İçeriğe Yönlendir

Güncel Turktelekom - Ttnet Kampanyaları

Fatma Kurt

Recommended Posts

Ben burada bir tehdit sezinliyorum, Mehmet Ağbi neredesin, bak baskı kuruluyor :(:p

Numaraları bana özelden at bakayım bi ne yapmışız :D

Yok yenge ne tehditi olurmu öyle şey  :spiteful: Zaten funda'da gelemiyecek ( pardon gelicek  :heat: )

Hemen ÖM yazıyorum

Hakanlar.. çıkın konudan  :bambam2:

Abi mağdurum  :elveda:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Şu ev telefonu olayını bende yapayım bari.Boşuna para ödeyip duruyorum hiç konuşmadan.

Bir ara telefonsuz net verilmesi gibi bir durum vardı o ne oldu acaba :)

Yanlız yenge kısa sürede üyeliğini sildirebilir gibi geliyor bana :D

Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Şu ev telefonu olayını bende yapayım bari.Boşuna para ödeyip duruyorum hiç konuşmadan.

Bir ara telefonsuz net verilmesi gibi bir durum vardı o ne oldu acaba :)

Yanlız yenge kısa sürede üyeliğini sildirebilir gibi geliyor bana :D

Telefonsuz internet dediğimiz Yalın internet uzun zamandır var :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ttnetten 260 tl lik vitamin kazığı yedikten sonra geçtiğimiz superonlineden çok memnunuz. Telefon halen Türk Telekom. Tarife standartti simdi ev avantaj olmus kendiliginden.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Nereden başlasam ki :) Bahsettiğiniz kampanya farklı 1 yıl taahhütlü 6 ay %45 indirim kampanyası, Benim bahsettiğim indirimi ise 9 ay sürüyor :) İkisi de bir yıl taahhütlü.

EvAvantaj tarifeleri elbette gün içinde görüşmeleri olanlar için daha avantajlı, Geleneksel hatlarda gün içi görüşmeleriniz mevcut tarifenizin paket dakika ücreti üzerinden gelir.

Anladım..Peki şimdi cep telefonları ile akşam 7 de sabah 7 ye akdar 1000 dakika bedava konuşmak için arayın diyor adamın birisi :) Onu anlamadım tüm paketler şehir içi ve şehirdışı aramalara belli saatlerde bedava.. hatta benim faydalandığım kampanyada da 600 dakika demişlerdi yanılmıyorsam cep telefonları için bedava süresini.. şimdi klasik hatlar cep telefonlarını bedava arayamıyorlar mı? 

Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Anladım..Peki şimdi cep telefonları ile akşam 7 de sabah 7 ye akdar 1000 dakika bedava konuşmak için arayın diyor adamın birisi :) Onu anlamadım tüm paketler şehir içi ve şehirdışı aramalara belli saatlerde bedava.. hatta benim faydalandığım kampanyada da 600 dakika demişlerdi yanılmıyorsam cep telefonları için bedava süresini.. şimdi klasik hatlar cep telefonlarını bedava arayamıyorlar mı? 

Akşam 7 sabah 7 1000 dk GSM kampanyası vardı bütün hatlara otomatik tanımlanmıştı bitti. Şimdi bu kampanya müşteri talebine göre ilk 500bin abonemizin faydalanabileceği şekilde düzenlenmiştir. Geleneksel yada evavantaj tarifesi ayrımı yapılmaksızın tüm abonelerimiz bu kampanyadan faydalanabilir. Tarifenizi bilmediğim için paket dakikalarınızla ilgili yorum yapamıyorum :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çok teşekkürler...  :flowers:

Benim derdime de derman olunabilir mi ki acep? Hoş "iyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş" derler ;)

Evdeki sabit hattı kullanmadığımız halde (hatta son tadilattan beri cihaz bile takılı değil :D ) her ay sabit ücret ediyoruz. 

Bİr kaç defa TTNet ile görüştüm. Bir türlü karar veremediler neyi nasıl yapacağımıza. 

Ben diyorum ki, hattmı "konuştukça öde"ye çevirin, yalın internet yapın. Sadece data hattım açık kalsın.

Kimi der ki, yeni abonelik gerekiyor. Kimi der ki Müşteri Hizmetleri'nden yaptıracaksınız. Müşteri Hizmetleri de ki TTNet ofisine gitmelisiniz?

