İçeriğe Yönlendir

Kurbanlık Hayvanın Lezzet Haritası

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Bu espri mi ciddi mi anlamadım.

Yoo git rokanla balığını ye dedim. Gayet ciddi dedim. Çandarlıya arkadaşlara gittik misafiriz diye balık yaptılar yanına salata ve roka geldi.

Bize gelsen sana direk mangal yanına pişmiş soğan pişmiş domates biber

Ellerimle hazırladığım sofra.

485853_10151201918713535_1726810399_n.jpg

Bak burada neler var :D

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150358431628535.375699.564783534&type=3

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

İrkut beni varya çok pis zorluyorsun,gözümü karartıp gelecem birgün...şuan heryeri et ve türlerinden görmeye başladım :D :D ayrıca şiirde fiyakalı olmuş,et sevene bu yakışır zaten :D

Abi azcık havalar düzelsin şöyle çıkarız pikniğe güneş böyle kurutsun ormanı alırız mangalı basarız sinekli ormanına yeriz oynarız... Hatta ben çocukları ayarlarsam klarnetçiyide alırız çingene mahallesinde aman Allah.... Mangalada verdik mi etleri cızbız... :D Yoksa aklımda yani abi sen merak etme... :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

İlkay sakın hocaya uyma,facebook resimlerine sakkın bakma :biggrin:

Bunu defalarca paylaşmanın bir anlamı yok ama :biggrin:

Belki HK ziyarete gidersin diye yapıyorum :D HK hatrı yoksa yukada paylaştığım tepsinin hakkı var :D

Yorum bağlantısı
Misafir

H.E sen neyaptın ya :shok: bu saatte müslümana gavur eziyeti misali :D birazdan iş çıkışı doğru kasap'a oradan etler terbiyelenip buzdolabına yarında akşam mangala ;)

Abi özür dilerim... :biggrin: sanırım bu akşam kasaplar bana dua edecekler.... :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ
(düzenlendi)

Biz Ege'de bunlara jeton atıyoruz ...

ot_makinas.jpg

tarihinde Ali Karadağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Profilimdeki fotoğraf ve diğer değişiklikler bi müddet kalsın abi.

Aynen işte, herkesin damak tadı farklı.

Ali atla uçakla gel mangal yapıyoruz... :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

H.E sen neyaptın ya :shok: bu saatte müslümana gavur eziyeti misali :D birazdan iş çıkışı doğru kasap'a oradan etler terbiyelenip buzdolabına yarında akşam mangala ;)

O kadar bekleyebilecekmisin abi :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Profilimdeki fotoğraf ve diğer değişiklikler bi müddet kalsın abi.

Aynen işte, herkesin damak tadı farklı.

Senin bu konuda hünerlerini hiç duymadık ak...yoksa bizden sakladığın özel mangal türümü var... :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Yoo git rokanla balığını ye dedim. Gayet ciddi dedim. Çandarlıya arkadaşlara gittik misafiriz diye balık yaptılar yanına salata ve roka geldi.

https://www.facebook...64783534&type=3

İyi de sen benim ne yiyip ne yemediğimi nereden ve nasıl biliyorsun? Bildirim mi geliyor? :D

Yorum bağlantısı
Misafir

https://www.facebook...64783534&type=3

Hocam ne olur yapma...yükleme şu resimleri :kafa:

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi azcık havalar düzelsin şöyle çıkarız pikniğe güneş böyle kurutsun ormanı alırız mangalı basarız sinekli ormanına yeriz oynarız... Hatta ben çocukları ayarlarsam klarnetçiyide alırız çingene mahallesinde aman Allah.... Mangalada verdik mi etleri cızbız... :D Yoksa aklımda yani abi sen merak etme... :D

Ara beni,doyur beni :biggrin: mangal yaz bana yolla,anında ordayım :D :D

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Atla mı geleyim uçakla mı karar ver :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam ne olur yapma...yükleme şu resimleri :kafa:

SAna rejimi bozduracağım :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Atla mı geleyim uçakla mı karar ver :crazy:

Atla gel de bi sucuk yapıvereyim ondan. Balıkesirin sucuğu fenadır :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Taa izmirdeki adamı çağırıyosun,beni çağırmıyorsun mangal olsun sana irkut :biggrin:

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

O kadar bekleyebilecekmisin abi :D

Yok valla, mesajı yazdıktan sonra aklıma geldi ; akşam doğru bizim lokale orada resimlerin hakkını vereceğim. H.E inat resimde çekerim ama ayıp olur :D :D ( neyse en azından Whatsapp dan gönderirim)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

İyi de sen benim ne yiyip ne yemediğimi nereden ve nasıl biliyorsun? Bildirim mi geliyor? :D

Evet bildirim geliyor :D Özelde yazılan bazı kelimeler gibi :D :D :D

Sizin oranın favorisi balık ve salata roka değilmi kardeşim :)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

:D :D ete de bulaşırım diyosun yani, yeter ki kaçak kesim olsun :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Al işte...sucuk dedinmi akla ilk kayseri gelir.... :)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Abi özür dilerim... :biggrin: sanırım bu akşam kasaplar bana dua edecekler.... :biggrin:

Akşam kasaplar sana dua eder, bende sana whatsapp dan göndereyimde bir dua da benden gelsin sana olur mu ? Telefonu açık tut akşam 19 - 19:30 gibi :yes:

Yorum bağlantısı
Misafir

Yok valla, mesajı yazdıktan sonra aklıma geldi ; akşam doğru bizim lokale orada resimlerin hakkını vereceğim. H.E inat resimde çekerim ama ayıp olur :D :D ( neyse en azından Whatsapp dan gönderirim)

Abi sendemi...bak vallaha akşam kebabçıda alırım soluğu,üstüme gelmeyin :biggrin:

Akşam kasaplar sana dua eder, bende sana whatsapp dan göndereyimde bir dua da benden gelsin sana olur mu ? Telefonu açık tut akşam 19 - 19:30 gibi :yes:

7/24 bekliyorum abi,bak yolla o zaman ben neler yapıcam :D

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Al işte...sucuk dedinmi akla ilk kayseri gelir.... :)

At eti sucuğu dedinmi de Balıkesir gelir hatta Ayvalık :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...