İçeriğe Yönlendir

General Mobile Discovery Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Sani Gerşon

çikolata sakız felan nedir bu :) Dünyanın en değerli markası apple kullanmaktan mutluyum ben :D

Sizinkinin yarısı yenmiş elma logosu var yahu :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Sizinkinin yarısı yenmiş elma logosu var yahu :)

nuri alço spec.  :D

755547.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Ayın 8 inde kargoya power tuş arızası nedeniyle verdiğim discovery im ayın 15 i itibariyle elime sorunsuz ulaştı. Telpa yı hızlı servis hizmetinden dolayı kutluyorum.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Facebook güncellemesi yaptıktan sonra facebook sorunu yaşayan var mı ? son güncellemeden sonra program hata veriyor ve kapanıyor ayrıca girebilmek için uzun süre beklediğim de oluyor ?

Mert geçikme var ama henüz durdurulma olmadı.
Yorum bağlantısı
İlhan Kol

benim telefonu şarj soketinden dolayı telpaya gönderdim bakalım ücret isteyeceklermi ,çünkü daha önce başka yerde yaptırmıştım...?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Kitkat discovery'e geldi.

(Özür dilerim şimdiden.) :p

Fotoğrafı gofretlemi çektin :p

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Önder Kuru

Telefon sabahtan beri şarjda %14ün üzerine çıkmıyor :help:

Başka şarj aletiyle deneyin...
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Başka şarj aletiyle deneyin...

Aynı şarj aleti arkadaşımın telefonunu şarj ediyor,komşuları da tanımıyorum ki çıkıp şarj aleti sorsam  :D

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Aynı şarj aleti arkadaşımın telefonunu şarj ediyor,komşuları da tanımıyorum ki çıkıp şarj aleti sorsam :D

Doğrudur. Bendeki disconun şarj aleti kendininkini şarj edemiyordu, ama tableti vs. ediyordu. Başka bir şarj aleti geldi diğer taletten ve şimdiki telefonumdan onlarda hic sorun yok... Eğer yakında kipa migros falan varsa gidip orada bir deneyin... [emoji6]
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Doğrudur. Bendeki disconun şarj aleti kendininkini şarj edemiyordu, ama tableti vs. ediyordu. Başka bir şarj aleti geldi diğer taletten ve şimdiki telefonumdan onlarda hic sorun yok... Eğer yakında kipa migros falan varsa gidip orada bir deneyin... [emoji6]

Abi inşallah sorun şarj aletindedir ben bir bakınayım  :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Batarya gibi geldi bana :(

İnternette okudum az önce,bataryayı eline al tokat atar gibi masaya falan vur yazmışlar,ne kaybederim dedim,yaptım %20 oldu yine tıkanırsa tekme tokat dalacam  :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

İnternette okudum az önce,bataryayı eline al tokat atar gibi masaya falan vur yazmışlar,ne kaybederim dedim,yaptım %20 oldu yine tıkanırsa tekme tokat dalacam :D

Judo kursuna gönder %110 la geri gelsin[emoji1]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

General Mobile:

Arızalı cihazınızın onarım süresi artık 1 gün!

www.telpa.com web sitemiz üzerinden ‘’Vip Servis Formu’’ doldurup, çıktısı ile birlikte cihazınızı servisimize gönderin 1 gün sonra işlemleri tamamlanmış olarak sizlere gönderimini sağlayalım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Sarı leke sorunu oluştu bende. Dikey bir piksel sırası sarı görünüyor. Beyazken belli oluyor. Ucuz etin yahnisi mi?

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

General Mobile:

Arızalı cihazınızın onarım süresi artık 1 gün!

www.telpa.com web sitemiz üzerinden ‘’Vip Servis Formu’’ doldurup, çıktısı ile birlikte cihazınızı servisimize gönderin 1 gün sonra işlemleri tamamlanmış olarak sizlere gönderimini sağlayalım.

Güzel bir uygulama fakat ücrete ek ne kadar gelir?

Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Gecen gun sinirlerim gerildi elimdeki gm mi kanepeye dogru firlatmak suretihle hincimi alicam derken kanepe yerine duvara carpti ama gm nin masallahi var hic bi problem olmadi.

Yorum bağlantısı
İlhan Kol

Benim discoveryi servise yollamıştım 250 TL istemişler anakart ve ekran için. Yaptırmadan iade istedim onlarda yapıp göndermişler sağolsunlar ekran ve kartı değiştirmişler ☺

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Telpadan çok memnunum ben.

Benim hatalarım sebebiyle servislik oldu.

Anakart, ekran, kapak herşeyi değiştirdiler.

Yorum bağlantısı
İlhan Kol

Benimkini ben söküp tamir etmiştim artık soket tutacak yer kalmayınca servise gönderip kartı değiştirsinler istedim. 100 ü geçerse yaptırmıycaktım onlarda Son anda farketmişler kurcalandığınıki bir hafta sonra fiyat 0 dan 250 ye atladı. iade isteyince demekki geri sökmek zor geldi servis elemanı tamir edilmiş bir vaziyette gönderdi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...