İçeriğe Yönlendir

Iphone5 & Galaxy S4 & Xperia Z & Htc One

Abdussamed Acar

Recommended Posts

Murat TAŞ

Merhabalar,

yazılanları belli başlı okudum ama şunu belirtmek isterim herkes kullandığı ölçü ya da internetten duyduğuna göre yorum yapıyor,ben ise bütün sorduğunuz cihazları sattığım ve sorunlarıyla birebir karşılaştığım için derim ki htc one .Neden dersek diğer cihazlara göre kasa olarak çok sağlam ve en yakın rakibi samsung s4 kağıt üzerinde daha iyi ama test sonuçlarına baktığımızda htc one daha iyi birçok artıları mevcut ultra piksel vs...s4 teknik olarak daha iyi görünmesine rağmen resim ve ekran kalitesi olarak baktığımızda biraz geride kaldı .xperia z su geçirmiyor diyor ama burun tıpaçlarının kapalı olması gerekli ve tatlı suda sadece 5 dakika dayanabiliyor ayrıca cihazda susma denilen kapanıp bir daha açılmayan bir sorun söz konusu,iphone 5 ise hafif ve isim yapmış bir telefon olmasına rağmen her zaman iphone sadece ben dedirten yazılımı insana sıkıntı veriyor ama kullananlar çok bu arada .batarya konusuna gelirsek internet kullanırsanız yani,mobil veri hep açık olursa hepsi 1 gün civarında batarya suresine sahip tabi bu arada konuşma surenizde ayrı bir durum .istediğiniz yere bakın ilk sırayı ve testlerde de aynı olmak kaydıyla htc one ilk sırada.sansung s4 sensorleriyle göz dolduruyor tercih edilir bir cihaz kötülemek ayıp olur ,ama dediğim gibi kağıt üzerinde çok önde görünmesine rağmen htc one ile yakın sonuçlara ulaşmış bir cihaz ..iyi akşamlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Merhabalar,

yazılanları belli başlı okudum ama şunu belirtmek isterim herkes kullandığı ölçü ya da internetten duyduğuna göre yorum yapıyor,ben ise bütün sorduğunuz cihazları sattığım ve sorunlarıyla birebir karşılaştığım için derim ki htc one .Neden dersek diğer cihazlara göre kasa olarak çok sağlam ve en yakın rakibi samsung s4 kağıt üzerinde daha iyi ama test sonuçlarına baktığımızda htc one daha iyi birçok artıları mevcut ultra piksel vs...s4 teknik olarak daha iyi görünmesine rağmen resim ve ekran kalitesi olarak baktığımızda biraz geride kaldı .xperia z su geçirmiyor diyor ama burun tıpaçlarının kapalı olması gerekli ve tatlı suda sadece 5 dakika dayanabiliyor ayrıca cihazda susma denilen kapanıp bir daha açılmayan bir sorun söz konusu,iphone 5 ise hafif ve isim yapmış bir telefon olmasına rağmen her zaman iphone sadece ben dedirten yazılımı insana sıkıntı veriyor ama kullananlar çok bu arada .batarya konusuna gelirsek internet kullanırsanız yani,mobil veri hep açık olursa hepsi 1 gün civarında batarya suresine sahip tabi bu arada konuşma surenizde ayrı bir durum .istediğiniz yere bakın ilk sırayı ve testlerde de aynı olmak kaydıyla htc one ilk sırada.sansung s4 sensorleriyle göz dolduruyor tercih edilir bir cihaz kötülemek ayıp olur ,ama dediğim gibi kağıt üzerinde çok önde görünmesine rağmen htc one ile yakın sonuçlara ulaşmış bir cihaz ..iyi akşamlar

Konu başlığına en uygun cevap bu olmuş... Sonuçta merakımız işletim sistemi değil telefon, tek sıkıntı apple'ın kendinden işletim sistemi olması. Mesela apple da sadece telefon üretip işletim sistemini andro yada windows yapsa kaç kişi tercih ederdi? Yada htc one da/samsung s4 te ios olup apple andro olsa ne konuşulurdu?

