İçeriğe Yönlendir

Güncel Turktelekom - Ttnet Kampanyaları

Fatma Kurt

Recommended Posts

Akan Belen

Cihazı geçtim de bu limitsizlerde ki fiyat farkları nedir yahu.Bende 60 gibi bir rakam ödüyorum sanırım :D Son faturaya bakmam lazım :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Şimdi baktım normal de 59 tl diyor.Paket indirimi 19 tl.İnternet için ödenen rakam 39.90 tl :D + bende cihaz var elbette.

Bu arada cihaz kampanyasına katılmak için herhangi cihaz veren bir ttnet bayisine gidiyorsunuz durumu anlatıyorsunuz.Direk sistemden bakıp işlemleri yapıp cihazınızı teslim ediyorlar

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Şu an ev için en ucuz tarife hangisidir arkadaşlar.Ev telefonunu çok çok az kullanıyorum ben.Şu an ev avantaj 100 tarifesindeyim ve 23 tl gibi görünen paket 30 tl oluyor vergi falan ile.Boşuna ödediğim bir rakam bu.

Yorum bağlantısı
İhsan Yargıcı

eve interneti ilk defa çekeceğim. evde telefon yok ve çektirmek istemiyorum. teledünya yı tavsiye ettiler ancak bulunduğum sitede alt yapısı mevcut değil. vınn jett vodem üstünden bağlanmayı önerirmisiniz. yalın internette paket artı 15 tl gibi bir rakam söz konusu . yani ayda 20-30 tl arası bir bütçe ile max 4 GB bağlanmak legal olarak mümkün değil mi ?  

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Az önce aradılar.1 yıl boyunca ücretsiz yangın,sel,hırsızlık,deprem vs.için ücretsiz sigorta sundular.Sadece hattın açık olması yeterli oluyormuş.Tarife ile falan alakası yokmuş.Allianz imiş(emmi) iyi dedim yapın gitsin.Bilmem iyi mi oldu kötü mü.Zaten telefon hattı açık nasıl olsa diye düşündüm ama  :unsure2:

Yapılan poliçe cüzi bir poliçe ama sonuçta ücretsiz.. Hayırlı olsun.. doğru yapmışsın.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yapılan poliçe cüzi bir poliçe ama sonuçta ücretsiz.. Hayırlı olsun.. doğru yapmışsın.. 

10.000 tl imiş abi.Allah göstermesin ama yinede iş görür 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Yani ayda 40 lira ödemeye devam ederek alabilecekmiyiz cihazı ?

Yok öyle bir şey, ne kadar ekmek o kadar köfte diye bir deyim vardır :) Limitsiz internet için yararlandığınız kampanya doğrultusunda fiyat değişir, ama Tab 3 gibi bir cihaz hediye edilmez. 

Şu an ev için en ucuz tarife hangisidir arkadaşlar.Ev telefonunu çok çok az kullanıyorum ben.Şu an ev avantaj 100 tarifesindeyim ve 23 tl gibi görünen paket 30 tl oluyor vergi falan ile.Boşuna ödediğim bir rakam bu.

Abonelik yaşınıza göre yararlanabileceğiniz tarifeler değişir, ezbere konuşmak yanlış olacaktır.  Vergiler dahil 30 TL olmaz, çünkü vergiler dahil toplam ücreti 22.90 zaten.

eve interneti ilk defa çekeceğim. evde telefon yok ve çektirmek istemiyorum. teledünya yı tavsiye ettiler ancak bulunduğum sitede alt yapısı mevcut değil. vınn jett vodem üstünden bağlanmayı önerirmisiniz. yalın internette paket artı 15 tl gibi bir rakam söz konusu . yani ayda 20-30 tl arası bir bütçe ile max 4 GB bağlanmak legal olarak mümkün değil mi ?  

İhsan Bey çok daha avantajlı kampanyalar var, ancak tahmini konuşmalar yapmak istemiyorum. Öncelikle alt yapınızın kontrol edilmesi ve alabileceğiniz hızın bulunması gerekiyor. Mobil modeme gelince aldığınız ve gönderdiğiniz veriler data olarak yazılır. Eğer kullanımınız çok fazla değilse yeterli olacaktır.

Yorum bağlantısı
İhsan Yargıcı

oturduğum mevki sanıyorum fiberi destekliyor 3 lü avantaj paketinde 6 GB +tel+tivibu +cihaz kampanyasındaki notebook u 

almayı düşünüyorum . ancak iki sorum olacak

1- tivibu da kullanılan data kotodan düşüyormu ?(düşüyorsa tvye almamak lazım yada limitsize süpriz olmasın diye)

2- 24 ay taahüt verebilir miyim ?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatma Kurt

1- TivibuEv kesinlikle kotanızı etkilemez.

