İçeriğe Yönlendir

Connect - Yeni Connect Böyle Olmalıydı Bence..

Önder Kurtcalı

Recommended Posts

Uğur Kamil

Farklı bir aracın lifli farımı kullandın yoksa ikiside ayrımı?
Birde en önemlisi, far ayarı ve içerdeki far ayarı çalışıyormu?

Yorum bağlantısı
Önder Kurtcalı

Farklı bir aracın lifli farımı kullandın yoksa ikiside ayrımı?

Birde en önemlisi, far ayarı ve içerdeki far ayarı çalışıyormu?

Üst sağ mercek ve crom çercevesi ford fiestan"nın. Altaki mercek ve crom cerçevesi (uzun kısa motorlu)mercedes'in dir. Far ayarı güzel,far yükseklik motoru çalışır durumda. Far çok ama çok uğraştırdı. Farın içindeki mercekler yan yana durmadığı ve iki mercek aynı anda yandığı için çok yakın düz duvara yanaştığımda aynı hizada durmuyor. Belirli bir mesafede 4 mercekte aynı çizgide en çok bu ayarı uğraştırdı. Birde azda olsa farlar dışa doğru aydınlatıyor. Ama 4 mercek aynı anda yandığı için hiç bir sıkıntı yok.
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Kaya

Mesajlarımızda argo kelimeler ve kısaltmalar kullanmayalım.

Saygılarımla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kurtcalı

Mesajlarımızda argo kelimeler ve kısaltmalar kullanmayalım.

Saygılarımla.

Sayın moderetör bu arkadaşı niçin uyardınız yazdığıda gözükmüyor. Küfürlü kelimelermi yazmış
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sayın moderetör bu arkadaşı niçin uyardınız yazdığıda gözükmüyor. Küfürlü kelimelermi yazmış

Yok küfür yok. Sadece argo Yazmış. Küfür olsa ceza alırdı. Sıkıntı yok.

Espiri yapmış. [emoji4]

Yorum bağlantısı
Önder Kurtcalı

Yine duramadım. Tamponu vize için sökmüştüm, sökmüşken birkaç ince dokunuş yapayım dedim. Boş vakitlerimde 1,5 aydır uğraşıyorum komple boyayıp işini bitiricem. Bence fena olmadı.SvNkIF2.jpgTdgRxii.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kurtcalı

Birde uzakttan görseydik iyiydi abi.

Birkaç dokunuş daha var yaptıkça resimlerini paylaşırım.

Yeni modeli bosverin de bence ford bu araci geri almali.

Teşekkürler arkadaşım. Sağolasın.
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Önder Kurtcalı

Tamponu boyadım güzel oldu ama resimler kötü çıkmış.FP2Ppr8.jpgUKWXPex.jpgSisler,parklar,sinyaller bir arada. Bunlarada ufak dokunuşlar. Sislerede mercek takmayı düşünüyorum.... Bakalım.FBcYWl8.jpgdq8LZ18.jpg5Ob2mVe.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Önder Kurtcalı

Bu yaptıklarımı para versek kimse uğraşmaz, yapmaz. Gerçi yapacak olsada (parasından pulundan değil) elimden geliyorsa kendim yapmak isterim.

es6gHyH.jpgABiFePk.jpga94spdZ.jpgzgv5ykm.jpgqcygY6G.jpgj2RweNZ.jpg8Sur3Vv.jpgAokFvMr.jpgC64UgDv.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Önder Kurtcalı

Arkadaşlar arka stop camlarını resimde görüldüğü gibi cam boyasıyla boyamayı düşünüyorum. Boyayayımmı, yoksa eskisi gibi mi kalsın karasız kaldım. Sizce ne yapayım?XgDKQUL.jpgna5yjhh.jpgTNQrKpI.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Arkadaşlar arka stop camlarını resimde görüldüğü gibi cam boyasıyla boyamayı düşünüyorum. Boyayayımmı, yoksa eskisi gibi mi kalsın karasız kaldım. Sizce ne yapayım?

bence hiç ellemeyin

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Önder Kurtcalı

Arkadaşlar biraz geç oldu yazamadım stop camlarını boyamadım görüşünü yazan arkadaşlara teşekür ederim. Esas yazma sebebim şu an itibariyle arcımı satmış olmamdır yeni sahibine hayırlı olsun. İnşallah benim gibi araca iyi bakar. Son çekilen resimlerini bir ara yüklerim. Sizlerden 27-28 bin liraya 2007-2010 arası araç tavsiyesi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Önder Kurtcalı

2015_04_26_16_52_08.jpg?noCache=144631002015_04_26_16_51_52.jpg?noCache=144631022015_04_26_16_52_31.jpg?noCache=144631022015_05_09_10_02_52.jpg?noCache=144631032015_04_26_16_52_40.jpg?noCache=144631032015_07_16_09_35_30.jpg?noCache=14463103

Arkadaşlar aracın bendeki son resimlerini yükledim. Bu arada resim yüklemesi zorlaşmış baya bir uğraştım inşallah yüklenmiştir. Bu arada istediğim aracıda geçen hafta aldım yakın zamanda resimlerini paylaşırım. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Önder Kurtcalı

lrqB4l.jpgj1gz6j.jpg3j62q5.jpgYWQ3kk.jpgZorda olsa resimleri yükledim biraz büyük oldu sanırım.   Allahıma şükürler olsun istediğim aracı aldım sonunda biraz borca girdim ama değdi sanırım. Allah herkezin isteğine göre gönlüne göre versin kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah. Yöneticilerden bir isteğim var şayet aracıma ufak tefek dokunuşlar yapacak olursam bu konudan devam etmek isterim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Önder Kurtcalı

Kendi çapımda ufak tefek birşeyler yapmaya çalıştım. Sıfırdan kafama yatan hoşuma gidecek degişiklik yapmak kolay değil resimler anlatıyor olsa gerek.aMm8y7.jpgq8VQyZ.jpg82AWY7.jpgo8oq57.jpgr8nXW7.jpgr8npd3.jpgZQmpVo.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Kurtcalı

Arkadaşlar elimde benim yaptığım arka tampon ve üstünde gelen yan,arka tepesine takılan koruma aparatları var isteyen ararkadaşlara cüzi bir fiyata verebilirim.O9mO7n.jpgG2agnv.jpgD6pr81.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Önder Kurtcalı

En son iki ay önce resim paylaşmışım. İş güç malzeme sıkıntısı nedeniyle marjpiyel leri aracın üstüne ancak alıştırabildim. Biraz daha işileri var. Orjinal gibi oldu sayılır.

İlk iki resim sağ sonraki resimler sol tarafın.

1v4pa1.jpg1v4p01.jpg7gYBZm.jpgYkMdaz.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kurtcalı

Arka spoyler için fikir vermesi amacıyla deneme yanılma yöntemiyle emaneten fotoğraf çekmek için bir parça kestim. Daha fikir aşamasında.9oRYkZ.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...