Yorum bağlantısı
Murat TAŞ

Evet dediğiniz başka bir bakış açısı ama telefon alırken ve bir çok para verirken bir çok şeyin olmasını isteriz ,isteriz de birde bu istediklerimizi ne kadar kullanırız ...ben lumia 920 ve lg optimus Black kullanıyorum ikiside güzel telefon şimdi telefon almak istesem 2 dev arasında kalırdım s4 ve htc one .bu arada htc çıkardığı htc one x ve htc one modellerinde 4 değil 5 çekirdek kullanıyor.bahsedilmeyen o +1 çekirdek telefonun basit işlemlerde kullanmasını sağlıyor ama performans lazım olduğunda gerçek işlemci devreye giriyor.bunuda söylemek istedim.neden htc kullanmıyorsun derseniz ben aldığımda yoktu birde bana mail alsın kamerası iyi olsun bide değişik bir işletim sistemi Windows 8 merakı oldu birde Xbox konsolla bağlantısı olsun istedim.şimdi alacak olsam htc alırım açıkçası .birsey daha nexus cihazlardan bahsedilmiş nexus serisi cihazlarda stok android kullanılıyor ki ham işletim sistemidir.google ın kendi istediği doğrultuda üretilir ve üzerinde extra bir program yoktur ama üreticiler android işletim sistemini kendi telefonalarına göre üretirler ve kendi yazılımları vardır bu yüzden ram kullanımı ister istemez artar. Neyse iyi sahurlar ...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Nexus 4'ler android 4.3'ü almaya başlamış. Madem sözünü ettik, bu bilgiyi de belirtelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben olsam almazdım. Marka, tüm bileşenlerin sağlıklı çalışıp çalışmayacağını belirler. Yani sadece teknik detaylara bakarak, markasını önemsemeksizin telefon veya başka bir elektronik eşya alınmaz. Benim kanaatim bu.

Örneğin, LG Optimus 4X HD modeli. Tüm teknik özellikleri hTC One X ile aynı. Kaynçomda var. Karşılıklı uzun süre testler yaptık, kullanılırlığını denedik. Tarayıcı hızları, uygulama hızları, oyunların açılış süreleri vs.vs. hTC hep üstün geldi. İki telefonu da karşılaştırın, işlemcisinden RAM'ine kadar herşey aynı.

Bence yanlış abi, sebebini yukarıda yazdım. Fiyatı düşük, aynı teknik donanıma sahip, aynı şekilde çalışır diyemeyiz. Ha aradaki fark, fiyatından dolayı göz ardı edilir dersek olabilir.

Yine bilgisayarlar da bu şekilde. Onlarca marka var. Ancak çoğu hep aynı işlemci, aynı RAM, aynı kart gibi donanım yönünden benzer. Ancak bazı markalar hep önde. Bunun sebebi de, servis özellikleri ile bu donanımı ve yazılımı optimum seviyede tutabilmeleri.

Yİne zamanında çok övdüğümüz, benim de üstünde hep durduğum NEXUS 4.

2 GB ram var, One X 'te ise 1 GB. Ek olarak NEXUS'tan daha fazla ram kullanımına sahip. Fakat Antutu gibi programlarla test yaptığımızda, RAM puanı hTC'nin daha yüksek çıkıyor. Bu tip test programları hem çok sağlıklı, hem de önemli değil ama 2 katı RAM miktarı ile NEXUS'un önde olmasını beklerdim.

Biliyorum canım, toplama bilgisayar olayı gibide düşünebiliriz, tam olarak böyle değil ama öyle... ben ucuz yollu diye dedim ama ucuz yolluya htc ninde çok güzel modelleri var mesela....