Nedir bunun doğrusu ve kolayı ? Derdime bir çare :D

Telefonla birlikte Süperonline full paket

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Fatma Hanım, buraya gelmeniz iyi oldu, hiç olmazsa Hakan'ı bu konuda rahat bırakır, derdimizi ilk ağızdan anlatırız. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Evde sabit hattım var, önceden de "lokum internet" abonesiydim, bildiğiniz gibi lokum yargı kararıyla durduruldu ve ben yeniden bir internet edinme girişiminde bulunmadım. Modemimiz de bize hatıra kaldı. Önümüzdeki günlerde izne ayrılacağım ve evde internet lazım olacak. Lokuma benzeyen "günlük internet" diye bir tarifeden bahsediliyor. Evde interneti sürekli açık tutmak istemiyorum, bu nedenle Günlük internet veya onun gibi esnek kullanım imkanı sağlayacak başka bir abonelik sistemi var mıdır? Sizin tavsiyeniz ne olur?

Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Fatma Hanım, buraya gelmeniz iyi oldu, hiç olmazsa Hakan'ı bu konuda rahat bırakır, derdimizi ilk ağızdan anlatırız. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Evde sabit hattım var, önceden de "lokum internet" abonesiydim, bildiğiniz gibi lokum yargı kararıyla durduruldu ve ben yeniden bir internet edinme girişiminde bulunmadım. Modemimiz de bize hatıra kaldı. Önümüzdeki günlerde izne ayrılacağım ve evde internet lazım olacak. Lokuma benzeyen "günlük internet" diye bir tarifeden bahsediliyor. Evde interneti sürekli açık tutmak istemiyorum, bu nedenle Günlük internet veya onun gibi esnek kullanım imkanı sağlayacak başka bir abonelik sistemi var mıdır? Sizin tavsiyeniz ne olur?

Mükremin Bey ilk önce şunu belirteyim o modemden 60 TL'lik bir hatıra kalır size teslimatı yapmazsanız :) İşte size çok uygun olacak tarifemiz Hazırnet :)

hazirnet_ucretlendirme.jpg

Günlük kullanımınız için 2,5 TL ödersiniz, modem aboneliğiniz devam ettiği sürece sizde kalır ve bağlantı ücreti yansımaz. Ancak bu kampanyadan yararlanabilmeniz için Lokum internetinizi iptal etmeniz ve modemi teslim etmeniz gerekecek. 

Yorum bağlantısı

Mükremin Bey ilk önce şunu belirteyim o modemden 60 TL'lik bir hatıra kalır size teslimatı yapmazsanız :) İşte size çok uygun olacak tarifemiz Hazırnet :)

Günlük kullanımınız için 2,5 TL ödersiniz, modem aboneliğiniz devam ettiği sürece sizde kalır ve bağlantı ücreti yansımaz. Ancak bu kampanyadan yararlanabilmeniz için Lokum internetinizi iptal etmeniz ve modemi teslim etmeniz gerekecek. 

Fatma Hanım şu işi hafta sonuna kadar bitirmek istiyorum.Modemi teslim etmek ve lokum'u iptal etmek için nereye başvuruyorum ve modem dışında yanımda neler götüreceğim? Hazırnet'e başvurmam için neler gerekiyor, iki işlemi de aynı yerde bitirebiliyor muyum?

Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Fatma Hanım şu işi hafta sonuna kadar bitirmek istiyorum.Modemi teslim etmek ve lokum'u iptal etmek için nereye başvuruyorum ve modem dışında yanımda neler götüreceğim? Hazırnet'e başvurmam için neler gerekiyor, iki işlemi de aynı yerde bitirebiliyor muyum?

Şöyle açıklayayım elinizdeki modemle en yakın ofise başvuruda bulunmanız gerekiyor. Önce iptale gidip lokumu iptal ettirin yaklaşık 2 gün sürecektir. Sonrada yeni başvuru için gideceksiniz.

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Benim sorum yalın internetle ilgili bu hizmet için altyapı gerekli midir? Bulunduğum ilçede başvuru sonrası internet, telefon bağlayan bir adam var ve yalın internetin burda olmadığını söylüyor.

Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Benim sorum yalın internetle ilgili bu hizmet için altyapı gerekli midir? Bulunduğum ilçede başvuru sonrası internet, telefon bağlayan bir adam var ve yalın internetin burda olmadığını söylüyor.

