İçeriğe Yönlendir

General Mobile Discovery Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Önder Kuru

GM Disco 2 Plus'un bugün siparişini verdim. Bakalım iyi mi ettim yoksa kötü mü kullanınca göreceğim.:unsure:

5 inch değil mi ekran?
Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

5 inch değil mi ekran?

Plus'un 2 farkı var. Biri artırılabilir hafıza diğeri de tek sim olması. Diğer bütün özellikler aynı bildiğim kadarıyla.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Uygur

Benimki 4,GB olan model KitKat arayüzu 16gb olandan farklı ilk başlar da çok zorlandim ama sonra alistim .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bana göre telefon kitkat ile çöp oldu.. Geri gelmek bile zorlaştı, whatsapp listesi tekliyor vs. vs. satılık GM Disco var 16GB :) siyah renk, kutusu ve aksesuarları kullanılmadı bile, telefonda çizik ezik vuruk yok.. 2-3 ay oldu alalı, telpa garantili, ne kadar eder ?

300 :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bana göre telefon kitkat ile çöp oldu.. Geri gelmek bile zorlaştı, whatsapp listesi tekliyor vs. vs. satılık GM Disco var 16GB :) siyah renk, kutusu ve aksesuarları kullanılmadı bile, telefonda çizik ezik vuruk yok.. 2-3 ay oldu alalı, telpa garantili, ne kadar eder ?

Talip yoksa fiyat belirle bir arkadaşa söyliyeyim arıyordu.
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam ederi ne ise onu söylemek isterim. Teklif varmi?

Emmi teklif vermiş. Sıfırının fiyatınıda bilmiyorum. Mal senin fiyat ver ben arkadaşa yarın söylim.
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam sıfır fiyatı 599 tl ile 720 tl arasında değişiyor. Emmi espri yaptı bence :) 500 lira uygundur bence.

500 de çok gibi. Ama yarın arkadaşa söylim.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hocam sıfır fiyatı 599 tl ile 720 tl arasında değişiyor. Emmi espri yaptı bence :) 500 lira uygundur bence.

Benim gönlümden de 500 geçiyor ama artık zor Erdem...

Sıfırı 600'e bulunabiliyor... 700'e Disco iki satıldı bugün Nevşehir'de bir mağazada.

300 değil tabi o espiriydi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Disco II+ bugün elime geçti. Ama maalesef micro hat yeri sorunlu çıktı. Micro SD kart yerinde sorun yok ama hat algılanmıyor. Bakalım yarın görüşüp geri göndereceğim. :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Disco II+ bugün elime geçti. Ama maalesef micro hat yeri sorunlu çıktı. Micro SD kart yerinde sorun yok ama hat algılanmıyor. Bakalım yarın görüşüp geri göndereceğim. :(

Bu tip sıkıntıların çok olduğunu bir yede okumuştum. Çözümü de vardı sanırım ? İsterseniz internette forumlardan bir okuyun durumu..

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Bu tip sıkıntıların çok olduğunu bir yede okumuştum. Çözümü de vardı sanırım ? İsterseniz internette forumlardan bir okuyun durumu..

Servise gönderdim abi. Benden mi kaynaklı onlardan mı diye kontrol edeceklermiş. :wacko:Telpa Meciyeköy'e gönderdim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

II+ modelinde görüntülü arama var mı?  (samsungdaki video arama gibi yani)

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
(düzenlendi)

Telefon yenisiyle değiştirilmiştir. :)

II+ modelinde görüntülü arama var mı?  (samsungdaki video arama gibi yani)

Şimdi denedim. Evet var. ;) II'de yok mu ki?

tarihinde Süleyman Çetin tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Şarj soketi problemi için servise göndermiştim, sabah 50 lira ücret yazmışlar internet sayfasında... Kronik problem dedim kapaktaki bir izi gerekçe gösterip düşürüp siz kırmışsınız dediler.. Tamir etmeden bekleyin gelip kendim alacağım dedim bir kaç güne diye aradım, kargoyla gelen kargoyla gider diye gönderelim dediler.. Bekliyorum bakalım gelecek günler ne gösterecek bize.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serdal Soysal

Şarj soketi problemi için servise göndermiştim, sabah 50 lira ücret yazmışlar

Naptın abi telefon geldimi?

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Merhaba, babamın telefonunda şöyle bir sıkıntı var. Herhangi bir ekrandayken kendi kendine çıkıyor, aktif ekranlar menüsüne giriyor, tekrar çıkıyor vs. Yani ana tuşa basıyor sürekli arka planda. Güncelleme baktım. Kitkat gelmiş. Şu an onu indiriyorum. Böyle bir sıkıntı yaşayan var mı ?

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Ben genelde instagram'a girince telefon kafasına göre istediği yere dokunarak geziniyor. Eğer ekranı kapatmazsanız da durmuyor. Bu Facebook gibi birkaç uygulamada daha oluyor ara sıra. Güncelleme ile düzelmedi.

Güncelleme sonrası yapmadı şu an. Sorun düzeldi gibi.
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Naptın abi telefon geldimi?

50 Lira istediler yaptırmadım, duvara dayayıp şarja devam.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Aynen benim gibi abi, usb çıkışıda çalışmıyor benim abi.

50 Lira istediler yaptırmadım, duvara dayayıp şarja devam.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Aynen benim gibi abi, usb çıkışıda çalışmıyor benim abi.

Telpayı da öbür tarafta hesaplaşacaklarım listesinde üst sıralara bir yere aldım maalesef, dışarıda 100 liraya yaptırırım ama onlara kuruş koklatmam..  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlhan Kol

Merhaba, babamın telefonunda şöyle bir sıkıntı var. Herhangi bir ekrandayken kendi kendine çıkıyor, aktif ekranlar menüsüne giriyor, tekrar çıkıyor vs. Yani ana tuşa basıyor sürekli arka planda. Güncelleme baktım. Kitkat gelmiş. Şu an onu indiriyorum. Böyle bir sıkıntı yaşayan var mı ?

dokunmatik ekran sizlere ömür servise göndermeniz gerek.

Yorum bağlantısı
Misafir

Telpayı da öbür tarafta hesaplaşacaklarım listesinde üst sıralara bir yere aldım maalesef, dışarıda 100 liraya yaptırırım ama onlara kuruş koklatmam.. ;)

Aynı şikayette on cihaza 20 ayrı muamele.Neyin kafasına göre teşis koyuyorlar anlamadım gitti.
Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Ekranda çatlat olabilir mi? Aynı olaya benzer birşey tablette başımıza gelmişti. Sonunda ekranın çatlatmış olduğunu fark etmiştik. ;)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Aynı şikayette on cihaza 20 ayrı muamele.Neyin kafasına göre teşis koyuyorlar anlamadım gitti.

GM nin ceo su kabul etti hatalarını, bunlar etmiyor.. :D

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

İnatla güncelleme yapmıyorum şimdiki halinden memnunum  :)

GM nin ceo su kabul etti hatalarını, bunlar etmiyor.. :D

Bozuk şarj aletine takıp anakartı yaktım,telpa garaniden değiştirdi. Telefon temizse suç bizimdir diyip değiştiriyorlar galiba :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...