Nexus tada haklısın, geleceği zaman bende, işte bu demiştim fakat aynı sıkıntı bundada var, lg yapınca iş değişiyor nedense, sonuç olarak bu işi yine en iyi yapan Htc ve Zamzung sanırım...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat TAŞ

Çok özür dilerim,ama direk bu kadar saldırgan bir tavırı anlamadım kamerası beş para etmez vs...bence yanlış bir tavır var ve tek diyeceğim siz bu işi bilmeden

yorum yapan ve iphone olsunda ne olursa olsun diyen kesimdensiniz sanırım ve iphone alıp içine kontörlü hat takıp ödemeli arama yapmıyorsunuzdur umarım. hayırlı günler

haa bu arada kamerasıyla neyin ve hangi ortamda fotoğraf çektiniz çok merak ediyorum

ve hangi telefon tek seferde 99 kare yakalamayı becerebiliyor hiç netliğinden taviz vermeden onuda merak ettim doğrusu

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Htc one almam o parayi hak etmiyor bence,elime alip kurcaladim ve koca bir hic...Kamerasi falan bes para etmez(yok ultrapiksel falanmis hikaye...)

Ben iPhone 5 alirdim,illaki android olacaksa s4 is gorur

iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

Pes Mehmet, dün golf7 sürdüm beş para etmez, dsg heran takılabilir, zaten bagajıda dar, kia bin basar, illaki olacaksa huyundai alırım tokadı basarım gibi birşey olmuş seninki  :D

Ultra piksel değil 4mp, s4 tırt çekiyor bu değil, son güncellemeyle gündüz çekimleri daha iyileşmiş, gece zaten alayını eziyor ip5 te dahil,  vw gibi bununda bir sürü yazılım ayarı var, görüş açısı s4 ten çoook daha iyi, ekranı şuan piyasadaki en iyi ekran, ip5 ten çok daha sağlam olduğu ortada, ip5i bununla kıyaslama, sadece o daracık ekranı onu elemeye yeter.

5s 4.7 inç ve adam gibi bir ekran şekline (kumanda gibi değil) sahip olursa, ios tüm takıntılarından arınırsa ve o ultrasıkıcı senelerdir aynı olan son zamanlarda androlaşmaya başlayan ama hala yetersiz arayüzünden kurtulursa o zaman onu alırım, yoksa ıııhhhh arkadaşım.

Htc One a, hala beş para etmez, ip5 e süper dersen diyecek sözüm yok, daha geçen gün fena inceledim, alacaksan 4s al, ip5 e 1 lira vermek günah gibi bence.... Elmada düzgün yapsın onuda alırım diyorum dikkat et, ama şuan için ilgimi bile çekmiyor, 3gs bile hala kullanılıyor dikkat edersen, neden? hep aynı hep aynıda ondan...

Bak elma için 2 sene önce ne diyorlardı şimdi ne diyorlar, gerekçeler hızla azaldı ve şuan için yok artık, ama arada hala stabilteydi güvenlikti diyenler çıkıyor, bende diyorumki hepsi bu açığı artık kapattı, ekran dediniz bitti, sağlamlık gitti, karizma gitti, stabillik gitti, (Gitii ama kötü oldu anlamında değil, bu iyi yönler artık diğerlerindede var) ne kaldı, kısıtlı yazılım, sıkıcı ve hep aynı ios, iyi güzelde neden hala diğerlerinin korkunç gelişim hızını, kalitesini görmezden geliyorsunuz, ne güvenliği kardeşim, apple zaten başlı başına güvenlik açığı keza Google Androda öyle, güvenlik falan yok, zaten herşeyin ortada, geçin artık şu boş lafları, kaç senedir kullanıyorum bu mereti, birkez bile ne uyarı ne güvenlik bilmemnesi almadım.

Şu inadı bırakın artık, tamam iphone iyi ama ondanda iyileri var artık, ne bu inat, yarın ip5s gelsin bakayım, dediğim sıkıntı verici şeyler düzelmiş olsun, fiyatıda hep olduğu gibi salakça olmasın gider alırım, şuan ip5  2148 tl. bu fiyat ne Allah aşkına, karşılığında şekilsiz dar ama sırık gibi ekranlı hala 3gs ile aynı hiperötesisıkıcı arayüzlü bu aletemi vereceğim, hala süperdir diyorsan al, ben şuan için almam, sevmedim ben bu aleti ve fiyatı, 5 sene önce neyse hala aynı, siriyle (ki oda samsung temellidir), arakoz yukardan inen ekranla olmuyor neyazıkki, şimdi 5s gelsin bakalım ne yapacaklar, merakla bekliyorum vallahi...