Yalın internet hizmetini telefonunuzun altyapısı üzerinden alıyorsunuz yani telefonun ulaştığı yere yalın internette ulaşır. Ofislerden başvuru yapın.

Forum üyeleri yararına olan eylemlerde, yardımda bulunan üyeye özel haklar tanınmasını isteyenler el kaldırsın :elkaldırmasimileyiyokmulem:

Kendimi cidden forumun Telekom kanalındaki müşteri ilişkilerine atanmışım gibi hissetmeye başladım sanırım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kendimi cidden forumun Telekom kanalındaki müşteri ilişkilerine atanmışım gibi hissetmeye başladım sanırım :D

Görüşmeler kaydedilmektedir uyarısını yapmayı unutmuşuz :D

Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Görüşmeler kaydedilmektedir uyarısını yapmayı unutmuşuz :D

Pardon amirim tekrarı olmayacak. :p:D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yalın internet denilen olay.Yani telefonsuz sadece internet kullanımında bir sıkıntı çıkıyormu acaba.Birkaç kişiden bağlantı osrunları olduğunu falan duymuştum ama.Yoksa sadece şehir efsanesi mi bunlar.

:biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Turk-Telekom-ile-Aksamlari-Bedava-Konusma-Sansi-Devam-Ediyor

Burada diyor ki... 

Akşam 7 sabah 7 1000 dakika GSM kampanyasına katılmak için 

Kampanyaya 0800 366 66 66 ücretsiz numara üzerinden veya Türk Telekom, Ofis, Bayi ve Çağrı Merkezleri üzerinden başvuru yapılabilir.

0800'ü aradım.. 

Katılımınız sağlanmıştır dedi.. 

Bayan Kurt sana danışmadan bir iş yaptım ama doğru mu yaptım bilmiyorum :)

Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Yalın internet denilen olay.Yani telefonsuz sadece internet kullanımında bir sıkıntı çıkıyormu acaba.Birkaç kişiden bağlantı osrunları olduğunu falan duymuştum ama.Yoksa sadece şehir efsanesi mi bunlar.

:biggrin:

Şimdi ne desem ki :D İlk çıktığında bazı sıkıntılar yaşıyorduk, ancak şimdi problemi yok. Ama bana sorarsanız karlı mı diye ben telefonlu interneti tercih edin derim. Neden mi, hemen açıklayayım

Yalın internet ücreti : 63 TL

Telefon Ücreti 17,33 TL

İnternet Ücreti 44 TL 

Limitsiz paket üzerinden baz aldım fiyatları, bilmem anlatabildim mi :)

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Turk-Telekom-ile-Aksamlari-Bedava-Konusma-Sansi-Devam-Ediyor

Burada diyor ki... 

Akşam 7 sabah 7 1000 dakika GSM kampanyasına katılmak için 

Kampanyaya 0800 366 66 66 ücretsiz numara üzerinden veya Türk Telekom, Ofis, Bayi ve Çağrı Merkezleri üzerinden başvuru yapılabilir.

0800'ü aradım.. 

Katılımınız sağlanmıştır dedi.. 

Bayan Kurt sana danışmadan bir iş yaptım ama doğru mu yaptım bilmiyorum  :)

Kendimi ihanete uğramış gibi hissediyorum.  :nea:

Şaka bir yana iyi yapmışsın Mehmet ağbi güzel kampanya :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

:D Ttnet işini biliyor valla.Mantık bunun neresinde çözemedim ben.O zaman en mantıklısı telefon tarifesini değiştirmek olacak.

Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Şöyle düşünelim kullandığınız bütün operatörlerde zaten altyapı hizmetini bizden kiralayarak size hizmet veriyor. Santraller Türktelekom'un :) İkinci el kullanmaktansa ben sıfırı tercih ederim, ilk edlen almak her anlamda karlıdır :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Korktuğum buydu yaa..   :blush:  

Ancak hanım, güzel kampanyaymış arasana diyince, elim ayağım dolaştı. ne yaptığımı bilemeden aramışım...  :flowers:

Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Korktuğum buydu yaa..   :blush:  

Ancak hanım, güzel kampanyaymış arasana diyince, elim ayağım dolaştı. ne yaptığımı bilemeden aramışım...  :flowers:

Bak bu affettirmeye yetti :) Hanımların sözü dinlenmeli dimi ya :p

Yorum bağlantısı

Şaka bir yana iyi yapmışsın Mehmet ağbi güzel kampanya :D

Bende bu ihanete dahil oldum  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...