İçeriğe Yönlendir

Yeni Megane Ve Yeni 308 Geliyor

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

yeni-kasa-peugeot-308-ve-renault-megane-3.jpg

yeni-kasa-peugeot-308-ve-renault-megane-4.jpg

yeni-kasa-peugeot-308-ve-renault-megane-1.jpg

yeni-kasa-peugeot-308-ve-renault-megane-2.jpg

Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtılacak olduğu ileri sürülen iki modelin resimleri dağıtıldı.

Uzun zamandır benzinli modellerinde CVT şanzımanı kullanan Renault için, bu modelinde Ford üretimi 1.0 ecoboost motoru da gamına ekleyecek diye söylemler yayıldı. Ayrıca 1.5dci ise şimdilik motor listelerinde gözükmüyor. 1.6dci ile yoluna devam edecek gibi duruyor.

Şahsi görüşüm, Pug, görünümüyle sınıf atlarken, Renault arka görünüşünü çok bozdu. Oyuncak araba gibi duruyor sanki. Clio4 gibi de herkes böyle düşünüyordu sonrasında bayağı hoşumuza gitti. Umuyorum bu da öyle olacaktır...

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca
(düzenlendi)

Offf! 10 yıl önce gördüğümüz off nasıl araba dediğimiz konsept uzay çağı arabasına benziyor meganeye bayıldım.

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Renault yakında logosunu orta kısma komple yerleştirecek alfa romeo gibi tamponu falan orta yerinden kesecek...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Renault'un clio ile sevdirdiği ön makyajı,megane'de uyarlamasa şaşardım zaten :) Renault'ları görünce hep önden clio geliyor sanıyorum (örnek : fluence peşinede megan )...

peugeot iyimiş ama...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kapılarda çok girintili çıkıntılı olmaya başladı..Bu ne böyle ya..Kaputlar bitti kapılar başladı...

Ayrıca reno amblemi kaldırım taşı kadar yapmadıkça ben reno almam.Ne bu böyle minnacık logo mu olurmuş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Megane ,astranın makyajlı hali olmuş.Çok da güzel olmuş.Pug da citroen c4 ün aynısı :) zaten son zamanlarda çıkarttıkları araçlar hepsi aynı üretim bandından çıkıyor sanki :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu
(düzenlendi)

meganın tasarımı harika naylon olmasaydı düşünürdüm :crazy:

pug abisinin ufalmışı olmuş

tarihinde Mehmet Gürcüoglu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

ikiside güzel olmuş ama pug'un arkası focus3 kopyası gibi duruyor. Sabır olsa yeni araba almak için en az 3 yıl beklemek lazım, markaların yeni yüzleri çok güzel geliyor artık.

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Aslında dikkatli bakarsanız , ikiside aynı banttan çıkmış gibi . Arka çamlarına bakın , aynı mesela :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Reno öncelikle kabin içi tasarımı düzeltmeli. Mevcut megane a dışarıdan bakıyorum eh işte, içine bakıyorum hı hı :i-ih:

İç malzeme kaliteli durmuyor , radyo klima kontrolleri minik minik sanki yer yok konsolda da sıkıştırılmış bir araya

Yorum bağlantısı
Can Kalkandelen

İkiside birbirinden canlı ve spor araç bence çok iyi bir farklılık yaratacaklar :bravo:

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Spor araç ihtiyacını karşılayacak düzeyde araçlar.. Eskilerine nazaran çok çok iyi..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Çok sık kasa değiştiriyorlar.Bu da bir eski kasanın değer kaybına sebep oluyor bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Çok sık kasa değiştiriyorlar.Bu da bir eski kasanın değer kaybına sebep oluyor bence.

Ladayı örnek almalılar :crazy:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Artık araçlar 3-4 seneden fazla aynı kasada kalmıyorlar. Tamam yüz yenilenmeli sürekli ama bu kadar da değil. Bak iphone'a sürekli aynı, yine de satıyor :p :fenaortaligikizistiranadamsmileysi:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Sireli

nerde 1974'ten 2000 yılına kadar aynı kasayı çıkartan röno :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Artık araçlar 3-4 seneden fazla aynı kasada kalmıyorlar. Tamam yüz yenilenmeli sürekli ama bu kadar da değil. Bak iphone'a sürekli aynı, yine de satıyor :p :fenaortaligikizistiranadamsmileysi:

bu zamana dek reno nasıl tırtsa hep aynı olanlarda aynı şekilde tırt buna rağmen renoda tf de satılıyor ... :gerçeklerisöyleyipdokuzköydenkovulanadamsmylesyi:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...