Not: tek markaya takılmıyorum, dikkat edin, yerim samsunguda lg yide htc yide apple ıda , babamın değil hiçbiri, ben işime en çok yarayan, en gelişmiş kaliteli ve fonksiyonelini arıyorum sadece.....

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Rehbere girişte samsung sıkıntı yaşar, One kamerasını son güncellemeyle dene, kısa zaman sonra işi tamam, biliyorsun yeni çıkan modeller hemen alınmaz, örnek kolay al sana Ford, yeni çıkan model makyaj yemeden alınmaz, hoş artık yesede alınmazya neyse  :D

Hem bunlar telefon, fotoğraf makinası Nikon-Canon dur, bunlar anca oyuncak, ip istediği kadar süper çeksin, çektiği fotoğrafı bastırmam bile, paraya yazık, htc one ıda bastırmam, yanlış anlama.

Dönüp dolaşıp geriye kalan tek şeye geliyorsun, stabil ve yağ gibi çalışan yazılım, bende diyorumki 3 sene öncesinin androsuna bak, birde One da çalışana, gelişim hızı olarak apple 10 km/h ile gidyorsa andro 100 km/h ile gidiyor, yalanmı, bak geçensene yazdıklarıma, bu hızla arayı kapar geçer diyorum, öylede oldu, eninde sonunda geçicek (eğer ip5s le birşeyler yapmazsa zaten seneye direk pert apple), bana göre One ile durum eşitlendi ve geriye, ip lerin öne geçtiği hiçbirşey kalmadı, ip5s le yapsın birşeyler o zaman helal olsun bu sefer gidip onu alırım, bak bunuda diyorum, ama şunuda diyorum ip5s 3000tl. gibi hiper gerizekalıultraaptalca bir fiyatla gelecek ve yine benden tonla laf yiyecek :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Android de kullandim iOS da... Stabillik sorunsuzluk vs sadece iphone da mevcut. Milletin android i kitlenip duruyor ac kapa bekle dur :D Ben hala iOS 5.01 surumunu jailbreakli kullaniyorum 1 seneyi coktan gecti daha problem yasamadim ve her uygulamayi sorunsuz kullaniyorum . Samsung Htc vs donup daha bakmadim kac paradir neler yapar sekli nasildir. 4S im bozulsa yine aynisini alirim. Ayfon baska bir dunya, maalesef andro daha o seviye de degil ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Fiyat alayında şişmiş zaten  :angry:  One son güncelemeyle kamerayı düzeltmiş diyorlar, tek zayıf yanı zaten 4mp olan kamerası ama bunu geniş açı ve fazladan sensörlerle kapatabilir, yazılımlık iş bu... S4 ün başka ve çok gıcık sorunları var, donanım dolu ama hiçbiri adam gibi çalışmıyor, s4 e bakmam bile...

Neyse şuan ip5 2150 tl. civarı ve hala o para verilmez, herşeyi geç o ekran beni öldürdü, elime alınca fırlatmak istiyorum, 4s şekil olarak daha uygun vallahi...

Şimdi tf5s gelicek fiyatı sen düşün artık...

Birde şu açıdan bakalım o zaman, şimdi ben bu ip5s i 3000 tl. gibi saçma fiyattan almam, alamam, anlıyorumki sende alamazsın, ne yapacaksın? 4s alıp demodemi takılacaksın, gerçi demode değil, 3gs te ip5 te aynı sayılır, temelde aynılar kamerayı ekranı geç,olay aynı...

Ben ip5s bu fiyattan almayacağıma göre, ip5 ide beğenmediğimden gidip 4s mi alayım, yoksa 4s ten çok daha iyi olan One gibilerinimi, ben One alayım diyorum, bence matıklı, yurtdışından 5s getirme olabilir ama ben sıcak bakmıyorum buna, yapacak birşey yok o zaman, ya aylarca bekleyeceğiz ve bu işin sonu yok, yada optimium f/p olayına bakacağız, böyle düşününce 4s geride kaldı, ip5 tipten ve fiyattan kaybetti, ip5s uçuk pahalı, dönüp dolaşacak yer yok, geriye S4 ve One dan başkası kalmadı, bu 2 si arasında en düzgün çalışan One, bende One alırım. stabil-güvenlik-kalite vs. bunları demeyin artık, bunlar artık mini farklara eşit sayılır, başka şeylere bakalım artık.

