Önder Kurtcalı

Connect - Yeni Connect Böyle Olmalıydı Bence..

Recommended Posts

Alpay Sumer

Aynen Bende aksam karar almamaya calisiyorum.Yoksa sabah zor oluyor😊

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Önder Kurtcalı
Uğur Kamil yazdı:

Allah sizdeki sabırdan herkese versin.
Ben arabaya bişeyi yarın yapıcağım dediğimde akşamdan sabahı zor ediyorum siz aylarca net birşey görmeden uğraşıyorsunuz.

Aslında bende tez canlıyım biran önce bitirip karşısına geçip izlemek beğenen insanları görmek beni mutlu ediyor. Ama sonuçta bakmak zorunda olduğum ailem yapmak zorunda olduğum mesleğim, işim sorumluluklarım var. Yaşımızda ilerledi eskisi gibi uğraşamasamda elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum beğeniliyorsa ne mutlu bana.

• Beğen 3

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Önder Kurtcalı

Flanşlı resimleri çektim paylaşayım dedim.p5gap0.jpgZ5DaPa.jpgvaElBz.jpg5Nd3OL.jpg3OD34M.jpgVQVGJZ.jpg

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Önder Kurtcalı

Tampona gelince mümkün olduğunca kalıptaki çukur, eğri, yamuk yerleri düzeltdim orjinal tamponun ölçülerine getirmeye çalıştım. Sonuçta alçıyı fazla yontuğum traşladığım için ölçüler değişti. polyester ayırıcısını sürdüm boya tabancasıyla polyester attım artık polyester cam yünü döşeme işine başlayacağım bakalım nasıl birşey ortaya çıkacak.VQVGqB.jpg

• Beğen 3

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek
Flanşlı resimleri çektim paylaşayım dedim.
VQVGJZ.jpg

Bu tür değişiklikleri yapmıyorum ben ama.
Güzel durmuş.
Tampona gelince mümkün olduğunca kalıptaki çukur, eğri, yamuk yerleri düzeltdim orjinal tamponun ölçülerine getirmeye çalıştım. Sonuçta alçıyı fazla yontuğum traşladığım için ölçüler değişti. polyester ayırıcısını sürdüm boya tabancasıyla polyester attım artık polyester cam yünü döşeme işine başlayacağım bakalım nasıl birşey ortaya çıkacak.VQVGqB.jpg

Ayakları nasıl yapacaksınız.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Önder Kurtcalı
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu tür değişiklikleri yapmıyorum ben ama.
Güzel durmuş.

Ayakları nasıl yapacaksınız.

Tamponun cam elyaf döküm işinin yarısını bugün tamamladım. 

Cam elyaf işinin tamamını bitirip kalıptan çıkardıktan sonra (kalıbı kırmadan imkansız)tamponun araca bağlantı yerlerini cam elyaf yardımıyla araca uygun olarak ayarlayacağım. İşim daha çok.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Önder Kurtcalı

Fena değil ama işim daha çok.

instagram ( ecdat )

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Önder Kurtcalı

İyi geceler hayırlı bayramlar. Proje yavaş ama emin adımlarla devam ediyor. Bir kaç hafta önce taponun yan bağlantı yerini polyesterden aracın orjinal bağlantı yerine gelecek şekilde ayarladım.Bugün tekrardan takıp orjinal civata yerlerinden iki önde iki yanlardan tutdurdum. Aracın çizgileriyle iyi örtüştü fena olmadı. Ayarları kusursuza yakın olması için 3-4 kere daha söker takarım işim çok.bv6jbG.jpganYjE7.jpglQZLEB.jpglQZLEE.jpg00z8yo.jpgNLD3lY.jpgodV207.jpgSpoylerede ufakmı olur büyükmü olur dokunuşlar olacak.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Mehmet Ozyurek

Tampon güzel oldu.
Ufak hatalar olacak. Düzeltilecek.
Sonuçta el emeği güzel bir şey çıkıyor ortaya.

Mesajı paylaş

Mesajın linki