İçeriğe Yönlendir

Güncel Turktelekom - Ttnet Kampanyaları

Fatma Kurt

Recommended Posts

Fatma Kurt

Üçü de uymadı bana :)  Düşük fatura daha keyifli.. 

Nexus 10 geldi ister misin, fırlatalım biraz faturaları :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Nexus 10 geldi ister misin, fırlatalım biraz faturaları :)

Sen bilirsin.. ben bilmem, danışmanım sensin :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bir soru:

Tablet işimi görmüyor ama TTNET'ten de şaşmayı pek düşünmüyorum açıkçası.

63TL ödüyorum zaten. Diyorum ki indirime geçeyim.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/12-Ay-Indirim-Firsati-Kampanyasi.aspx

Ya da aynı paraya tablet mi alsam? Alsam ne yapacağım? Satsam para etmez... Bilemedim...

Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Bir soru:

Tablet işimi görmüyor ama TTNET'ten de şaşmayı pek düşünmüyorum açıkçası.

63TL ödüyorum zaten. Diyorum ki indirime geçeyim.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/12-Ay-Indirim-Firsati-Kampanyasi.aspx

Ya da aynı paraya tablet mi alsam? Alsam ne yapacağım? Satsam para etmez... Bilemedim...

Tablet eğer işinize yaramayacaksa fazla ödeme yapmaya gerek yok diye düşünüyorum. Bulunduğunuz bölgenin desteklediği hızı incelettirip farklı indirim kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bu işlem için mutlaka bir ofise başvurmalısınız. Tabii bu benim naçizane fikrim karar sizin.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Akan Belen

Şöyle bir sıkıntım var.Geçen sene ttnet müşteri hizmetlerinden aranıp kampanya dahilinde 2 ay ücretsiz 10 ay indirim kampanyasına dahil edildim.Açıkçası şimdiye kadar kampanya detaylarına bakmamıştım hiç.Son faturalarım yüksek gelmeye başlayınca merak ettim ve kontrol ettim.Bu kontrat 2 yıllıkmış meğer.Açıkçası ben sadece 1 yıl olarak biliyordum ki 2 yıl olsa zaten kabul etmezdim böyle bir durumu.Normalde 08.10.2013 tarihinde indirim hakkım bitmiş ve şu an 67  tl gibi bir rakamdan fatura geliyor.Ben aslında iptal ettirmek istiyorum ttnet aboneliğini.Bu konuda ne yapabilirim bilen gören varmı acaba

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Taahhüt var ise iptal cezası uygularlar abi. Kısaca mümkün değil gibi görünüyor ama müşteri hizmetleri ara,tweet falan at belki indirimli başka bir kampanyaya dahil ederler. 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Taahhüt var ise iptal cezası uygularlar abi. Kısaca mümkün değil gibi görünüyor ama müşteri hizmetleri ara,tweet falan at belki indirimli başka bir kampanyaya dahil ederler. 

Evet muhtemelen öyle bir durum oluşur.Müşteri hizmetlerini arayacağım zaten belki indirim alırım :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Evet muhtemelen öyle bir durum oluşur.Müşteri hizmetlerini arayacağım zaten belki indirim alırım :D

Çok pişman oldum, bir daha sizi tercih etmeyeceğim,piyasanın en pahalı interneti sizde falan diye  ver coşkuyu :D

Yorum bağlantısı

Sabit telefon aboneliğimi ve dolayısıyla internet aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum, en uygun tarih nedir?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sabit telefon aboneliğimi ve dolayısıyla internet aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum, en uygun tarih nedir?

Yaz aylarında kampanyalar biraz daha artıyor abi. Sabit telefonu iptal ederek yalın internete geçebilirsin. Operatör kampanyalarına göre 10-15 lira aralığında sabit ücret ilave ediyorlar mevcut aboneliğe.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Toplamda 100 tl ödüyorum neredeyse.Ev telefonu ile birlikte saçmalık resmen.Ciddi olarak çok pahalı tt net.Gider evde d smart var zaten ona geçeceğim net olarak da.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Toplamda 100 tl ödüyorum neredeyse.Ev telefonu ile birlikte saçmalık resmen.Ciddi olarak çok pahalı tt net.Gider evde d smart var zaten ona geçeceğim net olarak da.

Ev telefonunu kullanmıyorsan yalın neti tercih et abi. Zaten ev telefonlarının bir avantajı kalmadı. Hele ki eşinde çalışıyorsa. 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ev telefonunu kullanmıyorsan yalın neti tercih et abi. Zaten ev telefonlarının bir avantajı kalmadı. Hele ki eşinde çalışıyorsa. 

