İçeriğe Yönlendir

Aramızda Pilot, Havacı, Sanal Pilot Varmı ?

Ugurcan Yogun

Recommended Posts

Emre Ünal2

Şu iniş ve kalkış fobisini bir yenebilsem [emoji3]elinize sağlık üstad

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Aslında uçuştaki en güzel yer İniş kalkış :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Şu iniş ve kalkış fobisini bir yenebilsem [emoji3]elinize sağlık üstad

Sanal da Kullanmayı öğretelim.Korkunuz gider.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Aslında uçuştaki en güzel yer İniş kalkış :)

Hani nerede olduğumu görebilsem rahat edeceğim de ufacık pencereden etrafa bakmaya çalışıyorum o da zor oluyor. İstanbul'a bir inişte şiddetli fırtınaya yakalandık şu minarelerin, ağaçların rüzgardan devrildiği fırtınaya yakalandık. Hayatımda hiç o kadar şiddetli sallandığımı ve pat küt tarzı sesler duyduğumu hatırlamıyorum o zamandan beridir korkarım ama mecbur olunca biniyoruz [emoji3]

Sanal da Kullanmayı öğretelim.Korkunuz gider.

Çok isterim Haşmet Bey ama önce nelerin gerektiğini bilmem lazım. Bir de çok uzun zaman gerektiren bir uğraşsa zor gibi ☹️
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Evet öğrenmesi uzun bir hobi  hele hevesiniz yoksa, bıkarsınız. Fazla bir şeye gerek yok  ortalama bir bilgisayar ve joystick programları biz hallederiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Evet öğrenmesi uzun bir hobi hele hevesiniz yoksa, bıkarsınız. Fazla bir şeye gerek yok ortalama bir bilgisayar ve joystick programları biz hallederiz.

Çok Mutlu olurum Haşmet Bey.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İzlemesi bile korkutucu uçak benden uzak olsun

Jatko mondeo bundan tehlikeli
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Jatko mondeo bundan tehlikeli

Ben de onu diyecektim karada kurallara uymamakla direnen cahillerin arasında yaşamaktansa havada kapalı kutuda olmayı tercih ederim :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Evet öğrenmesi uzun bir hobi hele hevesiniz yoksa, bıkarsınız. Fazla bir şeye gerek yok ortalama bir bilgisayar ve joystick programları biz hallederiz.

Talibim bu fikre ama önce bi bilgisayar almam lazım FS için abi :)
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Talibim bu fikre ama önce bi bilgisayar almam lazım FS için abi :)

Alacağın zaman modellere mutlaka istişarede bulunalım ;)

Yorum bağlantısı

Alacağın zaman modellere mutlaka istişarede bulunalım ;)

Tabii abi kesinlikle, :) bi kaç defa zaten sordum da, işte bi türlü denk gelemedi biraz toparlamam lazım :)
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Silifke taşucu 

Tisan Silifke 

Kıbris Gazimagusa

Kıbris Gazimagusa

anamuru unutmusuz :-)

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

O bilgisayarda atmayı unutmusum :) onun yerine kapadokya atayım :)

567d9ef00e3e5d5c1348e737eea82157.jpg

Artı ses

Hadi, atayizler bunuda açıklasın

evet diğerlerinin hepsinde öyle ama bu tuhaf geldi :D

gerçi ben de sonra baktım gayet normal kıvrıklık varmış.

bazılarında da ek bir parça gibi çıkıntı var. thy filosundakilerde görüyorum özellikle

%10 cok büyük bir değer ama yakıt tasarrufunu kanatın altından çıkan hava akımını engellediği için tasarruf sağlıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Artı ses

Hadi, atayizler bunuda açıklasın

evet diğerlerinin hepsinde öyle ama bu tuhaf geldi :D

gerçi ben de sonra baktım gayet normal kıvrıklık varmış.

bazılarında da ek bir parça gibi çıkıntı var. thy filosundakilerde görüyorum özellikle

%10 cok büyük bir değer ama yakıt tasarrufunu kanatın altından çıkan hava akımını engellediği için tasarruf sağlıyor.

Yorum bağlantısı

Bu da benim çektiğim video.

Aynı zamanda sj cam 4000 wifi ile çekildi.

Videoyu şimdi izleme şansım oldu çok güzel olmuş :) havanın da açık olması ile seyir keyfi nefis olmuş.

Şu pist üzerindeki çizgileri takip eden sistem mi var uçakta yoksa manuel olarak mı takip ediyorsunuz çok düzgün gidiyor hiç sapmadan :) 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Videoyu şimdi izleme şansım oldu çok güzel olmuş :) havanın da açık olması ile seyir keyfi nefis olmuş.

Şu pist üzerindeki çizgileri takip eden sistem mi var uçakta yoksa manuel olarak mı takip ediyorsunuz çok düzgün gidiyor hiç sapmadan :)

Hee şerit takip var
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hee şerit takip var

:sandalye:

Olabilir ama abi, avm lerde şu çocuklar için tırtıllar var altlarında manyetik algılayıcı var yerdeki bant üzerinden kendi otomatik gidiyor :D

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

manuel :)

Bacak arası yöntemi var Gökhan ama nasıl anlatırız bilemiyorum :biggrin: (müstechen anlamında anlamayın)

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Derler ki :) koltuktaki çubuk cizgiyi neyse işte oyle bişi ;)) çizgi bacak arandan geçicek ama geçemiyorsa bacaklarını açarak genede geçireceksin :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bu konu benim için komutana rahmet okuma konusu oldu resmen. Her gordugumde bir Fatiha yolluyorum ruhuna. Allah kabul etsin, rahmet eylesin, mekanı cennet bahçelerinden biri olsun inşallah... Hayatımda çok fazla vefat olmadı aslında ama kısa yaşamımda beni en çok üzen, en çok içimi daraltan olaylardan biridir bu.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...