İçeriğe Yönlendir

Yeni Megane Ve Yeni 308 Geliyor

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

nerde 1974'ten 2000 yılına kadar aynı kasayı çıkartan röno :D

Eskiden kasa mı değiştirilirmiş :)

bu zamana dek reno nasıl tırtsa hep aynı olanlarda aynı şekilde tırt buna rağmen renoda tf de satılıyor ... :gerçeklerisöyleyipdokuzköydenkovulanadamsmylesyi:

Reno'yu kullanmadan konuşmayalım Ali bey. Siz sadece sümbül kullandınız sanıyorum ki. Bi yeni kasa Megane'ı, son kasa Laguna'yı kullanın, bir daha konuşalım ;)

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

daha öncede yazmıştım işte röno bu

2.0dci sport emotion

mlyb6.jpg

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bagaj kapağı berbat, yan arka cam tasarımı berbat, nikelajlar basit kaçmış.... :)

Eskiden kasa mı değiştirilirmiş :)

Reno'yu kullanmadan konuşmayalım Ali bey. Siz sadece sümbül kullandınız sanıyorum ki. Bi yeni kasa Megane'ı, son kasa Laguna'yı kullanın, bir daha konuşalım ;)

son megan dan bir öncekine kadar kullandım, tırt, son laguna yı bilmem ama bildiğim lagunaya o parayı öldürsen vermem, o paraya çok ama çok daha iyileri alınır çünki :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

son megan dan bir öncekine kadar kullandım, tırt, son laguna yı bilmem ama bildiğim lagunaya o parayı öldürsen vermem, o paraya çok ama çok daha iyileri alınır çünki :)

İyi ya, dediğim gibi işte. Son kasalarını kullanalım, öyle konuşalım lütfen. Yoksa hala Ford T için konuşuyor olurduk. Zira yeni Sümbül bile çok değişti...

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

Zira yeni Sümbül bile çok değişti...

sümbül deme, bunu bize yapma :D

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Megane tam beklediğim gibi.Cliodan sonra böyle bir megane bekliyordum açıkçası,güzel olmuş. :bravo:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

sümbül deme, bunu bize yapma :D

E sümbüüüül :) Renault'un Euro NCap gibi en dandik çarpışma testine dahi sokmadığı bir model. Dacia'lar bile giriyor :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen

bence 308 gorunus olarak daha bi kaliteli duruyor.. megane kagit ustunde karakalem ham cizim gibi duruyor...

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

gövde laylonunu da kalınlaştırmışlar polikarbonat kullanmışlar zamzung dan esinlenip :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Ali abiye göre fiesta harici hepsi tırt :)

Sani bırak kimse bişey kullanmasın , biz kullanalım kalitesiz araçlarımızı. Geri kalanlarda kalitelileri kullanmaya devam etsin :D

Sizin yine iyi naylon maylon diyorlar en fazla ya ben ne yapayım fiat kullanıyorum manyak mahalle baskısı var :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

Ali abiye göre fiesta harici hepsi tırt :)

Sizin yine iyi naylon maylon diyorlar en fazla ya ben ne yapayım fiat kullanıyorum manyak mahalle baskısı var :D

seninki kaliteli fuatlardan ;)

gövde laylonunu da kalınlaştırmışlar polikarbonat kullanmışlar zamzung dan esinlenip :p

:D

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

olmuş peugeot olmuş :) çok beğendim tasarımını.

Citroen ve peugeot :) artık tırt fransız olarak baktığım araçlardan çıktılar :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Ben C4 ü bekliyorum ama hala tık yok .

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Akan Belen

Güzel duruyor.Sonunda pug direksiyon işine el attı şükür ki.Yinede çok güzel değil ama gelişme var :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

308'in iç ve dış tasarımı iddialı. Ancak biraz Kia'msı hava sezinledim :)

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Saat yönünün tersine çalışan devir saati mi?

Solaklar devrimi :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Saat yönünün tersine çalışan devir saati mi?

Solaklar devrimi :)

:shok: Nasıl olmuş öyle o.Ama ben beğendim açıkçası hem dışını hem içini

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Renoya tırt diyenleri anlamıyorum 2003 te ki megan 2 yi o yıllara gidip bir düşünsünler bundan tam 10 yıl önce yapılan bir araç hala sınıfındaki bir çok araçdan şık ve daha konforlu tamam elektronikte sıkıntı vardı ama makyajla düzeltildi burda kim o zamanlar parası olsa dikdörtgen farlı boraya yada yeşil göstergeli sanki altında malzeme yokmuş gibi tüm sesi içeri alan top misali konsol tasarımı olan focusu alırdı türk halkı meganla anahtarsız çalıştırmayı gördü ve daha niceleri, tamam fluence ve megan 3(kupe hariç) belki megan 2 gibi sınıfında lider olamadı ama her marka kasada başarılı olacak diye bir şey yok ki nitekim renoda bunun farkında ve megan 4 ü kısa sürede çıkardı kendim kullandığım için söylemiyorum hiç biri babamın oğluda değil reno tarihindeki başarılı modeli megan 2 dir. Kıyas yapıcak olan varsa megane 2 ile focusa 1e binip bi kıyaslasın yada borayı.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Onur Yeşil

Renoya tırt diyenleri anlamıyorum 2003 te ki megan 2 yi o yıllara gidip bir düşünsünler bundan tam 10 yıl önce yapılan bir araç hala sınıfındaki bir çok araçdan şık ve daha konforlu tamam elektronikte sıkıntı vardı ama makyajla düzeltildi burda kim o zamanlar parası olsa dikdörtgen farlı boraya yada yeşil göstergeli sanki altında malzeme yokmuş gibi tüm sesi içeri alan top misali konsol tasarımı olan focusu alırdı türk halkı meganla anahtarsız çalıştırmayı gördü ve daha niceleri, tamam fluence ve megan 3(kupe hariç) belki megan 2 gibi sınıfında lider olamadı ama her marka kasada başarılı olacak diye bir şey yok ki nitekim renoda bunun farkında ve megan 4 ü kısa sürede çıkardı kendim kullandığım için söylemiyorum hiç biri babamın oğluda değil reno tarihindeki başarılı modeli megan 2 dir. Kıyas yapıcak olan varsa megane 2 ile focusa 1e binip bi kıyaslasın yada borayı.

Megane 2'yle Focus 1'i kıyaslayıp nasıl bir sonuca vardığınızı merak ettim?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...