Anca ip5s hakikaten budur işte dedirtirse bakarız, (yalnız 3000 tl. olmamalı) ama Steve gitti iş bitti diyenlerdenim ben, bekleyip göreceğiz artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Sakin olun. :)
Dün elimde bir adet htc one vardı. Arkadaşım aldı birlikte açtık.  Gerçekten yağ gibi telefon akıp gidiyor. Olması gerektiği gibi. Stabil. Hoş bu stabilliği apple çok daha az donanımla daha çok enerji harcayarak yakalıyor o ayrı. :)

Yalnız hoparlörlerini hiç beğenmedim. 5800 xpressmusic'in cızırtılı hoparlorlerinin verdiği ses var ya onun az daha beteri. Çok ses çıkıyor ama kalitesiz. Note 2 de daha kaliteli çıkıyor mesela ses. Kamerası da bildiğiniz kamera işte. Çok iddialı gelmedi bana. S4'ün kamerada döveceğini düşünüyorum. Menüsüne alışamadık. Alışılır. 

Sonuç olarak Note 2 ile başabaş değişseler değişirim. Ama üstüne para vererek alırmıyım bilmem. Çünkü bana göre bir artısı yok. Hatta eksileri var. Bütün android telefonlar aynı,  sıkıldım. Artık başka platforma geçmeyi düşünüyorum. 
Saygıarımla. :)

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Android de kullandim iOS da... Stabillik sorunsuzluk vs sadece iphone da mevcut. Milletin android i kitlenip duruyor ac kapa bekle dur :D Ben hala iOS 5.01 surumunu jailbreakli kullaniyorum 1 seneyi coktan gecti daha problem yasamadim ve her uygulamayi sorunsuz kullaniyorum . Samsung Htc vs donup daha bakmadim kac paradir neler yapar sekli nasildir. 4S im bozulsa yine aynisini alirim. Ayfon baska bir dunya, maalesef andro daha o seviye de degil ;)

Yinemi sen  :D

pekii 5 alırmısın, neden?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sakin olun. :)

Dün elimde bir adet htc one vardı. Arkadaşım aldı birlikte açtık.  Gerçekten yağ gibi telefon akıp gidiyor. Olması gerektiği gibi. Stabil. Hoş bu stabilliği apple çok daha az donanımla daha çok enerji harcayarak yakalıyor o ayrı. :)

Yalnız hoparlörlerini hiç beğenmedim. 5800 xpressmusic'in cızırtılı hoparlorlerinin verdiği ses var ya onun az daha beteri. Çok ses çıkıyor ama kalitesiz. Note 2 de daha kaliteli çıkıyor mesela ses. Kamerası da bildiğiniz kamera işte. Çok iddialı gelmedi bana. S4'ün kamerada döveceğini düşünüyorum. Menüsüne alışamadık. Alışılır. 

Sonuç olarak Note 2 ile başabaş değişseler değişirim. Ama üstüne para vererek alırmıyım bilmem. Çünkü bana göre bir artısı yok. Hatta eksileri var. Bütün android telefonlar aynı,  sıkıldım. Artık başka platforma geçmeyi düşünüyorum. 

Saygıarımla. :)

Gel senle tf5s e geçelim, ocağımız söner ama bunların dilindende kurtuluruz  :D

Bak şimdi neler diyecekler, izle  :D

Abi nerde 2150 tl 4 ay önce 1800 lira idi mediamarktta iPhone 5...

