İçeriğe Yönlendir

Güncel Turktelekom - Ttnet Kampanyaları

Fatma Kurt

Recommended Posts

Fatma Kurt
Tivibu Ev 2 Ay Deneme Kampanyası
Kampanya kapsamında abonelerden taahhüt alınmayacaktır.
40 TL tutarındaki kurulum ücreti alınmayacaktır. 
Cihaz kullanım bedeli ödenmeyecektir. Cihazların mülkiyeti TTNET’e aittir. İptal halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. 
Kampanya süresince paket geçişi yapılabilecektir. Paket değişikliği yalnızca Çağrı Merkezi’nden yapılabilmektedir. 
2 aylık kampanya süresi sona erdiğinde, ilk abone olan paket içerikleri izlenecektir ve abonelik bu paket ile devam edecektir. 
Tivibu Ev 2 Ay Deneme Kampanyası SineMaxi Paket (HD)
19,90 TL / Ay
(İlk 2 Ay Ücretsiz)
-
Tivibu Ev 2 Ay Deneme Kampanyası SineMaxi Paket (SD)
19,90 TL / Ay
(İlk 2 Ay Ücretsiz)
-
Tivibu Ev 2 Ay Deneme Kampanyası Maxi Plus Paket (HD)
29,90 TL / Ay
(İlk 2 Ay Ücretsiz)
Tivibu Web Maxi Plus Paket Hediye + Tivibu Cep Hediye
Tivibu Ev 2 Ay Deneme Kampanyası Maxi Plus Paket (SD)
29,90 TL / Ay
(İlk 2 Ay Ücretsiz)
Tivibu Ev 2 Ay Deneme Kampanyası Full Paket (HD)
39,90 TL / Ay
(İlk 2 Ay Ücretsiz)
Tivibu Ev 2 Ay Deneme Kampanyası Full Paket (SD)
39,90 TL / Ay
(İlk 2 Ay Ücretsiz)

TTNET 3'lü Avantaj Kampanyası

TTNET 3’lü Avantaj kampanyası ile; 20 Mbps’ye kadar hızlı Limitsiz Fibernet veya Hipernet + TTNET Alo Konuştukça Öde veya Yalın İnternet paketi + Ücretsiz Tivibu Ev Maxi Paketi 12 ay boyunca aylık 49 TL’lik indirimli fiyatlarla sunulan kampanyamızdır.

Kampanyadan altyapı uygunluğu ve kurulum şartları çerçevesinde yararlanılmaktadır.
TTNET FİBERNET/HİPERNET internet tarifeleri, TTNET Alo (Konuştukça Öde) Paketi ve Tivibu Ev Maxi Paketi avantajlı fiyatlarla sunulmaktadır.
Kampanyadan 12 ay boyunca taahhüt vererek faydalanabilirsiniz. 

Kampanya kapsamında bağlantı ücreti 3 TL x 12 ay olmak üzere alınmaktadır. Tivibu Ev kurulumlarında kurulum ücreti 3,5 TL x 12 ay olarak alınmaktadır. TTNET Alo Bağlantı ücreti (peşin 14 TL): Sabit telefon hattı olmayan Abonelerin başvurularında bir defaya mahsus alınır; TTNET Alo Geçiş ücreti (peşin 10 TL): TürkTelekom Sabit telefon hattı olan Abonelerin başvurularında bir defaya mahsus alınır. TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve TTNET internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus peşin 8 TL (vergiler dahil) Yalın internet devre hazırlama ücreti faturaya yansıtılacaktır.  

Kampanya kapsamında 20, 35, 50 ve 100 Mbps'ye kadar hızlı internet hizmeti alabilirsiniz.  

12 aylık abonelik taahhütü sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz. 

Detaylı ücret bilgisine internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

%30 İndirimli EvAvantaj 100 Kampanyası

% 30 İndirimli EA 100 Kampanyası, 12 ay taahhüt veren abonelerin 9 ay boyunca Ev Avantaj 100 paketinden %30 indirimli olarak faydalanacakları ve ilave 100 dakika her yöne bedava 12 ay boyunca görüşebilecekleri kampanyadır.
Taahhütlü bir kampanyadır. 

Kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom ev telefonu (Gerçek) hattına sahip Geleneksel tarifelerdeki GERÇEK abonelerin Ev Avantaj 100 tarifesine geçiş yaparak 12 ay taahhüt vermesi gerekmektedir. 

Tüzel aboneler kampanyadan faydalanamaz. 

Paket Ücreti

İlk 9 ay %30 indirimli EA 100

16,03 TL

EA 100

22,9 TL

Mehmet Ağbi ben sözümü tuttum :)

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Ben 16 mbit ve AKK olmadan bir hat bulmak istiyorum ama bulamıyorum TTnetin sayfasında? Niçin? 

Aylık 2 adet 8 mbit ile kullanımım 1 tb civarında çünkü :)

Yorum bağlantısı

Tivibu ile ilgili internette bilen-bilmeyen çeşitli yorumlar yazmış. Ben en azından bu konuyla ilgili, tivibu kullanan biri olarak görüş bildireyim.

Benim 6 gb kotalı 8 mb e kadar internet tarifem var. Tivibu kullanımının kotayla ilgisi yok.

Hd kanal izlerken veya tivibu tamamen kapalıyken internet hızımda farkedilemeyecek kadar az bir hız farkı oluyor.

Canlı yayını dondurabilmek ve tekrar izleyebilmek büyük avantaj. Örneğin tv başından kalktığımda yayını donduruyorum. Daha sonra tekrar kaldığım yerden oynatıyorum. Reklam çıktığında canlı yayına döndüğümde daha az reklam seyretmiş oluyorum.

İçeriğinde belgeseller, filmler var. Oldukça doyurucu.

Kaçırdığınız bir programı daha sonradan izleyebiliyorunuz. Büyük avantaj.

Kullanıyorum memnunum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Teşekkür ederim Bayan Kurt.. güzel konu... 

Benim vekaletim sende... Neyi uygun görüyorsan, gerekeni yaparsın :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Aslında kampanya konusu ama ben çok dertliyim bir süredir ttnetten.

Yaklaşık 2 aydır netin sürekli kesilip geliyor evde.Kaç defa aradım sizi arayacaklar diyorlar arıyorlar net var mı var ee tamam o zaman sorun olursa yeniden ararsınız.Akşam bile en az 7-8 sefer gidip geliyor hat.Bir türlü kesin çözüm bulamadılar.Modem arızalı dediler onuda değiştirdim ama sorun devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Kampanyaların varsa geçerlilik tarihlerini belirtirseniz, ileri tarihte konuyu görenler yanılgıya düşmesinler.

Bilgilendirme için teşekkürker.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Yenge bizim hatların sözleşmesinin birisini geçen ankarada imzaladım,ama diğerinden ses çıkmadı hala ? 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Teşekkürler Bayan Kurt. Benim vekaletim Emmide. Bi zahmet internet faturalarımı Emminin hesabına kitl... ee pardon yaa. Özel Mesaj'la yazacaktım bunları :vroom:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Şu telefon tarifesine beni 2-3 ay önce aradılar %50 indirim var dediler..Bende uygun gördüm geçtim..Yani ev avantaj 100 olan şeyi %50 6 ay indirimli sonrasında 1 yıl taahhütlü kabul ettim.

Babamlarda 2 hat daha var..Bunları aynı şekilde geçireyim diye düşünürken onlar bizi aradılar bunu %20 indirim olarak söylediler.Bende %50 indirimli faydalandığımı söyledim..%50 çokmuş falan dediler :) Şimdi de bakıyorum %30 larda geziyor..

Bu ev avantaj100 gündüz telefon kullanan için iyi mi kötü mü ? Biz daha çok akşam 8 den sonra kullandığımız için zaten bedava durumuna denk geliyoruz.Acaba gündüzleri kullanan için avantaj sağlar mı ? Babamlara iki hat için ayrı ayrı 25 tl fatura geliyor en kötü...Klasik tarifede olmaları lazım..

Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Ben 16 mbit ve AKK olmadan bir hat bulmak istiyorum ama bulamıyorum TTnetin sayfasında? Niçin? 

Aylık 2 adet 8 mbit ile kullanımım 1 tb civarında çünkü :)

Adil kullanım noktası olmayan bir internetse istediğimiz 8Limitsiz paketine geçiş yapacağız. İnternette adil noktayı unutacağız :) 

Tamam ağbim sen merak etme, yapılabilcek güzel kampanyaları sana bilgi veririm ben :)

Aslında kampanya konusu ama ben çok dertliyim bir süredir ttnetten.

Yaklaşık 2 aydır netin sürekli kesilip geliyor evde.Kaç defa aradım sizi arayacaklar diyorlar arıyorlar net var mı var ee tamam o zaman sorun olursa yeniden ararsınız.Akşam bile en az 7-8 sefer gidip geliyor hat.Bir türlü kesin çözüm bulamadılar.Modem arızalı dediler onuda değiştirdim ama sorun devam ediyor.

Modemi değiştirdim diyorsunuz yeni mi aldınız? yoksa eski bir modemle mi değiştirdiniz. Ben modemlerin 2 yılda bir değişmesi kanaatindeyim. Çünkü eski verimleri kalmıyor. İkincisi hattınızda sık kesintiler yaşıyorsanız teknik bir arıza söz konusu olabilir. Ekip talep edin, apartmandaki kutuya kadar kontrol ederler, o kısımda sıkıntı yoksa sorun apartman yada evdeki altyapıda demektir. Bir elektirikçi çağırıp kontrol ettirin. 

Yeni üye olmam nedeniyle ikinci bir mesaj atamıyorum ve çoklu alıntıda 3ü geçemedim maalesef :) Zamanla sorularınızı yanıtlayacağım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Adil kullanım noktası olmayan bir internetse istediğimiz 8Limitsiz paketine geçiş yapacağız. İnternette adil noktayı unutacağız :) 

Ben zaten kullanıyorum 8 limitsizi, aynısının 16 sı var mı onu bulamadım :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Haydaa... Millet dert küpü :D

Tamam ağbim sen merak etme, yapılabilcek güzel kampanyaları sana bilgi veririm ben :)

Eylül aklımda ;)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Forum üyeleri yararına olan eylemlerde, yardımda bulunan üyeye özel haklar tanınmasını isteyenler el kaldırsın :elkaldırmasimileyiyokmulem:

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Çok teşekkürler...  :flowers:

Benim derdime de derman olunabilir mi ki acep? Hoş "iyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş" derler ;)

Evdeki sabit hattı kullanmadığımız halde (hatta son tadilattan beri cihaz bile takılı değil :D  her ay sabit ücret ediyoruz. 

Bİr kaç defa TTNet ile görüştüm. Bir türlü karar veremediler neyi nasıl yapacağımıza. 

Ben diyorum ki, hattmı "konuştukça öde"ye çevirin, yalın internet yapın. Sadece data hattım açık kalsın.

Kimi der ki, yeni abonelik gerekiyor. Kimi der ki Müşteri Hizmetleri'nden yaptıracaksınız. Müşteri Hizmetleri de ki TTNet ofisine gitmelisiniz?

Nedir bunun doğrusu ve kolayı ? Derdime bir çare 

Şimdi masadan kalkan müşterimde aynı dertle gelmişti. Ajan falan göndermediniz dimi :) Yapılacak işlemi söylüyorum. En yakın ofise başvuruyorsunuz TTnetalo konuştukça öde tarifesine geçiş yapmak istiyorum diyorsunuz sorun bitiyor :)

Yenge bizim hatların sözleşmesinin birisini geçen ankarada imzaladım,ama diğerinden ses çıkmadı hala ? 

