İçeriğe Yönlendir

Iphone5 & Galaxy S4 & Xperia Z & Htc One

Abdussamed Acar

Recommended Posts

Guest Mustafa Çongur

Güncellemenin gelmiş olması lazımdı aslında. Ayarlar - Hakkında- Yazılım güncellemeleri yolundan kontrol ettiniz mi acaba?

Pil ömrü bende de kısalmıştı ama telefonu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra düzeldi. Artık 4.1.2'ye nazaran daha uzun gidiyor şarj.

Pembeleşmeyle ilgili tam bir yorum yapamadım. Donanımhaber ve xda'da güncelleme sonrası karanlık ortamdaki fotoğraf çekiminde pembeleşme olduğu söyleniyor. Güncelleme öncesi ve sonrası çektiğim fotoğraflar arasında ben pek bir fark görmedim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Güncellemenin gelmiş olması lazımdı aslında. Ayarlar - Hakkında- Yazılım güncellemeleri yolundan kontrol ettiniz mi acaba?

Pil ömrü bende de kısalmıştı ama telefonu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra düzeldi. Artık 4.1.2'ye nazaran daha uzun gidiyor şarj.

Pembeleşmeyle ilgili tam bir yorum yapamadım. Donanımhaber ve xda'da güncelleme sonrası karanlık ortamdaki fotoğraf çekiminde pembeleşme olduğu söyleniyor. Güncelleme öncesi ve sonrası çektiğim fotoğraflar arasında ben pek bir fark görmedim.

Güncellemeyi kontrol ettim bile canım, temel şeyi nasıl bilmem :) güncellemeler ülkelere ve seri noya göre sırayla serbest bırakılıyor diye bir yazı okumuştum, sanırım o yüzden, dur bakalım hele bir gelsinde :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Güncellemeyi kontrol ettim bile canım, temel şeyi nasıl bilmem :) güncellemeler ülkelere ve seri noya göre sırayla serbest bırakılıyor diye bir yazı okumuştum, sanırım o yüzden, dur bakalım hele bir gelsinde :)

OneX'te CID numarasına göre güncelleme aldık. One'da da ayni olabilir. Onu takip edebilirsin abi. cid getter var markette.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Of ya Ali abi telefonu aldı kurtuldu şimdi onun yerine ben geldim.:) Yahu bu foruma güvendim için buradaki yorumlar benim için önemli ona göre karar vermeye çalışıyorum ama yok olmuyor.Yine arada kaldım s4 mü one mi alacam anlamadım gitti.İkisinin de kendine göre avantajları var gibi görünüyor  :yildizlar:

Akan al demiyorum ama bir incelersen iyi olur diyorum.

http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/LG-LG-Optimus-G-Pro-E986/1007057/.html

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

OneX'te CID numarasına göre güncelleme aldık. One'da da ayni olabilir. Onu takip edebilirsin abi. cid getter var markette.

CID_M27 beklemede kalacağız sanırım...

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu akşam kazıkcell bayisine gittim.s4 ve one yi brazcık elime alıp mıncıklayayım diye.Onu bumu derken bayinden çıkarken elimdeeeeeee 

Hatce ile çıktım.Evet evet bende bir gazla aldım gitti hayırlı olsun bana. :D

Daha ne olduğunu bile anlamadım ama bakalım artık alışırız sanırım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Bu akşam kazıkcell bayisine gittim.s4 ve one yi brazcık elime alıp mıncıklayayım diye.Onu bumu derken bayinden çıkarken elimdeeeeeee 

Hatce ile çıktım.Evet evet bende bir gazla aldım gitti hayırlı olsun bana. :D

Daha ne olduğunu bile anlamadım ama bakalım artık alışırız sanırım.

Hayırlı haberler alman dileğiyle.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hayırlı haberler alman dileğiyle.

Saygılarımla.

Teşekkür ederim.Cidden kararsız kaldım alırken aslında.Elime aldığımda his olarak htc daha tatmin edici geldiği için onu tercih ettim açıkçası.Zaten çözmem 6 ayı bulur benim telefonu sanırım :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...