İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2013 Sezonu Değerlendirmeler, Sonuçlar

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Semih İzgi

Acaba diyorum Webber'in Vettel'in arkasında olması nasıl olacak :seytan:

Şuan Webber çok sakin kullanıyor. Lastik koruyup Vet'i erken pite sokmaya çalışacaktır... Önüne geçebilir arayı açmadan böyle sürerse

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Semih İzgi

Kanada Gilles Villeneuve pistinde yarış birazdan başlayacak. Başka takip eden izleyen var mı?

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Semih İzgi
(düzenlendi)

Malesef.. Hatta şurdaki son birkaç yalnız,  Webber hayranı ile sohbet ettik acıyı paylaştık..  Bir efsane sona eriyor. Tüm şanssızlıkların, aksiliklerin, haksızlıkların, politikaların, ticaretin, Helmut Marko destekli; altı bağlı bebelerin, güçsüz araçların, yanan motorların, ve ayrımcı yöneticilerin altında ezilen bir şampiyon , Ayrton Senna gibi haksızlıklara her defasında göğüs geren bir şampiyon gidiyor.. 2002'den bu yana ayakta izlediğim adam gidiyor..   Bu konuya herhalde kasım ayından sonra birşey yazamayacağım....

Siteyede yazmıştım, başka kaç pilot gıda zehirlenmesi geçirdiği halde, arabasının içinde kaskına kusa kusa ; daha birde yağmur altında yarışabilir?

Williams, ya Kanada ya Malezya idi tam hatırlamıyorum. Aracın elektrik sistemleri yanmıştı ve tüm yardımcı ekipmanlar sensörler kapanmıştı; Webber, '700 beygirlik bir go kart arabası ile xx tur gittim' gibi bir açıklama yapmıştı..  Bu adam başkaydı.

http://www.trf1.net/formula1_haberler/32373-webber-porsche-icin-formula-1-ve-red-bull-dan-vazgecti.html#.Udn839WZST0

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Akan Belen

Bu sene yapacak birşey yok Vettel ve Redbull tutulamıyor.resmen uçuyor derler ya aynen öyle :D 

Asıl heyecan seneye olacak bence.Adamım Raikonen güçlü bir takıma geçmiş oldu.Ferrari de bakalım neler olacak.heleki motorlar da değişiyor çok ilginç bir sezon olacak seneye.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mahmut Yıldız

Piste jeep girdi yav, bu nasıl iş.

Bahtsız bedevi weber, aracı yandı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

d smart

tencere kapağı taksam çeker mi  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
İ.Göksel Yaman

Schumacher komada arkadaşlar. kayakta düştü. isterseniz yeni konu da açabilirsiniz.

Medyada bugünde paylaşıldı..
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Dün akşam haberlerde izledim.Üzüldüm umarım kısa sürede sorunsuz şekilde sağlığına kavuşur

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Doktorlar tarafından yapılan açıklama da "Şu an hala koma da ve durumun ciddiyetini koruyor. Koma'da olduğu süre boyunca bir kez ameliyat oldu. Şu an ikinci bir operasyona gerek yok. Kaza sonrası beyninde lejyonlar oluşmuş. Kendisinin ne zaman iyileşeceğini söyleyemiyoruz; hala komada. Durumunu saat saat takip ediyoruz. Şu an yaşam savaşı veriyor. Eğer kaskı olmasaydı şu an aramızda olmazdı."

Farmula1 türkiye sitesinden alıntı 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Doktorlar tarafından yapılan açıklama da "Şu an hala koma da ve durumun ciddiyetini koruyor. Koma'da olduğu süre boyunca bir kez ameliyat oldu. Şu an ikinci bir operasyona gerek yok. Kaza sonrası beyninde lejyonlar oluşmuş. Kendisinin ne zaman iyileşeceğini söyleyemiyoruz; hala komada. Durumunu saat saat takip ediyoruz. Şu an yaşam savaşı veriyor. Eğer kaskı olmasaydı şu an aramızda olmazdı."

Farmula1 türkiye sitesinden alıntı 

lezyon olacaktı.

lezyon doku bozukluğu

lejyon askeri birlik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...