Mert sende bırak aklını karıştırma hTc one falan,hTc zaten adam akıllı telefon yapıyor olsaydı patlar gider piyasanın altını üstüne çevirirdi bunca yıl boyunca.Adamlar tablet Dünyasından bile çekildiler baktılar iş yapamıyorlar,senin note2 çok ama çok daha kaliteli bir telefon ona göre :)

http://www.hepsiburada.com/liste/apple-iphone-5-16-gb-siyah-/productDetails.aspx?productId=telcepiph516gbsi&categoryId=371946&SKU=TELCEPIPH516GBSI-N&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dtelcepiph516gbsi%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253diphone%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

Hemde kampanyalıymış, vay uyanıklar vay, haaaaaa  bu arada ip5 okadar düşmemeliydi, sence neden 1800 lere geriledi acaba? Tutulmadığından yeni birşeyler sunmadığından, şekilsizliğinden düştü o fiyatlara.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben son model ve baba bir cihaz istiyorum, ne alayım? Ekran 5" ten büyük olmayacak, note 2 tepsi edişın gibi olmayacak yani, hadi bakalım, cihaz beğendiremedik, beğenemedik yahu  :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

gsmarena_0011374409074.jpggsmarena_0041374409119.jpggsmarena_0051374409131.jpggsmarena_0061374409147.jpg
Uygun fiyatlı iphone'a geçelim abi. :D

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Benim S4 bakımdan geldi şimdi hiç bir sıkıntısı yok canavar gibi ....

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ya ali abi htc evo 3d 2100 liradan satılmaya başlandı en son 6 ay sonra 750 liraya kimse almıyordu

S3 2000 liradan satışa çıktı şimdi 1100-1200 lira

S3 mini 1300 liradan çıktı şimdi 800 lira falan.

s4 çıktı 2000 liradan şimdi 1800 liraya gör bak 3-4 ay sonra 1100-1200 lira olacak.

iPhone çıktı 2100 liradan şimdi olmuş 1800 lira iddiayada girerim 7-8 ay sonra min. 1500 olur dahada altına inmez,kusura bakma ama iPhone zaten düşmediki :)

Mantıksız şekilde düşmüyor yahu, sinir olduğum şey şu, kardeşimde 4s hanımında 3gs var, bende 5 i iyice kurdaladım, 3 ü nüde kullandığımda elbette farkları var ama özünde budur dedirtecek birşey yok vallahi, içlerinde en şekilsiz olanıda ip5 ne yazıkki, bana sıkıntı veren birşeyler var bu alette...

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ben son model ve baba bir cihaz istiyorum, ne alayım? Ekran 5" ten büyük olmayacak, note 2 tepsi edişın gibi olmayacak yani, hadi bakalım, cihaz beğendiremedik, beğenemedik yahu  :D

Abi note 2 ye tepsi deme allah aşkına. Galaxy Mega alınıyormuş sonra. :D

samsung-galaxy-mega-handson-review-14-64

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

gsmarena_0011374409074.jpggsmarena_0041374409119.jpggsmarena_0051374409131.jpggsmarena_0061374409147.jpg

Uygun fiyatlı iphone'a geçelim abi. :D

Bune yahu, arkasını kremaya beceriksiz bir ahçı spatulayla sürmüş gibi, sevmedim, belki tadı güzeldir ama ...  :D

Ucuz etin yahnisi diyeceğim ama olmaz, ikisini sana şöyle kıyaslayayım, birinde süper tırt donanım diğerindede mega donanım olsun, ios6-7 neyse, yüklediğin an ikiside aynı, yani fark yoook.

Fark var diyorsan...

http://www.youtube.com/watch?v=JwKvKeRKvS4

Abi note 2 ye tepsi deme allah aşkına. Galaxy Mega alınıyormuş sonra. :D

samsung-galaxy-mega-handson-review-14-64

Mega başka bir alem, o servis masası sınıfında, yeni bir ekol   :D

462-b-500x500.jpg

Abi ciddi diyorum tek aradığım bir noktası yok şu anda androidin bir tane bile.Daha jb bile yapmadığım halde telefona...

Hararet yaptım şuan dur, termostad açmadı henüz, bune yahu :heat:  sen sonuca gel, bana baba model lazım, ip5 olmaz, tip şekil tırt, 4s eskidi, evet ne alayım?

:)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Off yaaa (bu da pepe gibi oldu be  :D )

Abi gel sana note 2 alalım fiyatıda da bu kadar düşmüşken kaçırma bence. Kullandıktan sonra diğer telefonlara güler geçersin bu ne len oyuncak gibi diye. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...