2- Maalesef yararlanmak istediğini kampanya 12 ay taahhütlü.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Zafer Ayvacı

TTNET ve Türk Telekom Samsung Tab3 7" tablet dağıtıyor.

Üç ayrı şekilde tableti alabiliyorsunuz, şöyle ki;

1- TTNET abonesisiniz ve her hangi bir taahhüdünüz yok, bu durumda 63TL'lik Net limitsiz (8Mbps'e kadar limitsiz) pakete veya 39 TL'lik NET6 (6 GB limitli) pakete 2 yıl taahhüt veriyorsunuz ve tableti ücretsiz alıyorsunuz. Hipernet paketleri dahil ancak Ultranet paketleri kampanyaya dahil değil. Ben 16Mbps'e kadar Ultranet kullanıyordum, tüm şartarım tutmasına rağmen bu pakete tablet veremedikleri için VDSL tabanlı 20Mbps Hipernet pakete geçtim. Net limitsiz 63 TL, Hipernet 69 TL. Download hızım çok acayip, saniyede 3,09 Mb 'a kadar indirme hızı gördüm.

2- TTNET abonesisiniz ancak halen devam eden bir taahhüdünüz varsa, faturanıza ek 24 ay 18 TL karşılığında yine tableti satın alabiliyorsunuz. 432 TL'ye geliyor ki, bence pek anlamı yok. Ben TTNET'ten 36 ay taksitle laptop almıştım bitirene kadar canım çıktı :p İnsan bir yerden sonra her ay şişmiş fatura görmekten sıkılıyor. Öde öde bitmiyor gibi :)

3- TTNET internet tarifenizden memnunsanız, değiştirmek istemiyorsanız veya şartlarınız tutmuyorsa, özellikle de ev telefonunu kullanıyorsanız, Türk Telekom üzerinden de tableti alabiliyorsunuz. TT üzerinden almak için ise en az 33 TL'lik bir pakete geçiş yapmanız gerekiyor. Bu 33 TL'lik pakette her yöne 1000 dakikanız oluyor. Bu 33 TL üzerine 24 ay boyunca aylık +2 TL fark vererek tableti alabiliyorsunuz. Aylık toplam 35 TL fatura ödüyorsunuz.

Bence özellikle taahhütsüz TTNET kullanıcıları ve ev telefonunu aktif kullananlar için güzel bir imkan.

İlgilenenlere duyuralım.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-Internetle-Samsung-Tablet-Kampanyasi.aspx

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Samsung-Tab3-Tablet-Kampanyasi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Üçü de uymadı bana :)  Düşük fatura daha keyifli.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim sabit ücretim 14 lira galiba. Tarifemi bilmiyorum. Danışmanım ayarlıyor. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Telefonun sabit ücreti pat diye bu ay 28 liraya yükselmiş. Biz tarşfe değişikliği felan da istememiştik ama sanırım ev avantaj 200 diye birşeye geçirmişler. Superonline'a geçmeyi düşünüyoruz telefondada. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

TTNET ve Türk Telekom Samsung Tab3 7" tablet dağıtıyor.

Üç ayrı şekilde tableti alabiliyorsunuz, şöyle ki;

1- TTNET abonesisiniz ve her hangi bir taahhüdünüz yok, bu durumda 63TL'lik Net limitsiz (8Mbps'e kadar limitsiz) pakete veya 39 TL'lik NET6 (6 GB limitli) pakete 2 yıl taahhüt veriyorsunuz ve tableti ücretsiz alıyorsunuz. Hipernet paketleri dahil ancak Ultranet paketleri kampanyaya dahil değil. Ben 16Mbps'e kadar Ultranet kullanıyordum, tüm şartarım tutmasına rağmen bu pakete tablet veremedikleri için VDSL tabanlı 20Mbps Hipernet pakete geçtim. Net limitsiz 63 TL, Hipernet 69 TL. Download hızım çok acayip, saniyede 3,09 Mb 'a kadar indirme hızı gördüm.

