İçeriğe Yönlendir

General Mobile Discovery Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Ersen Tapan

Pil.. Telefon kaç yıldır bende, sıkıntı çıkarmadı... ;)

Forumda orjinalini alan olmuştu. Mert almıştı galiba memnunsa aynısı alınabilir maceraya gerek diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Forumda orjinalini alan olmuştu. Mert almıştı galiba memnunsa aynısı alınabilir maceraya gerek diye düşünüyorum.

Aldım bile..

Orjinali var abi, niye çakmasına yöneliyorsun?

Nerede, kaç lira ?

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Benim 4 gb lık discoveryi avea hatla kullanıyorum. Şehir içinde 3g açık olmasına rağmen sürekli bağlantı kopuyor. 3G açık ancak internete bağlanmıyor, 3g yi kapat-aç yapıyorum bağlanıyor. 5-10 dk sonra yine aynı. Sorun telefonda mı hatta mı yoksa ikisinde mi anlamadım. Bu konuda sıkıntı yaşayan oldu mu göremedim konuda ama.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

3G kapatınca internet yavaş ama soru suz ise şebeke problemi.

Evde benzerini yaşıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Yasin Kahveci

Arkadaşlar benim discovery de şöyle bir sorun var.Arama geldiğinde telefon çalıyor ancak ekran gelmiyor.4-5 saniye sonra arayan kişiyi görebiliyorum.Arama yapacağım zaman ise,arama simgesine basıyorum, yine 4-5 saniye sonra geliyor arama kayıtları.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serdar Çekiç

o sorun telefonunun ram yetmemesinden kaynaklı. ram 1gb ama full uygulama olunca telde maalesef kasıyor. çünkü o yüklediğiniz bütün uygulamalar arkada çalışıyor ve ram kaldırmıyor doğal olarak.

bu arada 1 adet 4gb discovery var ekranı kırık. anakart , tuş bordu anten kablosu sağlam. parça fiyatına satılıktır. bilginiz olsun

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

GM Elite telefonum var.Şarj kablosu iyice gevşedi.Telefon az oynayınca çıkıyor.Orjinal kabloyu nasıl temin edebilirim?

Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen

GM discovery 4gb KitKat yüklü telefonumda ahize sesi inanılmaz dusuk! Konuşmayı duyamıyorum. Jlybean de mt engineering diye bi programla hallediyordu bu problemi ama kitkatta çalışmıyor program! Aynı problemi yaşayıp çözüm bulan var mi acaba?

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Evet kapalı.. güncelleme çekmiyor..

gm disco 1i iyi sattılar. 2- 3 ü satamaz bu kafayla.  

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bence de satamazlar... 

cazip paralara s4'ler satılırken şahsen ben vermem buna o paraları.. 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ergin Ertuğrul

Telefonun yaklaşık 2-3 cm kısmı suya mağruz kaldı batarya çıkık vaziyetteyken. Taktım,kuruttum pirince falan da soktum ama telefon açılıp 1 dakika geçmeden kapanıyordu,telpa'ya gönderdim telpa söylediklerine göre başka bir yere yönlendirmiş, yönlendirdikleri yer telpaya geri yönlendirmiş. Bugün aradılar cihazın çok büyük bir kısmı sıvıyla temas etmiş,tamirini yapamıyoruz 616 TL ye yenisini gönderelim dediler. Kalsın dedim :) Şimdi telefon arayışı içerisindeyim....

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Telefonun yaklaşık 2-3 cm kısmı suya mağruz kaldı batarya çıkık vaziyetteyken. Taktım,kuruttum pirince falan da soktum ama telefon açılıp 1 dakika geçmeden kapanıyordu,telpa'ya gönderdim telpa söylediklerine göre başka bir yere yönlendirmiş, yönlendirdikleri yer telpaya geri yönlendirmiş. Bugün aradılar cihazın çok büyük bir kısmı sıvıyla temas etmiş,tamirini yapamıyoruz 616 TL ye yenisini gönderelim dediler. Kalsın dedim :) Şimdi telefon arayışı içerisindeyim....

Elite plus 4.5g destekliyormus, haberin olsun ;)
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Elite plus 4.5g destekliyormus, haberin olsun ;)

Çıkabileceğim maksimum bütçe o kadar, G3 düşünüyorum aslıda ama.. Çok kararsızım  :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Serdal Soysal

Arkadaşlar güncellemeden sonra galerideki fotoğraflarımı göremiyorum, sadece videolar görünüyor. Kameradan çektiğimde kısa bir süre ön izleme ekranında görünüyor sonra yine kayboluyor. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar güncellemeden sonra galerideki fotoğraflarımı göremiyorum, sadece videolar görünüyor. Kameradan çektiğimde kısa bir süre ön izleme ekranında görünüyor sonra yine kayboluyor. :unsure2:

Abi temiz bir format herşeyi çözer :)

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Abi temiz bir format herşeyi çözer :)

Sani 1000 küsür fotoğrafım vardı onlarda görünmüyor.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani 1000 küsür fotoğrafım vardı onlarda görünmüyor.

Hafıza kartında ise söküp pc'ye gösterme imkanın var mı?

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Simdi bi deneyecegim inşallah görünür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Hafıza kartında ise söküp pc'ye gösterme imkanın var mı?

Olmadı arkadaşlar hafıza kartını kart okuyucu ile bilgisayara bagladim fakat yine görülmüyor. Güncelleme yaptıktan sonra oldu. Başına gelip te düzelten var mi? Ya da nereden yardim alabilirim.
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Olmadı arkadaşlar hafıza kartını kart okuyucu ile bilgisayara bagladim fakat yine görülmüyor. Güncelleme yaptıktan sonra oldu. Başına gelip te düzelten var mi? Ya da nereden yardim alabilirim.

Silinmiş olabilir mi? Yoksa hafıza kartının boyutunu kıyaslayınca 1000 fotoğraf hala kartta mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...