İçeriğe Yönlendir

Değer Kaybı Hakkım Var mı?

Erol Güven

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Kendiniz hazırlayamadınız dimi :D

Esinlenerek kendimiz yazıp yayınlayacağız :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi yazı cok güzel.

Bu arada ne Mert ne de Nephan bey üstüne alınmış.

Zaten ben Hakan'a söylemiştim :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Kendiniz hazırlayamadınız dimi :D

Valla ben bunu önerdim Mert :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi yazı cok güzel.

Bu arada ne Mert ne de Nephan bey üstüne alınmış.

Zaten ben Hakan'a söylemiştim :)

Bu konudan benim çıkardığım... Nephan Bey sadece fikirlerini yazdı... Ancak, karşısında bir anda 5-6-10 kişiyi buldu...

Bence Nephan Bey, düşüncesi ile değil ama yazdıkları ile hatalıydı... Karşısındaki kişiler ise, hiç empati yapamadı..

Şu iki madde uyuyor bu konuya..

Diğer üyeler ile empati kurun: Yazılarınıza üyelerin perspektifinden bakmayı ihmal etmeyin. Ne kadar çok denersen, o kadar iyi yaparsın. Doğrusunu söylemek gerekir ise, bunun yerine "Biraz daha denersen, daha iyi yapabileceğine inanıyorum." cümlesi ile daha etkileşimli bir anlatım sağlayabilirsiniz.

Eleştiriye açık olun: Bazı üyeler zekice eleştiriler yapıp tartışmaya açık olacak, bazıları size saldıracak, bazılarıysa asıl noktayı tamamen kaçırıp akıllarına geleni söyleyecektir. Üye yorumlarını kişisel bir saldırı olarak algılamayın.

Bu konuda çok fazla şikayet var.. Aslında gelen şikayetlerin hepsi de haklı idi.. Ancak hiç kimseye ceza vermeyeceğiz..

Çünkü: Yeni kararlarımızın birisini denedik burada... Gördükki, kimse kavga etmiyor, bu güzel bir şey... Ancak bir de şu boyutu var ki, empati sıfır, insanlar kırılır mı üzülür mü, diye düşünen yok... Yazdım gitti.. okuyan düşünsün mantığı hala hakim... Bunların önüne geçeceğiz arkadaşlar

Henüz test aşamasında olan bir uygulama olduğundan bu seferlik kimseye ceza yok..

Burayı kapatıyorum...

Yarın temizleyip sileceğim...

Yarından sonra bu konudakine benzer cümleler, hitaplar görürsem, babam olsa cezasını vereceğim...

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...