2- TTNET abonesisiniz ancak halen devam eden bir taahhüdünüz varsa, faturanıza ek 24 ay 18 TL karşılığında yine tableti satın alabiliyorsunuz. 432 TL'ye geliyor ki, bence pek anlamı yok. Ben TTNET'ten 36 ay taksitle laptop almıştım bitirene kadar canım çıktı :p İnsan bir yerden sonra her ay şişmiş fatura görmekten sıkılıyor. Öde öde bitmiyor gibi :)

3- TTNET internet tarifenizden memnunsanız, değiştirmek istemiyorsanız veya şartlarınız tutmuyorsa, özellikle de ev telefonunu kullanıyorsanız, Türk Telekom üzerinden de tableti alabiliyorsunuz. TT üzerinden almak için ise en az 33 TL'lik bir pakete geçiş yapmanız gerekiyor. Bu 33 TL'lik pakette her yöne 1000 dakikanız oluyor. Bu 33 TL üzerine 24 ay boyunca aylık +2 TL fark vererek tableti alabiliyorsunuz. Aylık toplam 35 TL fatura ödüyorsunuz.

Bence özellikle taahhütsüz TTNET kullanıcıları ve ev telefonunu aktif kullananlar için güzel bir imkan.

İlgilenenlere duyuralım.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-Internetle-Samsung-Tablet-Kampanyasi.aspx

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Samsung-Tab3-Tablet-Kampanyasi

Ben TTNET net6 paketi kullanıyorum. 33 TL/ay.

Tablet almak için 2 yıl boyunca ayda 6 TL fazladan ödemek gerekiyor.

Netlimitsiz paketinde ekstra ödeme yok. 63 TL/ay

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben TTNET net6 paketi kullanıyorum. 33 TL/ay.

Tablet almak için 2 yıl boyunca ayda 6 TL fazladan ödemek gerekiyor.

Netlimitsiz paketinde ekstra ödeme yok. 63 TL/ay

Taahhütün olduğu içindir abi. Taahhütün yoksa hiç ücret ödemiyorsun. Taahhüt verip 33 TL.ye düşürmüşler fiyatı galiba. Normal fiyatı 39 TL çünkü.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Taahhütün olduğu içindir abi. Taahhütün yoksa hiç ücret ödemiyorsun. Taahhüt verip 33 TL.ye düşürmüşler fiyatı galiba. Normal fiyatı 39 TL çünkü.

Benim taahhütüm yok. Bedelsiz alabilmek için limitsiz paket olman gerekiyor.

net6 için aylık 6 lira fark ödemek lazım. İhtiyacı olanlar için yine de mantıklı.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ttnet sayfasında 39 TL çıkıyor abi. Yukarıda verdigim linkte secince görünüyor

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Ttnet sayfasında 39 TL çıkıyor abi. Yukarıda verdigim linkte secince görünüyor

Anlaşamadık bir türlü. :) Ben o paketi 33 liraya taahhütsüz kullanıyorum.

Normalde de fiyatı bu, yani 39 lirayı taahhüt verince 33'e indirmiyorlar.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hmmm.. sanki ttnet sitesinde normal paket fiyatı da 39 diye hatırlıyordum. Yanlışmış demek ki.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Hmmm.. sanki ttnet sitesinde normal paket fiyatı da 39 diye hatırlıyordum. Yanlışmış demek ki.

Zamanında 4 GB kotalı 29 TL idi, 30 yaptılar. O sıralarda ben de 6 GB kotalıya geçtim, 33 TL ödüyorum başından beri.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zamanında 4 GB kotalı 29 TL idi, 30 yaptılar. O sıralarda ben de 6 GB kotalıya geçtim, 33 TL ödüyorum başından beri.

Tableti almasan bile taahhüt neden yapmıyorsun abi? Hiç olmazsa 3-5 ay indirimli veya ücretsiz kullanırsın.

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Belki önceki sayfalarda vardır ama yine de yazayım.

12 ay taahhütlü, 8mbit hızlı, 50 Gb AKN lı, limitsiz, telefon dahil 49 TL ye anlaştık...

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Tableti almasan bile taahhüt neden yapmıyorsun abi? Hiç olmazsa 3-5 ay indirimli veya ücretsiz kullanırsın.

Ben neden taahhüt edeyim ki, hizmet veren onlar, onlar taahhüt versinler. :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Tableti ben aldım (Galaxy Tab 3), kesinlikle tavsiye etmiyorum. Boşu boşuna taahhüt vemreyin. O kadar ağır bir alet ki, kullanmak mümkün değil. Bildiğin 2-3 dk kullanımdan sonra iptal oluyor resmen. Yazık olur o alet için verilen taahhüte.

Yorumlarına biraz baktım da, sıkça donma sorunundan bahsedilmiş genel olarak memnuniyetsizlik var.

Biri android, biri samsung zaten ne olacaktı ki, al birini vur ötekine :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...