İçeriğe Yönlendir

Güncel Turktelekom - Ttnet Kampanyaları

Fatma Kurt

Recommended Posts

Tahir İlter

Ev telinde hangi tarife o öyle.Sabit ücret yok mu hiç

En düşük tarife 17,50(sabit) lira abi. 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

En düşük tarife 17,50(sabit) lira abi. 

Konuşmazsam ev teline fatura yok diyorda o bakımdan :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

http://www.adslteknikservis.com/fiber_internet_kampanyasi.html

FİBERNET Limitsiz (20 Mbps’ye kadar) 

Tivibu Ev Maxi Paket 

TTNET Alo (Konuştukça Öde) 

Ohh ne rahat :)

Yalnız 49 değil, aldatmaca var, telefon+internet 52 tl. tivibuda istersen fiyat artıyor, uyanık ttnet  :angry:

Kampanya bitmiş olabilir bu arada...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

http://www.adslteknikservis.com/fiber_internet_kampanyasi.html

FİBERNET Limitsiz (20 Mbps’ye kadar) 

Tivibu Ev Maxi Paket 

TTNET Alo (Konuştukça Öde) 

Ohh ne rahat :)

Yalnız 49 değil, aldatmaca var, telefon+internet 52 tl. tivibuda istersen fiyat artıyor, uyanık ttnet  :angry:

Kampanya bitmiş olabilir bu arada...

TTNET Alo paket ücretlerine ek olarak TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti (vergiler dahil TL15) alınır.

Diyor vatandaş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben mecbur nete devam edeceğim ama.Şu telefon olayınca sabit ücreti olmadan sadece konuştukça ödeyeceğim bir tarife yok mu 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

TTNET Alo paket ücretlerine ek olarak TTNET Alo Aylık Erişim Ücreti (vergiler dahil TL15) alınır.

Diyor vatandaş :)

Küçük yazılarıda oku  : :D 1 sene sonra yeni birşeyler buluruz artık :)

12 ay boyunca, Fibernet Paketleri için 28 TL ve Hipernet Paketleri için 15 TL olan aylık yalın erişim ücreti ve  aylık TTNET Alo sabit ücreti (15 TL) kampanya kapsamında alınmayacaktır.

Ben mecbur nete devam edeceğim ama.Şu telefon olayınca sabit ücreti olmadan sadece konuştukça ödeyeceğim bir tarife yok mu 

Varrr :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

ben göremiyorum hepsinde sabit bir ücret var illaki

+1

Neyse zaten TırtTırtNetle işim olmaz ya :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

52 tl oduyordum ben de ttnet e taahut bitince 62 liraya çıkardılar 8mbit sınırsız baska da hic bisey yok hem süperonline kalitesi hem de yanında dijiturk var gayet mantikliydi aldık memnunuz :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kimse uydunet almamış mı?

Isparta'da uydunet vardı da, biz mi almadık ?  :crazy:  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Ben uydu net kullandım 2 yıl boyunca.Sınırsız 1mb internet+teledünya için 43 tl ödüyordum.Çok memnun olduğumu söyleyemem.Bu yüzden biter bitmez dsmarta geçtim.8mb sınırsız internet+ful hd kanallar+sinema kanalları+dsmart spor kanalı olmak üzere 73 tl ödüyorum ve gayette memnunum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kilit nokta burada,

25 Mbps, 75 GB AKK, 100 dk Telefon ve Sinema TV Paketi 49 lira Superonline Fiber.

Zaten varsa 1. kablo net 2. süperonline 3. ttnet

olsa ben kabloya olmadı süperonline a geçeceğim amabölgemde yok ne yazıkki :)

ttnet in avantajlı bir kampanyasını duyamayacaz malesef. Hep zarar ziyan.

Hepsi para tuzağı ne yazıkki, neyse bana esas sınırsız ve hızlı internet lazım, burada sadece ttnet fiber var (aslında vdsl2, yalandan fiber diyorlar, kutudan eve cat5 le yada fiberle yollada görelim, ahh süperonline ahhh) o yüzden 70-80 lira vereceğime hiç değilse telefona para vermeden ve 1 yıl boyunca 52 liraya 20 mbit sınırsız netim var, zaten tv falan herşeyide netten izliyorum, smart tv yede ip kanalları yükleyince iş tamam, gerek yok digiturk e dsamar ta falan :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bana tivibu dahil dediler vs aldık 67 tl ödüyorum o yüzden.

evet nette 3 ü biden 49 yazıyor, gidiyorsun sözleşme yapmaya internet+telefon 52 kaat diyorlar, e hani 3 ü birden 49 du diyorsun, zam  geldi şu bu... bende tivibu yu almadım, zaten gerekte yok, ip kanallar var, net sınırsız olsun yeter.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Misafir
(düzenlendi)

Uydunet iyi de bir de 210 TLye hd recevier almanız gerekiyor. . Aksi halde hd yayınları hd izleyemiyorsunuz.

Bu gün ttnet aboneliğimin iptali nedeniyle aradılar, yeni bir tarifeden söz ettiler.

Telefon sabit ücreti kalkıyor (veya tek bir faturada birleşiyor) 8 mbite kadar, 50 gb akn. sınırsız internet toplam 39 TL. Telefonu da kullanmaya devam ediyorsunuz ve dakikası 10 kr.dan ücretlendiriliyor. 

Fatma Hanım'a detayları sordum. Bakalım, onun yorumunu bekliyoruz.

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Levent Eksen

Kaç yıldır ttnet abonesiyim, onlarca firma aradı.. Taahhütünüz 23 Nisan 2014'te bitiyor, biz yenileyelim, şu hediye bu hediye falan, nerdeyse yalvarıyorlar telefonda.. Tabi taahhütü alana kadar bu taklalar sevecenlikler, biliyoruz.. :)

Bir tek ttnet aramadı.. :) 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Fatma Kurt
(düzenlendi)

MobilIsyerim490x340.jpg?mw=300

Tarife Bilgisi

Maksimum internet en iyi fiyata Mobil İşyerim tarifesinde! Üstelik internet limitinde duruyor, size sürpriz fatura yaşatmıyor! Türk Telekom ve TTNET müşterileri mobil tarifesindeki interneti 2'ye katlıyor!

Ücretlendirme

ekran_alintisi.png

tarihinde Fatma Kurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Arkadaşlar şu an en uygun kampanya hangisinde babamlarin eve bağlatacagim ev telefonu var fiber yok buralarda normal adsl olacak

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Tayinim sebebiyle yaklaşık 1 sene gibi kalan uydunet aboneliğimi devretmek istiyorum.Ankara'da bulunan arkadaşlar benimle irtibata geçebilir.Mevcut tarifem Teledünya Temel paket+Uydunet 10 mbps  fatura 39 tl

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük

Ttnet ten uzak durun tivibu ve sinirsiz internet 49 tl dediler taahhutlu, gectik tivibu altyapisi yok dendi, cekmedi, geldiler gittiler tamam dediler yine cekmedi, teknik servis yazi verdi altyapi desteklemiyor diye, aradim tivibu iptal edin dedim, olmaz dediler paket oldugundan iptal olmaz dediler, son 6 aydir da 85 tl fatura yolluyorlar

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
M.Fatih Yüce

Kablolu yayını olanlar uydunetteki kampanyayı kaçırmasınlar. En sorunsuz en iyi şartlar bunda...5-6 senedir kullanıyorum çok sorun çıkmıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...