Yahu hatlar tamam diye üçüncü söyleşim bu bi daha söylemem tüm forum duydu, duymayana duyursun :)

Teşekkürler Bayan Kurt. Benim vekaletim Emmide. Bi zahmet internet faturalarımı Emminin hesabına kitl... ee pardon yaa. Özel Mesaj'la yazacaktım bunları :vroom:

Ah Servet Ağbim niye açık ediyorsun ki ben bağlamıştım zaten faturaları :p

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Şu telefon tarifesine beni 2-3 ay önce aradılar %50 indirim var dediler..Bende uygun gördüm geçtim..Yani ev avantaj 100 olan şeyi %50 6 ay indirimli sonrasında 1 yıl taahhütlü kabul ettim.

Babamlarda 2 hat daha var..Bunları aynı şekilde geçireyim diye düşünürken onlar bizi aradılar bunu %20 indirim olarak söylediler.Bende %50 indirimli faydalandığımı söyledim..%50 çokmuş falan dediler :) Şimdi de bakıyorum %30 larda geziyor..

Bu ev avantaj100 gündüz telefon kullanan için iyi mi kötü mü ? Biz daha çok akşam 8 den sonra kullandığımız için zaten bedava durumuna denk geliyoruz.Acaba gündüzleri kullanan için avantaj sağlar mı ? Babamlara iki hat için ayrı ayrı 25 tl fatura geliyor en kötü...Klasik tarifede olmaları lazım..

Nereden başlasam ki :) Bahsettiğiniz kampanya farklı 1 yıl taahhütlü 6 ay %45 indirim kampanyası, Benim bahsettiğim indirimi ise 9 ay sürüyor :) İkisi de bir yıl taahhütlü.

EvAvantaj tarifeleri elbette gün içinde görüşmeleri olanlar için daha avantajlı, Geleneksel hatlarda gün içi görüşmeleriniz mevcut tarifenizin paket dakika ücreti üzerinden gelir.

Ben zaten kullanıyorum 8 limitsizi, aynısının 16 sı var mı onu bulamadım :D

Varda ne ben söyleyeyim ne siz isteyin, Şirketler için özel tarifeler onlar fiyatları da ona göre :D

Haydaa... Millet dert küpü :D

Eylül aklımda ;)

Güzin abla gibi hissettim kendimi, acil motivasyona ihtiyacım var oturur ağlarım bak ağbi benden demesi, Eylül şimdilik benimde aklımda ama sen yine de unutturma :D

Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Ben demiştim  :biggrin: buraya geldiğine pişman olacak yenge  :D

Eeee şey kem küm ne desem ki :D Garanti sizin düzeneğiniz var bunda değil mi :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Varda ne ben söyleyeyim ne siz isteyin, Şirketler için özel tarifeler onlar fiyatları da ona göre :D

Türkçesi noktadan noktaya olan bağlantı şekli :p Kalsın istemem :D

Yorum bağlantısı

Yahu hatlar tamam diye üçüncü söyleşim bu bi daha söylemem tüm forum duydu, duymayana duyursun :)

Bana kimse faturan şu gelicek demedi,eşiniz bu işleri hiç düzgün yapmıyor  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Bana kimse faturan şu gelicek demedi,eşiniz bu işleri hiç düzgün yapmıyor  :biggrin:

Şikayeti Voltrandan yapınız o zaman :p

Yorum bağlantısı

Şikayeti Voltrandan yapınız o zaman :p

Taa oralara geldim hep hallederiz diyor  :biggrin: faturada gelmiyor tamamen bedava olduysa eyvallah yenge  :D

Eeee şey kem küm ne desem ki :D Garanti sizin düzeneğiniz var bunda değil mi :D

Yaşa ve gör o kadar  :D

Yorum bağlantısı
Fatma Kurt

Taa oralara geldim hep hallederiz diyor  :biggrin: faturada gelmiyor tamamen bedava olduysa eyvallah yenge  :D

Yaşa ve gör o kadar  :D

Ben burada bir tehdit sezinliyorum, Mehmet Ağbi neredesin, bak baskı kuruluyor :(:p

Numaraları bana özelden at bakayım bi ne yapmışız :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...