İçeriğe Yönlendir

Araç Kamerama Yansıyan Korkunç Kaza

Sami Demirpaz

Recommended Posts

Muharrem Ersin Başaran

Geçmiş olsun.Bence gereksiz yere milleti zora sokan bu insanın elinden ehliyeti alınması gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sami gecmis olsun kardesim sana bisey olmamis ya Allah korumus sola cikip pejo dan once gazlasaymissin Allah korusun sana patlardi

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Öndeki makas atan araç uzuyor, fiorino ile diğer aracın arasına girip, risk oluşturmadan uzamak için orta şeride geçiyorsun, pejo gazlayanı görünce gaza geliyor, bu arada siyah araç senin risk almadığın yere dalıyor ama fiorinonun şerit değişeceğini hesap edemiyor. Acemice yapılan bir manevra ile kaçınılmaz son.

Şükür yaralı yok. Sende birşey yok, aracında birşey yok. Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Geçmiş olsun Sami , iyi takip ve iyi refleks senin kazadan kurtulmana vesile olmuş.

Videoyu yorumlarken İstanbul trafiğini dikkate alarak orada her şeritin bağımsız aktığını unutmayalım. Sağlamak gibi bir sey pratikte söz konusu olmuyor böyle yollarda ve istanbul trafigi dinamiklerinde. O şekilde düşünür ve sag şerit boşken ilerlemezseniz trafiği tıkarsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
(düzenlendi)

Aynen öyle abi.. 

Önce gazlayan Camaro gitti dar aradan geçti ben geçmedim arkadan gelenide görünce kendimi sol boşluğa attım kaza yapacağı çok belli idi. 

Kimsede birşey yok çok şükür abi. 

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Serhat abi, söylediklerin de haklısın. İstanbul trafiği ile diğer illerdeki tamamen farklı. Burada sağdan araç geçince bir problem olmuyor ama Mersin'de cesaret edip araç geçemiyorum çünkü orada sağa bakıp giden pek araç yok geneli sağdan kaza yapıyor araçların buna kaç kere şahit oldum.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

dar aradan geçti ben geçmedim

Trafikteki ufak atraksiyonlarda vukuat olmaması için gereken hamle :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Videoyu birkaç kez üst üste izledim, Sami sağ şeritten giderken hızını kesip tabir yerindeyse belayı sezmiş ve kaçacak yer aramış; leon ve clio arasına oradan da sol şerite kaçması tamamen İstanbul trafiğindeki tecrübesi

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Allah esirgemiş, 2 saniye daha hızlı olsan 106'nın yerinde sen olacaktın.. İyiki 106 ya yol vermişsin.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
(düzenlendi)

Zaten gelisinden belliydi o aracinki ben kendimi sol serite attim ki kurtarabildim..

Tesekkurler. O toz bulutunun ucan parcalarin arasindan durabilmem iyi oldu. 90 100 akan trafik bir anda durdu cunku..

Ister istemez ona yol verip benim geriye gecmem gerekiyordu abi..

Allah korudu..

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Dikiz aynasını kullanma yeteneği... Öndeki trafik kadar arkadaki trafiği de takip etmek bu denli önemli. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

çok geçmiş olsun Sami,allah korumuş.

fiorinonun en başından beri yanan sol sinyalini görmemek de ayrı bir danalık olmuş.belli adam sola geçiyor,ne giriyosun daha soluna (golf)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Birkan Ergin

Geçmiş olsun Sami. Bu arada önceden olayı sezinleyip kendini gelen araçtan kurtarmaya çalışmışsın bu belli oluyor zaten aniden gazlayıp sonra kendini kenara atıp yavaşlamandan. Fark etmemiş olsan gelen aracın dengesizliğini Allah korusun büyük olasılıkla seni de içene alacak bir kaza kaçınılmaz olurdu. Bir fakirin karnını doyur verilmiş sadakan varmış çünkü gerçekten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Geçmiş olsun, öndeki siyah araba falan sanki ufaktan bir gazlama operasyonu var.

Çok ucuz atlatmışssın, daha ağır olabilirdi sonuç herkes için. 

Ali ye bire bir katılıyorum. Önünde 106 nın oluşu ve seni yavaşlatması belki seni korudu. 106 nınyerinde sen olabilr ve golf sana vurabilirdi senin hızın da daha yüksek olacağı için faciadan kurtulmuşsun bence.

Gereksiz bir kaza ama ucuz atlatılmış herkesin verilmiş sadakası varmış.

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

geçmiş olsun. o insanlıktan nasibini almamış mahlukatı da Allah ıslah etsin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...