İçeriğe Yönlendir

Aramızda Pilot, Havacı, Sanal Pilot Varmı ?

Ugurcan Yogun

Recommended Posts

Guest Misafir

Uzun zamandir izledigim en heyecanli Ucak Kazasi Raporu'nu bugun izledim. UPS 6, 747 nin yere cakilmasini canlandirmislardi, soluksuz izledim. Yunuslama ve 747 nin sopistike aletli kontrolunu ogrendim. Izlemeyenler varsa kesinlikle izlemesini oneriyorum.

Ucagin icinde cikan yangindan Kaptan Pilot oksijensizlikten bayiliyor ve Yardimci Pilot tek basina kaliyor, kokpitin ici de duman doluyor vs vs.

Yeni bolumleri 24 Subat 22:00 itibariyle basliyor, ilgililere duyurulur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Özlem hanım, sizi sanal pilotluğa alalım . Ankara da size yardımcı olacak arkadaşlar var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Özlem hanım, sizi sanal pilotluğa alalım . Ankara da size yardımcı olacak arkadaşlar var.

Yaaaaaa, olur aslinda, zaten konustuk Ugur Bey ile de bu basliktandi sanirim, kimler yardimci olabilir Hasmet Bey?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Uzun zamandir izledigim en heyecanli Ucak Kazasi Raporu'nu bugun izledim. UPS 6, 747 nin yere cakilmasini canlandirmislardi, soluksuz izledim. Yunuslama ve 747 nin sopistike aletli kontrolunu ogrendim. Izlemeyenler varsa kesinlikle izlemesini oneriyorum.

Ucagin icinde cikan yangindan Kaptan Pilot oksijensizlikten bayiliyor ve Yardimci Pilot tek basina kaliyor, kokpitin ici de duman doluyor vs vs.

Yeni bolumleri 24 Subat 22:00 itibariyle basliyor, ilgililere duyurulur.

Şunların bi türlü Türkçe dublajlı nat geo kayıtlarını bulamadım. Bulabilsem soluksuz izleyeceğim de...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Şunların bi türlü Türkçe dublajlı nat geo kayıtlarını bulamadım. Bulabilsem soluksuz izleyeceğim de...

Su anda tekrar veriyor aynisini bir sabahtan bir ogleden sonra. Aslinda birini yakalayabilirseniz, rahatca izlersiniz. Veya TV nizim kayit etme ozelligi yok mu acaba ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Su anda tekrar veriyor aynisini bir sabahtan bir ogleden sonra. Aslinda birini yakalayabilirseniz, rahatca izlersiniz. Veya TV nizim kayit etme ozelligi yok mu acaba ?

Abla tam olarak hangi kanalda? Dsmartta var mıdır?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

737, 36bin feet, bu yakıt oranı ile sanıyorum Avrupa'nın diğer ucuna gidiyor olmalısınız :)

69kt rüzgar sağlammış :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Kaptanım hangi şirkettesiniz? Bilgi vermede sakınca yoksa :)

O kadar iletim var hiç mi dikkat etmedin profilimde yazana :)

Bu bişi değil 10 ton yakıt az bazen 17 tonları görüyoruz ;).

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

O kadar iletim var hiç mi dikkat etmedin profilimde yazana :)

Bu bişi değil 10 ton yakıt az bazen 17 tonları görüyoruz ;).

Tamam şimdi hatırladım :)

Bu arada Sani abi, infinite flight indirdim tablete, tam sürüm. Uçuyorum, kalkıyorum da ama güzergah vs detaylar için nasıl bilgi alırız öğreniriz :)

737, 36bin feet, bu yakıt oranı ile sanıyorum Avrupa'nın diğer ucuna gidiyor olmalısınız :)

69kt rüzgar sağlammış :)

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

D smart 68. Kanal

Alper Bey bu yazdığınızı tam bir hafta sonra bugün görüyorum, arada kaybolmuş kusura bakmayın. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu arada Sani abi, infinite flight indirdim tablete, tam sürüm. Uçuyorum, kalkıyorum da ama güzergah vs detaylar için nasıl bilgi alırız öğreniriz :)

İnfinite kullanmayalı bayağı oldu zira telefon kaldırmıyor maalesef :(

Bir buluşmada göz atalım ;)

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Eskiden uçuşlar Ndb to Ndb olarak olurken teknolojinin gelişmesiyle Vor to Vor oldular sonra Gps Gnss Rnav gibi yenilikler geldi.Oyunda bunlara yer verildiğini sanmıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ugurcan Yogun

Eskiden uçuşlar Ndb to Ndb olarak olurken teknolojinin gelişmesiyle Vor to Vor oldular sonra Gps Gnss Rnav gibi yenilikler geldi.Oyunda bunlara yer verildiğini sanmıyorum.

Size bir sorum olacak cockpit preparation Check te uçağa enerji verilmeden önce neden özellikle wiper switchleri park pozisyonda olmalı ? özellikle check liste girecek kadar önemli olmasının sebebini merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Size bir sorum olacak cockpit preparation Check te uçağa enerji verilmeden önce neden özellikle wiper switchleri park pozisyonda olmalı ? özellikle check liste girecek kadar önemli olmasının sebebini merak ediyorum

[emoji849][emoji849][emoji849]

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bugün yeni bölüm uçak kazası raporu vardı :(

Unuttum.

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

bizim bildiğimiz diller konuşulmuyor :D

Aynen anladin degil mi [emoji23] Kenardan izliyorum ancak [emoji23]

Bugün yeni bölüm uçak kazası raporu vardı :(

Unuttum.

Aaaaa [emoji15][emoji15][emoji15]

Bi bakıp çıkıcam. Yokmuş benlik bişey

Bi' arkadasa bakicaktim [emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sileceklerden bahsediyorsanız, yağmur yağmıyorsa açık olmasının mantığı yok ki :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...