İçeriğe Yönlendir

Fordun 2006 Mondeoya Yapmayı Unuttukları

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Bu twitterlar için hiç bir yeri kesme abi.. 

Geçici olarak ön direklere falan çift taraflı bant ile sabitleyip test et.. Her ikisi de kulak hizana baksın.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

kapı döşemelerini söküp bakacağım, Çağlar kapılara olur dedi. ürün 3 gün içinde bende olacak. deneyince paylaşırım.

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/oto-hoparlor-kamosonic-ks-28-tweteer-87203157

çifti 2,5 tl olan bile var. :)

Abi kapı döşemeleri sökünce nereye takacaksın. Kapı yüzü komple kapalı sadece hoparlör bölümü açık ve içerde su geçirmez sünger var.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

kesme yok, yer varsa takarım yoksa emminin dediği gibi bir yer bulacağız artık.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

kesme yok, yer varsa takarım yoksa emminin dediği gibi bir yer bulacağız artık.

Abi yer bulamazsın :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kapıdaki ayna hizasında hoparlör koruma kapagı delikleri gibi olan parça vardı diye hatırlıyorum.

Lokman abi o tiz den pek sonuç alamıyabilirsin.Aşırı şekilde tiz verir diye biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bugün.. benim için gelen parçaların bir kısmını arabaya taktım... 

As 220 için gelen cam çıtalarını da taktım... 

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

emmi çok güzel olmuş, benimkini unutma. bende buralarda arıyorum.

Mesut tekrar çok çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mesut Allah razı olsun, sen hangi şehirdeydin, bu ayın 25 inden sonra gelsenkirchen den gelecek arkadaşım var, bu konulardan hiç anlamaz, anlasa ondan isteyeceğimde anlamıyor. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

emmi çok güzel olmuş, benimkini unutma. bende buralarda arıyorum.

Mesut tekrar çok çok teşekkürler.

Sen arama abi ;)

Haber bekle sadece.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Resime bakınca emmi benim araba çıplak gelmeye başladı gözüme :D 

Akü kapağı yok, motor kapağı yok, kaput keçesi yok, amortisör kapakları yok :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

emmi benim arabada torpido aydınlatması yok :) yada patlamış. 

Patlamıştır abi.. Şundan 10 tane alıp takacaksın... http://www.aliexpress.com/snapshot/228188514.html

Tabi, ayak aydınlatmaları, dış ayna altı aydınlatmalar, torpido, güneşlik arkasındaki makyaj lambaları da dahil.. 

Çinden mal almaya alışacaksın abi.. başka yolu yok :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Patlamıştır abi.. Şundan 10 tane alıp takacaksın... http://www.aliexpress.com/snapshot/228188514.html

Tabi, ayak aydınlatmaları, dış ayna altı aydınlatmalar, torpido, güneşlik arkasındaki makyaj lambaları da dahil.. 

Aydaaaaaa, hemşerim bu ampul yazdığın her yere uyuyor mu? Azalarak sönme işleminde sıkıntı olmuyor mu? Işığı yeterli geliyor mu? Bir de 10 tanesi mi 8.47 Dolar? Kargo ödenmiyor mu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

emmi benim arabada torpido aydınlatması yok :) yada patlamış.

Patlamıştır abi.. Şundan 10 tane alıp takacaksın... http://www.aliexpress.com/snapshot/228188514.html

Lokman abi bekle geliyor. Sanada pay ederiz. 20 lik sipariş verdik. 10ar paylaşım yapacağız Yunus Emre hocayla. Sana da gönderirim abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aydaaaaaa, hemşerim bu ampul yazdığın her yere uyuyor mu? Azalarak sönme işleminde sıkıntı olmuyor mu? Işığı yeterli geliyor mu? Bir de 10 tanesi mi 8.47 Dolar? Kargo ödenmiyor mu?

Abi verdiğim linki değiştirdim.. Fiyatı da az bişey değişti.. Bu verdiğim link daha kaliteli..

Cümlendeki mı ve mi eklerini kaldır, soru işaretlerini kaldır. Bunun dışında diyeceğim bir şey yoktur.. 

Lokman abi bekle geliyor. Sanada pay ederiz. 20 lik sipariş verdik. 10ar paylaşım yapacağız Yunus Emre hocayla. Sana da gönderirim abi

Bir mondeoya 7 tane lazım.. 

2 yan aynalar

2 ayak aydınlatması

2 makyaj lambaları

1 torpido. 

Gerçi Yunus Hocanınki tırt.. Onda dış ayna yok, makyaj lambası da yoktur. Böyle olunca 20 led üç kişiye yeter..  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Abi verdiğim linki değiştirdim.. Fiyatı da az bişey değişti.. Bu verdiğim link daha kaliteli..

Cümlendeki mı ve mi eklerini kaldır, soru işaretlerini kaldır. Bunun dışında diyeceğim bir şey yoktur.. 

2 yan aynalar

2 ayak aydınlatması

2 makyaj lambaları

1 torpido. 

Gerçi Yunus Hocanınki tırt.. Onda dış ayna yok, makyaj lambası da yoktur. Böyle olunca 20 led üç kişiye yeter..  

Link de fiyat da aynı duruyor  :umnik2::s  

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

2 yan aynalar

2 ayak aydınlatması

2 makyaj lambaları

1 torpido.

Bu savaşta soylenmez. Bak Yunus Emre hocam o aynayi bulur :D
Yorum bağlantısı

Bu savaşta soylenmez. Bak Yunus Emre hocam o aynayi bulur :D

Yunus'un kinin rengi de beyazmış ya!!!!! Ayrıca çok gubarma senin ki de kokuyor. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Link de fiyat da aynı duruyor  :umnik2::s  

Haklısın.. Düzelttim.. Aslında değiştirmiştim ama linkin adını değiştirmişim link değişmemiş.. 

Yorum bağlantısı

Haklısın.. Düzelttim.. Aslında değiştirmiştim ama linkin adını değiştirmişim link değişmemiş.. 

Önceki linkteki ledler 3 pinliydi, bunlar tek pinli. Bunların daha iyi olduğuna emin misin?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Önceki linkteki ledler 3 pinliydi, bunlar tek pinli. Bunların daha iyi olduğuna emin misin?

Eminim... Çünkü... 

3 pinli 5 smd = 15

1 pinli 20 smd = 20 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...