Sadece boşuna para ödüyorum.Yalın internette pahalı sanırım bir ara bakmıştım pek anlamı kalmıyor gibiydi ama bakacağım bugün netten yine

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sadece boşuna para ödüyorum.Yalın internette pahalı sanırım bir ara bakmıştım pek anlamı kalmıyor gibiydi ama bakacağım bugün netten yine

D smart'da uygun abi tarifene 10 lira ekleniyor o kadar. Tabi bunun için önce d smartnete geçmen lazım :D 

Yorum bağlantısı

Yaz aylarında kampanyalar biraz daha artıyor abi. Sabit telefonu iptal ederek yalın internete geçebilirsin. Operatör kampanyalarına göre 10-15 lira aralığında sabit ücret ilave ediyorlar mevcut aboneliğe.

Ben uydunet'e geçeceğim ama onu da Temmuz gibi filan düşünüyorum. TTNET aboneliklerimi iptal konusunda kararlıyım. Esas öğrenmek istediğim bunların hesap kesim tarihi gibi, fatura kesim tarihleri var mıdır ve hangi tarihtir? Yani ters bir tarihte ayrılıp da boşuna bir aylık sabit ücret edemeyim istiyorum.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ben uydunet'e geçeceğim ama onu da Temmuz gibi filan düşünüyorum. TTNET aboneliklerimi iptal konusunda kararlıyım. Esas öğrenmek istediğim bunların hesap kesim tarihi gibi, fatura kesim tarihleri var mıdır ve hangi tarihtir? Yani ters bir tarihte ayrılıp da boşuna bir aylık sabit ücret edemeyim istiyorum.

Faturanda yazıyordur abi hesap kesim tarihi. Hesap kesimden 2-3 gün önce kapattırırsan sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

D smart'da uygun abi tarifene 10 lira ekleniyor o kadar. Tabi bunun için önce d smartnete geçmen lazım :D 

Zaten d-smart kullanıyorum tahir ben.Formula1 dsmarta geçinde digiturk iptal ettirip dsmart kullanmaya başladım.Aslında uydunet de var apartmanda ama formula1 seyretmek için dsmart şart.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Zaten d-smart kullanıyorum tahir ben.Formula1 dsmarta geçinde digiturk iptal ettirip dsmart kullanmaya başladım.Aslında uydunet de var apartmanda ama formula1 seyretmek için dsmart şart.

İnternet için demiştim abi. D smartnet olarak geçiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yalın internet 67 tl ayrıca sabit 15 tl daha alıyor ne anlamı var ki.Yine telefon parası gibi para alıyor sonuçta.İşi bulmuşlar valla :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Senin öyle tabi :D :D Benim 25 lira sınırsız 8 mbit+10 lira yalın net :) 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Yalın internet 67 tl ayrıca sabit 15 tl daha alıyor ne anlamı var ki.Yine telefon parası gibi para alıyor sonuçta.İşi bulmuşlar valla :D

Ben fiber sınırsız internet + d samar hd full paket'e 90 tl ödüyorum aylık.

Yalın internet bu arada.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben fiber sınırsız internet + d samar hd full paket'e 90 tl ödüyorum aylık.

Yalın internet bu arada.

ttnet değil mi.

Az önce ttnet ile görüştüm.Ekim ayında bitiyormuş kontratım.350 tl ödeme yapmam gerekirmiş iptal edersem.Başka bir indirimden de yararlandırmıyorlar.Paşa paşa ödeyeceksin diyorlar yani :( Biter bitmez süre iptal edeceğim artık o zamana kadar yapacak bişi yok anlaşılan.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

ttnet değil mi.

Yok d smart ikisi bir arada gibi bir tarifesi var. Telekom değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ttnet taahutumuz bitti. Superonline+digiturk e geçtik. 8mbit sınırsız (çalışmalar bitince fark almadan fiber olacak)

Digiturk başlangıç paketi +2 keyif paketi secme hakkı var.

Toplam 63 tl çift port modem dahil.

Digiturk IQ plus kutu geliyor hem hd hem kayıt özelliği var hem de internet baglanildiginda eski program izleme, facebook twitter youtube uygulamalari mevcut. Suan en hesaplı kampanya bu görünüyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ttnet ev telefonu+sınırsız fiber deyim, konuşmazsam ev telefonuna fatura yok, adsl sınırsız ve 20 mbit, 52 tl. cik :)

Not: yerim dijitürkü işim olmaz :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...