birlikte... Bugün görüştüm ben... Neden iptal ettirmek istediğimi sordular... Kızıyorum size dedim.. Benden sonra alanlara daha ucuz verdiniz dedim.. Faturamda 10 lira cihaz kullanım ücreti var dedim.. bunlar zoruma gidiyor dedim.. Tivibu aldım dedim.. ama bir tane daha var.. ne alırım bilmiyorum dedim..

Peki gönderin evrakları.. arkadaşlarımız sizi arayacak dediler..

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben 12 liraya maxi paket hd izliyorum. Bir ay da bedava izledim. sırf gs maçları ve formula1 için üye olmuştum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

ne evrağı göndereceksin?

Islak imzalı üyelik üptali beyanı ve kimlik fokopisi istiyorlar...

Ben 12 liraya maxi paket hd izliyorum. Bir ay da bedava izledim. sırf gs maçları ve formula1 için üye olmuştum.

Hımm çok güzel bir örnek... Ben 15 razı idim... Artık olmam..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu nasıl oldu 12 TL devamlı mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Adam gayserili olm...

ondan sordum, neden para ödüyor diye :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

bu nasıl oldu 12 TL devamlı mı?

Adam gayserili olm...

ondan sordum, neden para ödüyor diye :D

Teknosadan aldığım tv'nin hediyesi olarak 2 ay full hd paket izledim, sonra 18,99 liraya maxi hd'ye geçtim ama arada hata yaptılar ve full paket izlemeye devam ettim. Sonra faturada bir sorun çıktı ve fazla fatura geldi. O arada d-smart ile kanka olmaya çalışırken en son fatura servisinden arayan kadın faturamı iptal etti, yeni fiyatı belirledi ve bir ay bedava izleme hediyesi verdi. Ama bu arada benden 40 lira kadar fazla para aldılar. Bir ay bedeva ve 12 lirayı görünce daha fazla yüzsüzlük yapmak istemedim. :p

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bak işkillendim ben şimdi.Çok ödüyormuşum ben bu arada benim yayınlarımda hd.Ama bir ara arayayım bende.Kaçak elektrik gibi millet ucuz seyrediyor parasını bizden mi alıyorsunuz diyim :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bak işkillendim ben şimdi.Çok ödüyormuşum ben bu arada benim yayınlarımda hd.Ama bir ara arayayım bende.Kaçak elektrik gibi millet ucuz seyrediyor parasını bizden mi alıyorsunuz diyim :biggrin:

Öyle değil, kapattırmak istiyorum diyeceksin. Sebebini de para fazla diyeceksin. Sonra arkana yaslanıp balığın oltaya takılmasını bekleyeceksin.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Konu D-Smarta döndü.. Döndürdüm daha doğrusu kusura bakmayın...

Bugün istifa dilekçemi gönderdim...

Zoruma giden, APS için 6,5 lira vermek oldu.. bunu da çıkarmalıyım onlardan :(

D SMART MÜŞTERİ HİZMETLERİNE

İSTANBUL

Konu : Üyelik İptali

000017xxxxxx kart numarası ile 19/03/2011 tarihinden beri devam eden d-smart üyeliğimin 20/03/2013 tarihi itibariyle sonlandırılmasını rica eder, tarafıma bu günden sonra herhangi bir faturalandırma yapılması halinde itiraz hakkımın saklı kalacağını bildirir, iyi çalışmalar dilerim. 20/03/2013

İmza

Mehmet

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bundan bizim evde de var, daha doğrusu babamgilde var. Ben de 2008'de almıştım.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Bende digitürk e iptal dilekçesi gönderdim.

Bir kere aradılar 18 ay tahahhüt istediler olmaz dedim.Br dahada aramadılar.

Neyse oltayı attım bekliyorum geçerim bende tivibu veya dsmart a.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Az önce baktım da, sıradaki yarış Malezya için Cuma Cumartesi ve Pazar günleri sağnak yağış görünüyor.. Yeni başlayanlar için 2. yarışda kabusa dönecek galiba. :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Umarım yağmur olursa geçen hafta gibi erteleme olmaz.Biz yağmur olsun diye bakıyoruz yarışlarda heyecan olsun diye adamlar erteleme yapıyorlar sürekli.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Umarım yağmur olursa geçen hafta gibi erteleme olmaz.Biz yağmur olsun diye bakıyoruz yarışlarda heyecan olsun diye adamlar erteleme yapıyorlar sürekli.

Güvenlik güvenlik diye işin suyu çıktı, ben Şumi ile Hakinen'in göle dönmüş pistte kapıştıklarını hatırlarım. Şimdi iki damla su olsa pistte güvenlik aracı giriyor yada yarış duruyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Güvenlik güvenlik diye işin suyu çıktı, ben Şumi ile Hakinen'in göle dönmüş pistte kapıştıklarını hatırlarım. Şimdi iki damla su olsa pistte güvenlik aracı giriyor yada yarış duruyor.

Aynen.Geçen sene bile daha yoğun yağmurda iptal olmamıştı.Zaten sıralamaların ertelenmesi büyük tepki aldı heleki ilk yarış da.Umarım bu hafta daha güzel olur

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

malezya çok zevklidir, ilk yarışın asfaltı gündelik kullanılan bir tipti, asıl yarış bu ikinici de

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...